999 rezultate për

fjalĂ

Milaimi pasuron fjalorin e ofendimeve, fjala që përdori sot në Kuvend Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, dhe ai i Nismës Socialdemokrate, Mi
Fjala “Sarrismo” hynĂ« nĂ« enciklopedinĂ« italiane Stili i futbollit te menaxherit tĂ« Chelseat, Maurizio Sarri, qĂ« ka pasur nofkĂ«n Sarrismo, Ă«shtĂ« futur si fjalĂ« nĂ« encikl
BĂ«rnabiq: SHBA do tĂ« dĂ«gjojĂ« propozimin tonĂ« Kryeministrja serbe, Ana BĂ«rnabiq, ka vlerĂ«suar se administrata aktuale amerikane, Ă«shtĂ« e gatshme qĂ« t’i dĂ«gjojĂ« edhe q
71-vjeçari me Plis nĂ« kokĂ« qĂ« i ka fiksim motorrat (VIDEO) Ai nuk Ă«shtĂ« as 18 vjeçar, e as 19 por 71 vjeçar dhe ka 50 vite qĂ« pranĂ« vetes ka shumĂ« motoçikleta. ËshtĂ« fjala pĂ«r
Dhimbjet tek Haradinajt, kjo ishte fjala e Ramushit për babain e ndjerë Kryeministri Ramush Haradinaj ka qëndruar qe disa orë pranë arkivolit të mbante trupin e babait të tij, teksa mijëra nje
Zbardhet fjala e dëshmitarit X: Vëllai i Xhafajt drejton Vlorën Ndërkohë që flitet se dëshmitari X që futi në kurth vëllain e Xhafajt është arrestuar, PD ka nxjerrë emrin, foto e video
Thaçi para dhe Ramushi prapa, kjo është fjala e Kosovës në samit Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në hapjen e punimeve të Seancës Plenare të Samitit të Sofjes, ku u trajtua tema "Fuqi
“O Dhurata si Ă«shtĂ« fjala?”, kush Ă«shtĂ« personazhi pas videos sĂ« sikletshme tĂ« EnedĂ«s MĂ« shumĂ« se vetĂ« performanca e Eneda TarifĂ«s nĂ« Eurovision do tĂ« mbahet mend momenti i sikletshĂ«m, ku gjatĂ« njĂ« intervis
Provokon Kejvina Kthella, pozon si rrallë herë (FOTO LAJM) Ajo është cilësuar si një nga vajzat më bukuroshe e bombastike të ekranit shqiptar. Që me daljen e saj si velinë në p
Pirja e duhanit mund të shkaktojë çrregullime psikike Rezultatet e dy studimeve të reja tregojnë se psikoza nuk është shkaktohet vetëm nga marihuana, por edhe nga pirja e duh
Në këtë datë jepet fjala përfundimtare për Shefqet Krasniqin Fjalët përfundimtare në rastin ndaj ish-imamit të Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, do të jepen më 20 mar
"Burri nga Dukagjini" heq dorë nga fjala, pranon kushtin e LDK-së Zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli ka konfirmuar se është arritur marrëveshje me Ramush Haradinajn për ta pranuar prop
NĂ« njĂ« lokal nĂ« AmerikĂ« Ă«shtĂ« e ndaluar fjala qĂ« pĂ«rdorim edhe ne (FOTO) Ekziston njĂ« kafene nĂ« New York qĂ« tĂ« ndalon pĂ«rdorimin e fjalĂ«s “literally” e pĂ«rkthyer nĂ« shqip si : fjalĂ« pĂ«r fjalĂ«â€
Kjo është fjala e fundit e Arielës para se t'a vriste me 3 plumba Aldoseni Ndërkohë ku kanë kaluar vetëm dy ditë nga vrasja e Ariela Muratit, hetimet vazhdojnë për të zbardhur më shumë motivet e
Afërdita e i mëson shqipen të dashurit çek: Ja fjala e parë Modelja Afërdita Dreshaj ka kurorëzuar dashurinë me hokeistin çek, Jakub Kindl. Kohë pas kohe, Afërdita është kujdesur
‘Dora e ngadaltë’ e Zidane kur Ă«shtĂ« fjala pĂ«r zĂ«vĂ«ndĂ«sime (FOTO LAJM) NĂ«se Ancelotti u bĂ« i famshĂ«m pĂ«r aftĂ«sinĂ« e tij qĂ« t’i largojĂ« momentet e komplikuara, Zidane mund tĂ« pĂ«rfundojĂ« dhe tĂ«
Sa dhe për çfarë është kërkuar fjala Albania në Google për 2017 Google është shndërruar në një hapësirë që çdokush kërkon dhe gjen informacionet për të cilat ka interes. Me zhvillimin
Sa dhe pse është kërkuar fjala Albania në Google gjatë 2017 Google është shndërruar në një hapësirë që çdokush kërkon dhe gjen informacionet për të cilat ka interes. Me zhvilli
Fjala e fundit e Kurtit: Mbrojtëm Republikën e Kosovës Deputeti i VV-së Albin Kurti në fjalën e tij përfundimtare para trupit gjykues ka thënë se vepra për të cilën akuzohen,
Nuk jepet fjala pĂ«rfundimtare shtetasin e nga Mitrovica Kosovari qĂ« akuzohet se nĂ« vitin 2014 i ishte bashkuar ‘Al Nusra’, Nexhat Ademi, nuk Ă«shtĂ« paraqitur as kĂ«tĂ« tĂ« martĂ« nĂ«