999 rezultate për

fituesin

10 golat më të bukur të Maradonës (VIDEO) Futbolli, Argjentina dhe e gjithë bota humbën Diego Armando Maradonën. Maradona, i cilësuar si një nga më të mirët në
Alan Shearer parashikon fituesin e Premier League Alan Shearer është i bindur se Liverpooli ose Manchester City do të fitojnë Ligën Premier edhe pse po rivalizohen në kët
Pse mediat në SHBA shpallin fituesin e zgjedhjeve? 51 zgjedhje të ndryshme – një në secilin shtet dhe një tjetër në Uashington DC. Secili shtet me rregulla dhe rregullore
Twitter pezullon llogari të rreme që shpallnin fituesin në një shtet Twitteri pezulloi disa llogari që pretendonin në mënyrë të rreme se ishin të lidhura me agjencinë e lajmeve Associated P
Superkompjuteri parashikon fituesin e Champions këtë sezon Bayern Munich parashikohet që edhe një herë të fitojnë Champions sipas analistëve të të dhënave në FiveThirtyEight. B
Hidhet shorti, këto janë të gjitha skuadrat që do të përballen në "Play off" (FOTO LAJM) Është hedhur ditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti për fazën “play off” të Europa Ligës, ku skuadrat kanë mësuar kundë
Superkompjuteri parashikon fituesin e Premier League dhe ekipet që bien nga kategoria për sezonin 2020/2021 Manchester City është parashikuar të mposht rivalët e ashpër të Liverpoolit për të fituar titullin e Ligës Premier në se
Sondazhi i Marca: Tifozët zgjedhin fituesin e La Ligas (FOTO LAJM) La Liga ka hyrë në javën e rinisjes. Kampionati spanjoll do të startojë më 11 qershor në ndershjen derbi të qytetit mes
"Eurovision 2020" shpall fituesin, në cilin vend u rendit Shqipëria (VIDEO) Për shkak të emergjencës Covid-19, festivali ndërkombëtar “Eurovision” u publikua në Youtube dhe kishte shumë herë më pa
Superkompjuteri i OPTA parashikon fituesin e Serisë A Seria A ka si rrallëherë në vitet e fundit tre skuadra që rivalizojnë për titullin e që kanë shanse reale për të bërë të
Vetëvendosje i përgjigjet Thaçit: I keni bërë hesapet keq, Qeveri pa fituesin e zgjedhjeve nuk ka Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, dje përmes një letre drejtuar Kryetarit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit, i ka kërkuar
RËNDITJA/ Cili stadium dhuron atmosferë spektakolare në La Liga?, Sondazhi i Marca zbardh fituesin (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze Marca iu ka kërkuar tifozëve të votojnë se në cilin stadium të La Ligas ka atmosferën më të mirë dhe
Super dueli Fury - Wilder, Joshua parashikon fituesin Anthony Joshua ka parashikuar se Tyson Fury do ta rrahë Deontay Wilderin në rimeçin e tyre për titullin e kampionit të b
McGregor kërkon sfidë të re, pret fituesin e Khabibit e Fergusonit Rreth 1 vit e gjysëm më parë, McGregor u ndesh me Khabib Nurmagomedov ku triumfoi boksieri nga Degestani. Së fundmi,
Pas polemikave për fituesin, reagon ashpër Gena (FOTO LAJM) Ditët pas Festivalit të Kengës në RTSH kanë qenë mjaft të ngarkuara për shkak të akuzave të forta për manipulim të pikëv
Polemikat për fituesin, hiqen të gjitha këngët e Festivalit nga YouTube (FOTO LAJM) Festivali i Këngës në RTSH, është shoqëruar me shumë polemika. Që pas shpalljes së fituesit, njerëzit janë ndarë në d
Fansat e Elvanës protestë para RTSH-së, nisin peticion për të ndryshuar fituesin e Festivalit (FOTO LAJM) Ndonëse prej kohësh flitej se ajo do të ishte fituesja dhe në sondazhin online, Elvana mori 63% të votave, në fund këngë
Festivali i RTSH shpall nesër në mbrëmje fituesin, favoritët dhe surpriza e madhe Festivali i RTSH-së nxjerr nesër fituesin e edicionit të 58-të, me Elvana Gjatën favorite kryesore, por edhe me Alirena
Flamengo në finalen e Kupës së Botës për Klube, pret fituesin e duelit Monterrey-Liverpool Kampionia e freskët të Copa Libertadores, skuadra braziliane Flamengo, është finalistja e parë e Botërorit të Klubeve. N
Rindeshja Joshua-Ruiz, Krasniqi tregon fituesin Të shtunën në Jedah të Arabisë Saudite do të zhvillohet revanshi në mes të Joshuas dhe Ruizit. Në ndeshjen e parë, me