999 rezultate për

fjolla

Në kërkim nga shteti, Fjolla Morina me pushime në Dubai? (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina po kalon ditët më të bukura që mund të kaloj një i arratisur i drejtësisë. Madje në Ditën e
"Ça të bën nusja", partneri i Fjolla Morinës nuk kursen as fotot intime nga vaska (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Fisnik Sylën. Që nga 14 shkurti
E lumtur në arrati, Fjolla Morina shtatzënë sërish? (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina po kalon ditët më të bukura që mund të kaloj një i arratisur i drejtësisë. Madje në Ditën e
"Zemra e Kosovës", Fjolla Morina reagon pas fitores së Albin Kurtit (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina njihet si përkrahëse e Lëvizjes Vetëvendosje. Ajo këtë e ka zbuluar përmes postimeve të shumta
Fjolla dhe Fisniku nuk pyesin për shtet, festojnë Shën Valentinin nga arratia (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia. Pasi ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest
Fjolla Morina nuk pyet për "shtet", shfaqet në rrjete sociale me biznesmenin Ka bërë bujë arrestimi i Fjolla Morinës, por edhe pse në kërkim këngëtarja vazhdon të lëvizë lirisht. Mbrëmjen e djes
Në kërkim nga policia pas arratisë, Fjolla "bëhet e gjallë" për politikanin e njohur (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja Fjolla Morina është në kërkim nga policia. Ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest shtëpi
Arratisja e Fjolla Morinës, Prokuroria nis hetimet Policia po punon për kapjen e këngëtares Fjolla Morina, e cila është arratisur nga shtëpia teksa është nën hetim për vep
Dashuria nuk njeh moshë, s'do ta besoni sa vite më e madhe është Fjolla Morina se Fisniku (FOTO LAJM) Fjolla Morina ishte padyshim një nga personazhet më të përfolur të vitit që sapo lamë pas. Arrestimi i saj për trafikim
Ishte në "arrest shtëpie", arratiset Fjolla Morina Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është arratisur. Ajo ishte dënuar me arrest shtëpie në një banesë në Kukës pasi u
Fjolla Morina në telashe, kaq vite burg rrezikon pas ndryshimit të akuzës Fjolla Morina, këngëtare dhe personazh i showbizit shqiptar nga Kosova, u intervistua për “Revista Who” në fillim të jan
Rrezikon 20 vite burg, Fjolla Morina pranon akuzën për trafik armësh Gjykata e Kukësit ka zhvilluar ditën e djeshme seancën paraprake ndaj këngëtares Fjolla Morina, e akuzuar për “Trafik të
Rëndohet gjendja për Fjolla Morinën, akuzohet për trafik armësh (FOTO LAJM) Ka ndryshuar akuza për këngëtaren Fjolla Morina, nga "armëmbajtje pa leje", në "trafikim të armëve dhe municioneve".
"Si e pritën vajzat Fisnikun", Fjolla Morina tregon si u njoh me biznesmenin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina konfirmoi pak muaj më parë lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Në një intervistë p
Fjolla tregon planet me biznesmenin: Duam një bebe Fjolla Morina konfirmoi pak muaj më parë lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla, lidhje e cila u pasua me shumë lajme e kome
E mbani mend fëmijë, do habiteni sa është rritur vajza e Fjolla Morinës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është nënë e dy vajzave, me të cilat ka treguar se është shumë e lidhur. Lediana ës
Surprizon biznemeni, publikon pamjet intime nga shtrati me Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Së fundmi, ajo duket se po shijon mjaft shumë jetën
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla bëjnë gjestin e madh për të infektuarit me Covid-19 (FOTO LAJM) Fjolla Morina dhe partneri i saj, Fisnik Syla janë një ndër çiftet më të rinj dhe më të komentuar të showbizit. Së fu
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
Fjolla Morina dhe Fisnik Syla janë martuar? Zbulohet e vërteta tjetër (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në mediat rozë u shpërnda me shpejtësi lajmi se Fjolla Morina dhe Fisnik Syla ishin martuar. E gjithë k