999 rezultate për

fizioterapistin

Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO) Kemi parë plot raste ku shpesh trajneri e humbet toruan dhe i vërsulet arbitrit, por edhe kur kapet me asistentët e tij
Suarez mesazh prekës për fizioterapistin që ndërroi jetë Luis Suarez i ka dedikuar një mesazh shumë prekës fizioterapistit të Uruguait Walter Ferreira, i cili ka ndërruar jetë.
Rrahu Fizioterapistin, Dushku dëbohet nga Tirana Erion Dushku largohet nga Tirana. Mbrojtësi i bardhebluve është larguar ditën e djeshme nga stërvitja përgatitore që po