999 rezultate për

fjoralba

Çfarë po ndodh, pas Big Brother anullohet edhe E Diell? Së fundmi qarkulloi me shpejtësi lajmi se emisioni "E Diell" ku do i shohim bashkë Fjoralba Ponarin, Nevina Shtyllën dhe
Moderatorja shqiptare prezanton për herë të parë të dashurin Fjoralba Ponari ka prezantuar për herë të parë të dashurin e saj. Megjithëse deri tani e kishte mbajtur larg syrit të
Bukuroshja Fjoralba nuk është larguar nga Top Channel, tregon për emisionin e ri që po vjen Tashmë prej kohësh po përflitet për emisionin e ri ku do të shfaqet Fjoralba Ponari. BUkuroshja për disa kohë zvënedë
Askush s'e dinte! Moderatorja shqiptare është me origjinë nga Rusia Fjoralba Ponari është një ndër moderatoret më simpatike në Shqipëri. Pak ditë më parë bukuroshja zbuloi se së shpejti
A të erdhi keq për Fjoralbën? Flet Nevina pasi i zuri vendin Duket se në rrjet dicka re po vlon dhe këtë sapo e vërtetoi Moderatorja e Tv Klan, Nevina Shtylla. Ajo këtë sezon të
Zëvendësoi tërë bujë Marinën, Fjoralba largohet nga Procesi Sportiv Në sezonin që lamë pas Fjoralba Ponari prezantoi përkrah Edi Manushit në “Procesin Sportiv”. Vetëm një ditë më parë u
Fjoralba flet për aktorin shqiptar: Nuk i mbyllej goja Fjoralba Ponari mori vëmendjen e të gjithë mediave kohët e fundit me pjesëmarrjen e saj në emisionin "Top Arena", ku për
Çfarë mendon Edi Manushi për bionden që zëvendëson Marinën Të ftuar sot në Top Magazine, Edi Manushi dhe Fjoralba Ponari zbuluan më shumë për programin që do të nisë nesër mbrëma
Ed Manushi prezanton bjonden që zëvendëson Marinën (FOTO LAJM) Ed Manushi nuk do të jetë më vetëm në emisionin e tij sportiv, të cilin e ka prezantuar kështu që prej largimit të Marin
U vra nga burri maroken në Itali, gazetarja tregon historinë e shqiptares Në familjen Nonaj janë hapur dyert e mortit. Vajza e shtëpisë, Fjoralba u vra në mënyrë makabre nga bashkëshorti i saj m
Flet djali i shqiptares që u masakrua nga burri maroken: Babi e vrau Pas tragjedisë të ndodhur në familjen e tij, ka folur djali 5 vjecar i Fjoralba Nonajt shqiptares së re që u vra dje në
RRËNQETHËSE/ “Babi më priste tek shkolla dhe më përdhunonte” Historia e përdhunimit të një të miture nga babai i saj në Tiranë ka shkaktuar jo pak reagime dhe publik. Fatos Gurakuqi
"Fiks Fare", Fjoralba Dardha zëvëndëson Saimirin (FOTO LAJM) Sajmir Kodra nuk do të jetë më prezantues i emisionit "Fiks Fare". Ai ka marrë një ofertë shumë të mirë nga "Agon Channe