999 rezultate për

fituesi

Shikoni se si Asensio turpëron Messin që herën e parë kur u ballafaquan (VIDEO) Asensio është një nga talentet me më të ardhme dhe këtë e pranojnë dhe rivalët e Realit të Madridit. Gjithmonë është
Çdo brazilian që pyet është i kënaqur me largimin e Neymarit, madje edhe Ronaldinho Pas kalimit rekord të Neymar në Paris Saint-Germain, legjenda e klubit të Barcelonës, Ronaldinho ka ndarë pikëpamjen e t
Ambasada Amerikane sqaron si bëhet përzgjedhja për fituesit e lotarisë Ambasada Amerikane në Facebook ka treguar se si bëhet përzgjedhja e fituesve të Lotarisë Amerikane. Ka nga ata që ka
Thaçi: Mandati për formimin e Qeverisë i takon fituesit Presidenti Hashim Thaçi thotë se mandatin për formimin e Qeverisë së Kosovës e ka vetëm fituesi i zgjedhjeve të 11 qersh
E FUNDIT/ Shpëtim Idrizi akoma pa mandat, mbeten edhe 67 kuti në Tiranë Deri më tani, në Tiranë janë numëruar 1 131 kuti nga 1 198 gjithsej, nga të cilat PS ka siguruar 18 mandate, PD 11 dhe L
Vesel Kurtishaj shpërthen ndaj Big Brother: Fitoren që s’ma dhatë mbajeni në ndërgjegjen tuaj Mbrëmja e djeshme ishte nata finale e edicionit të 9 të Big Brother, ku fitues është shpallur çifti Danjel dhe Fotini.
Shpallet fituesi i Big Brother, ky është çifti që triumfoi Ky edicion i Big Brother është etiketuar si edicioni i dashurisë, 13 çifte garuan për çiftin e madh, por ata që fituan z
Valon Shehu: Unë jam fituesi i vërtetë, dyshoj se Vera dhe Alketa e bënë me dashje Këngëtari nga Gjakova, Valon Shehu prej vitesh e ka shtrirë veprimtarinë e tij kryesisht në Shqipëri atje ku pëlqyeshm
Hoti: S’bëjmë pazar me LDK-në, qeverinë e bën fituesi Nënkryetar i PDK-së, Rexhep Hoti ka thënë se formimi i qeverisë së re do të bëhet nga koalicioni që i ka fituar zgjedhje
Stavileci: Fituesit i krijojnë institucionet Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Blerand Stavileci, është shprehur i bindur se koalicioni PDK-AAK-N
Thyhet "Jackpot" në SHBA: Kjo është shuma marramendëse që merr fituesi i lotarisë Një biletë lotarie e shitur në Kaliforni ka rrëmbyer të gjithë numrat fitues të hedhur të shtunën për “Jackpot”-in e mad
Fjalimi prej fituesi i Albinit: Nuk do të hakmerremi ... Albin Kurti, kandidati i Vetëvendosjes për kryeministër, ka mbajtur një fjalim prej fituesi në festën e organizuar në Pr
Thaçi: Pres nga fituesit qeveri pro-europiane Presidenti Hashim Thaçi, ka përgëzuar qytetarët e Kosovës për ndjekjen e standardeve më të larta demokratike gjatë proce
Mediat serbe nxjerrin fituesin e zgjedhjeve në Kosovë Zgjedhjet që po mbahen sot në Kosovë kanë tërhequr vëmendjen e mediave Serbe të cilat kanë bërë një sondazh në lidhje me
Ngatërruan fituesin e spektaklit, reagon regjisoria Vera Grabocka (FOTO LAJM) Pas ngatërresës që ndodhi në programin “Your Face Sounds Familiar”, me shpalljen e fituesit të gabuar ka ardhur edhe rea
Damiano plas “bombën” e radhës: Votat janë të blera, fituesi është i shpallur me kohë (FOTO) Damanio i cili ka qenë gjithnjë një nga banorët më të komentuar në Big Brother ka plasur edhe “bombën’ e radhës kundër r
Produksioni i YFSF ngatërroi fituesin, reagon Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e spektaklit "Your Face Sounds Familiar", ku fitues u shpall Valon Shehu. Por pak o
Produksioni i YFSF bën gabim trashanik, ngatërron fituesin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme ishte nata finale e spektaklit "Your Face sounds familiar". Por një gabim teknologjik duket se pr
ANALIZA/ Fituesi nga pakti dhe Basha para e pas "çadrës" Gazetari Blendi Fevziu thekson se është herët për të nxjerrë fitues apo humbes nga pakti Rama-Basha, megjithatë sipas ti
Klinti Çollaku shpallet fituesi i “The Voice of Albania 6” Klinti Çollaku nga skuadra e Alban Skënderajt është shpallur fituesi i edicionit të 6-të të “The Voice of Albania”. N