999 rezultate për

fizikun

Shtoi 12 kg në 15 muaj, Haaland është thjesht i mrekullueshëm! Erling Haaland vazhdon vazhdon të prodhojë lajme jo vetëm sa u përket golave të shënuar. Finalizimi që simbolizoi rin
Ferdinand tregon vizitën në shtëpinë e Ronaldos: I pari që investoi për fizikun, gjeta 10 veta në dhomë Rio Ferdinand ka kaluar një kohë të konsiderueshme me Kristiano Ronaldo, teksa të dy kanë qenë pjesë e Mançester Junajtu
Dikur ikonë, modelja zhgënjen fansat me fotot nga plazhi (FOTO LAJM) Ajo vendosi muajt e fundit që të ndryshonte stilin e jetesës, duke i dhënë fund konsumimit të pijeve alkoolike. Super
Modelja i fikson të gjithë me fizikun e saj (FOTO LAJM) Lindsey Pelas, e cila e nisi karrierën e suksesshme të modelingut duke pozuar për “Playboy”, ka ditur gjithmonë se si të
Ish-e dashura e Martinezit tregon fizikun e saj të mrekullueshëm (FOTO LAJM) Në Argjentinë njihet si ish e dashura e Lautaro Martinezit, sulmuesit më të ri të Interit. Është një "bombë" e vërtet
Shokohen fansat, modelja e njohur trondit me trupin Ajo vendosi muajt e fundit që të ndryshonte stilin e jetesës, duke i dhënë fund konsumimit të pijeve alkoolike. Super
La djalin e Simeones, prezantuesja italiane befason me të dashurin e ri Ish-prezantuesja e “Sportitalia” dhe ish-e fejuara e Giovanni “Cholito” Simeones është hapur mbi jetën e saj private dhe
Dona e akuzon se e ka provokuar, Danieli: Të kam thënë që e ke mirë fizikun Dona tregon në sy të banorëve të tjerë një rast, ku sipas saj, Danjeli e ka ngacmuar dhe provokuar atë me fjalë. Ajo
Juliana Pasha shfaq fizikun në formë (FOTO LAJM) Gjithmonë jemi mësuar ta shohim të veshur në mënyrë elegante nëper evente të ndryshme. Juliana Pasha është duke pushuar
Maradona tregon fizikun prej "bishe" (FOTO LAJM) Diego Armando Maradona po kthehet në formën e tij më mirë. Provat vijnë nga fotografitë e publikuara në Twitter nga Clau
Tenistja më e bukur në botë (FOTO LAJM) Nuk ka qenë një vit i mirë në tenis për të dhe për këtë arsye duket se Maria Sharapova ka vendosur të bëjë disa ditë pus
Linda Halimi, në super-formë (FOTO LAJM) Këngëtarja kosovare Linda Halimi, e cila po zhvillon një karrierë të suksesshme në Shtetet e Bashkuara është krenare me
Nadal pushon dhe ekspozon trupin (FOTO LAJM) Pavarësisht se dështoi në turneun e fundit të Wimbledon duke u eleminuar që në raundin e parë spanjolli Rafa Nadal mbete
Fustani i nuses, zgjidhni të duhurin sipas fizikut tuaj Zgjedhja e fustanit të nuses është vendimtare, për ata që ëndërrojnë të përjetojnë ditën më të lumtur të jetës së tyre.
60% e femrave kanë komplekse me fizikun e tyre Pjesa më e madhe e femrave kanë komplekse në lidhje me fizikun e tyre. Nga një kërkim i relizuar në Britani të Madhe rez