999 rezultate për

fizikisht

Rritet dukshëm numri i grave të cilat sulmohen fizikisht nga burrat në Kosovë Dhuna në familje vazhdon të mbetet fenomen mjaft i përhapur në Kosovë. Pothuajse çdo ditë raportohen raste të tilla e si
Bëjnë për spital motrat, arrestohen vëllezërit Në dy raste të ndara, në Prishtinë dhe Graçanicë, policia ka arrestuar dy të dyshuar të cilët kishin rrahur fizikisht mo
Shkup, përplas me makinë këmbësorin me pas e sulmon fizikisht Në policinë e Shkupi është paraqitur se në rrugën "Cvetan Dimov" një veturë e drejtuar nga A.K. ka goditur A.G. (28) nga
Futbollistët e ekipit të Ivan Rakitiçit sulmojnë fizikisht gjyqtarin shqiptar (VIDEO) Ndeshja e ligës ndërregjionale në mes të klubeve Zofingen dhe Pajde (Möhlin) ka përfunduar me dhunë të shfrenuar. Loj
Hyjnë me armë në shtëpi, grabitësit në Durrës përballen me të papriturën Tre persona kanë tentuar të grabisin me armë një banesë në Durrës, por asgjë nuk u ka shkuar sipas planit. Sipas Pol
Kërcënoi gruan me shpatë, arrestohet shqiptari në Itali Një shqiptar në Itali është vënë në prangat e karabinierëve pasi ka kërcënuar bashkëshorten me një shpatë “katana”. N
Aktori Robert Budina: Do ta mbrojmë fizikisht Teatrin Kombëtar Aktori Robert Budina, një nga aktivistët më në zë të "Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit", në një lidhje telefonike për e
LOBIMI RUS/ Basha letër prokurorisë, nuk paraqitet fizikisht Kryetari i PD, Lulzim Basha dhe dy drejtuesit e tjerë, Arben Ristani dhe Ilir Dervishi e kanë konsideruar në shkelje të
Messi: E mbarova sezonin më i lodhur psikologjikisht sesa fizikisht Dy javët e fundit të sezonit 2018/19 ishin ankth për Lionel Messin, për shkak se Barcelona e tij e katandisi synimin për
Zidane ka dhe 2 fjalë për Bale pasi e la në shtëpi Zidane nuk e ka mohuar se mund ta lë Gareth Balen sërish në shtëpi, për sfidën e fundit në La Liga për sezonin 2018/19.
Njëra nga Shqipëria dhe tjetra nga Kosova, përleshen në Viti Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetase të Shqipërisë, pasi e njëjta kishte sulmuar fizikisht një femër kosovare në
Gruaja rreh burrin, e bën për spital Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në mëngjes në Zveçan është arrestuar një grua e dyshuar me kombësi serbe, pasi
"Policia dhunon banorët te Bregu i Lumit" (VIDEO) Banorët e Bregut të Lumit vijojnë të rezistojnë për mbrojtjen e shtëpive të tyre nga prishja. Ditën e sotme ka patur
"Ku do shkojmë ne...", policia përplaset fizikisht me banorët e Bregut të Lumit (VIDEO) Mëngjesin e sotëm ka patur një situatë të tensionuar mes banorëve të Bregut të Lumit pranë ish-stacionit të Trenit dhe p
"Do të mbys krejt, ku*kë", mësuesja dhunon fizikisht fëmijët e klasës së 4 (VIDEO) Emisioni “Stop” ka sjellë rastin e një mësueseje që jep mësim në shkollën 9-vjeçare “Bajram Curri” në qytetin e Kukësit
Rrihet barbarisht një ushtar i Kosovës Një pjesëtar i FSK-së nga komuniteti serb është sulmuar fizikisht gjatë ditës së djeshme. Policia e Kosovës ka bërë t
Plas sherri LIVE, deputeti dhe analisti përleshen në studio (VIDEO) Një skenë e pahijshme ka ndodhur në Hungari. Kjo pasi deputeti ukrainas Igor Mosiyçuk është perleshur fizikisht në tr
Plas keq në studio, Renato përplaset fizikisht me konkurrentin (VIDEO) Hell's Kitchen tashmë prej disa javësh është kthyer në një nga emisionet që shkakton më shumë debat. Shef Renato nuk
"Ai është një idiot m…!", plas grushti mes pilotëve të Formula 1 në Brazil (VIDEO) Gara e Formula 1 në Brazil, nuk ka kaluar pa tensione mes pilotëve. Ka qënë Max Verstapen i cilë ëhstë konfliktuar
"Izet Haxhia do eliminohet fizikisht në burg, si pritet të ndodhë" E dashura e Izet Haxhisë, Erjona Parruca, ka lëshuar një deklaratë të fortë ku shkruan se për Haxhinë po përgatitet një