999 rezultate për

fjetur

Ariu gjendet befasisht në tualetin e grave duke fjetur (VIDEO) Vizitorët në Montana të Shteteve të Bashkuara paralajmërohen shpesh për kujdesin që duhet të tregojnë ndaj arinjve në zo
"Kam fjetur vetëm me 5 burra", këngëtarja me famë botërore flet për jetën private Edhe pse lidhjet e dashurisë së Mariah Carey kanë pasur një publicitet të madh përgjatë viteve, këngëtarja tha së fundi,
"Messi iranian" mohon akuzat se ka fjetur me 23 gra Reza Parastesh, një burrë iranian që në pamje ngjan me Lionel Messin, i ka mohuar akuzat se e ka shfrytëzuar ngjashmërin
Gjyshja e çmendur, ka fjetur me 3 mijë meshkuj dhe nuk ndalet Besoni ose jo, një grua 67-vjeçare nga Britania e Madhe ka kryermarrëdhënie me më shumë se 3mijë veta. Ajo ndër të tj
Kujdes, 9 orë gjumë i bëjnë keq memories tuaj Të fjeturit 9 orë përgjatë natës i bën keq memories po njësoj si 5 orë gjumë. Dihet se njerëzit që flenë më pak se pesë
Doktorët japin alarmin për vajzat që flenë me reçipeta (FOTO LAJM) Flini me reçipeta? Atëherë ky lajm është për ju. Doktorët këshillojnë gjithnjë që kjo të mos ndodhë, por përmasat e
Një natë brenda patates gjigande (FOTO LAJM) Kjo ëndërr tani mund të bëhet realitet, pasi mund të kaloni një natë në hotelin ‘Big Idaho Potato’. Patatja e madhe p
Courtois: Ai ka një talent të madh por është mëkat që talenti i tij nuk shfaqet Thibaut Courtois ka thënë se Gareth Bale është një lojtar i madh, por që nuk e shfaq talentin e tij më shpesh. “Ai ka
Gazetari e thotë troç: Ja VIP-at shqiptarë që kanë fjetur me mua (VIDEO) I ftuar së fundmi në emisionin "Ftesë në pesë" ishte gazetari i njohur Ervin Kurti, i cili tregoi më shumë për rubrikën
Arjola Shehu e pranon publikisht se ka fjetur me dy VIP-a shqiptarë Me mbylljen e emisionit të saj “Kush vjen për drekë”, moderatorja e njohur Arjola Shehu është tërhequr televizioni dhe n
Do të habiteni si fle gjumë kjo bjonde (FOTO LAJM) Kjo ishte dita e saj e parë si një Babysitter, ajo shpresonte që të kalonte një ditë të bukur së bashku me mbesën e saj.
Doktorët japin alarmin për vajzat që flenë me reçipeta (FOTO LAJM) Flini me reçipeta? Atëherë ky lajm është për ju. Doktorët këshillojnë gjithnjë që kjo të mos ndodhë, por përmasat e rrez
E zbuloi NASA, asteroidi gjigant është duke "fjetur" poshtë akujve në Alaskë (FOTO LAJM) Një asteroid me diametrër gati 1 500 metra u përplas në Alaskë rreth 2.5 milionë vite më parë duke sjellë ndryshime të m
Rama i "shfryn" Kryemadhit: Doktoresha e Shkencave s’paska fjetur Mwngjesin e sotwm kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi kërkoi të votohen në Kuvend amendamentet e LSI për t’i dhënë zgjidhj
Qeshni me lot, ja një ide për t'i futur burrat në kurth Ky person ishte një personazh shumë i famshëm, i cili s’ka lënë kamera të fshehtë pa ju bërë njerëzve në vendlindjen e t
Plaku del nga arkivoli gjatë varrimit, a është mrekulli? Një plak 95 vjeç në Indi ka shokuar familjarët e tij kur u zgjua në funeralin e tij duke thënë se ishte vetëm duke fjetu
Mos flini kurrë të inatosur, ju bën shumë keq Njerëzit e martuar thonë gjithmonë: mos u shtrini për të fjetur kur jeni ende të inatosur. Kjo këshillë duket se nuk
I ofroi mijëra dollarë për një natë, kjo është 17-vjeçarja që ka fjetur me Ronaldon (FOTO LAJM) Javët e errëta duket se nuk do të kenë fund p♪7r Cristiano Ronaldon. Akuzat e Kthryn Mayorga për përdhunim, du
E dhimbshme, kjo nënë nuk ka fjetur asnjë natë për të mbajtur gjallë të birin Helen Ross rri zgjuar cdo natë të jetës së saj për të bajtur gjallë djalin e saj, Hugo. 5 vjecari vuan nga një sëmund
Einxhel Shkira hap thesin, tregon VIP-in me të cilin ka fjetur Einxhel Shkira është padyshim një prej femrave më të njohura e më të komentuara të ekranit shqiptar, e cila megjithëse p