999 rezultate për

fjalimin

Ja pse njëra nga vajzat e Presidentit Obama mungoi në fjalimin e lamtumirës (FOTO LAJM) Në fjalimin lamtumirës të Barack Obamës ishin prezent gruaja e tij Michelle Obama dhe vajza e madhe, Malia. Por, kur
Fjalimi prekës i Barack Obamës, ja si u mbyt në lotë Michelle dhe vajza e tij (VIDEO & FOTO) Barack Obama i cili mbajti fjalimin e tij të fundit si President i Shteteve të Bashkuara, drejtuar popullit amerikan në
E PLOTË/ Presidenti Obama mban fjalimin e lamtumirës (FOTO LAJM) Në fjalimin e lamtumirës, presidenti Barack Obama theksoi besimin e tij se ndryshimi ndodh vetëm kur “njerëzit e zakonsh
Presidenti Obama mban sonte fjalimin e lamtumirës Presidenti amerikan në largim, Barack Obama, ndodhet në Çikago, ku do të mbajë edhe fjalimin lamtumirës. Në fjalim
Meryl Streep i jep shuplakën e radhës Donald Trump Aktorja e shumë çmimeve, Meryl Streep, me mjaft mjeshtëri ka përdorur fjalimin e saj në "Golden Globes", për të thënë di
Michelle Obama në fjalimin e saj të fundit: Shpresoj të ju kem bërë krenarë! (VIDEO) Michellle Obama e pati të vështirë të përmbante emocionet në fjalimin saj të fundit si Zonja e Parë e Shteteve të Bashk
Merkel: Vlerat tona janë më të forta nga terrorizmi Demokracia jonë, shteti ynë i së drejtës dhe vlerat tona janë kundërpërgjigjja jonë më e fortë ndaj terrorizmit, ishte n
Fjalimi i Ivanovit iriton partitë shqiptare Partitë politike shqiptare e kanë dënuar ashpër fjalimin e fundvitit të presidentit maqedonas Gjorge Ivanov. Me anë
Përkeqësohen marrëdhëniet SHBA-Izrael, ministri izraelit e quan patetik fjalimin e John Kerry Ministri i Sigurisë Publike i Izraelit, Gilad Erdan, e ka quajtur hap patetik fjalimin e planifikuar të Sekretarit Ameri
Mbretëresha e Britanisë frymëzohet nga Nënë Tereza, ja fjalët që ka zgjedhur për Krishtlindjet (VIDEO) Mbretëresha Elizabetë II e Britanisë së Madhe në fjalimin e saj gjatë urimit të Krishtlindjeve ka zgjedhur të citojë she
A po e ndjek Gruevski rrugën e Millosheviçit? (VIDEO) Izolimi i Maqedonisë nga faktori ndërkombëtar vjen duke u rritur dhe sidomos pa deklaratës së Gruevskit ndaj ambasadorëv
Obama në fjalimin e tij të fundvitit: Nga Trump pres që të mbajë Rusinë larg (VIDEO) Obama në fjalimi ë tij të fundvitit me median: Pres që Trump të mbajë Rusinë larg. Në konferencën e fundit të shtypi
Simpatizantët e PDK-së i ndërprejnë fjalimin Veselit në Drenas (VIDEO) Kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli i është bërë i pamundur fjalimi në Drenas nga disa simpatizant
Ndiqni Live fjalimin e parë të Donald Trump si president i ShBA-ve (VIDEO) Donald Trump, po mban fjalim e tij të parë si presidenti i Shtete të Bashkuara të Amerikës. Manjati njujorkez i pasur
Paloka "komplimenton" Gaçen: Je përmirësuar, ta ka bërë fjalimin Rama Që në nisje të seancës plenare, kreu i grupit parlamentar te PD, Edi Paloka, nuk ka lënë pas ironitë therëse, duke iu dr
Ali Ahmeti: Ja pesë premtimet e BDI-së për mandatin e ardhshëm Lideri i BDI-së Ali Ahmeti gjatë ditës së sotme në takimin me rininë e partisë në fjalimin e tij ka diskutuar disa çësht
Gazetarja zbulon se presidenti kopjoi fjalimin e Obamës Presidenti i Nigerisë, Muhamadu Buhari, ka kërkuar falje publikisht për fjalimin e mbajtur më 8 shtator, i cili rezultoi
"Të vdesim në fushë për të mundur Barçën", Mourinho zbulon fjalimin brilant Jose Mourinho njihet si një trajner fitues në Champions League, dhe këtë gjë e tregojnë edhe trofetë e fituar me Porton
Basha tallet me fjalimin e Ramës: Ishte më i shkurtri i jetës së tij Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka lëshuar akuza ndaj kryeministrit Edi Rama, për sa i përket zgjedhjeve në Di
Blushi e Hafizi shpërfillin Ramën në Kongres, nuk çohen në këmbë pas fjalimit Detajet pikante që ndodhën gjatë Kongresit të PS kanë marrë vëmëndjen e duhur nga media. Në shenjë revolte të hapur, e s
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.