999 rezultate për

fituese

Anxhela Peristeri shpallet fituese e Festivalit? Reagon drejtori i RTSH-së (FOTO LAJM) Prej ditësh në portale ka qarkulluar lajmi se fituesja e Festivalit të Këngës në RTSH është përzgjedhur nga juria dhe aj
Shtyrja me një muaj e shpalljes së fituesit për Milot-fier, aktivistët ironizojnë Ministrinë (VIDEO) Shtyrja me një muaj e shpalljes së firmës fituese për rrugën Milot-Fier është pritur me shumë skepticizëm në vend. Ar
Zaev: Ekziston zgjidhje me Bullgarinë, të dyja vendet do të jenë fituese Kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se “ne vazhdojmë miqësisht dhe do të jemi të kujdesshëm me narrativin tonë pasi ekz
BDI dhe Koalicioni "MUNDEMI" krijojnë shumicën parlamentare TV21 Maqedoni mëson se kanë filluar formalisht bisedimet në mes të partive fituese në zgjedhjet parlamentare të 15 korri
Zaev me porosi për Ahmetin: Mandati i takon partisë së parë fituese të zgjedhjeve dhe jo asaj të tretë Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev hedh poshtë pritjet e BDI-së se mandati për formimin e shumicës mund t’i takojë partisë së
Lista e plotë e fituesëve të "BET Awards" BET Awards është shfaqje dedikuar afro-amerikanëve dhe minoriteteve të tjera me ngjyrë në Amerikë, për të vlerësuar arri
Sondazhi i Market Vision: BDI fituese te shqiptarët (FOTO LAJM) Një sondazh i kryer së fundmi, ka nxjerrë fitues partinë e Ali Ahmetit për zgjedhjet që do të mbahen më 15 Korrik në Maq
COVID-19/ Akordohet fondi prej 55 mijë lekësh shpërblim, kategoritë përfituese I gjithë personeli që shërben në institucionet e përkujdesjes shoqërore rezidenciale publike, që janë në përgjegjësi adm
''Paga e luftës'', Rama shpjegon se çfarë do të ndodhë me bizneset përfituese tani që rifillon puna Kryeministri Edi Rama po mban një lidhje të drejtpërdrejtë në facebook, ku përveç paketës fiskale ka folur dhe përsa i p
Tender 1.5 milionë euro, kallëzohet në SPAK ministrja Olta Xhaçka "Partia Demokratike e Shqipërisë do të paraqesë nesër në mëngjes kallëzim penal në SPAK ndaj Ministres së Mbrojtjes Olta
Alketa Vejsiu flet për fituesen e festivalit të RTSH: Është një histori e errët (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka folur edhe për zhurmën që mori shpallja fituese e Festivalit të RTSH të këngëtares
Kësaj i thonë të bëhesh milioner me një biletë Viti 2020 ka qënë fatlum për një lojtar të lotarisë kombëtare në Greqi. Fituesi, emri i të cilit nuk bëhet i ditur ka
Arian Çani zbulon "skandalin": Vera Grabocka ndërroi fituesen në fund Vijojnë debatet dhe reagimet, pas festivalit në RTSH. Edhe gazetari Arian Çani, i emisionit "Zona e Lirë", ka komentu
Fansat nisin peticion kundër Arilena Arës: Shqipëria zgjodhi fituese Elvanën (FOTO LAJM) Fitorja e Arilena Arës në Festivalin e 58-të të RTSH-së ishte shumë e kontestuar nga publiku. Shumë prej tyre kanë shpër
Priste vendin e parë, Elvana Gjata bojkoton post-festivalin (VIDEO) Elvana Gjata, e cila ishte përfolur si fituese e paracaktuar e Festivalit të 58 të RTSH-së, e ka përjetuar shumë keq dal
Mustafa kërkoi marrëveshje të barabartë, VV i kujton Isa Mustafës kush është parti fituese Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, pas takimit që pati sot me kryetarët e degëve të LDK-së, ka fo
Qeveria tha se anuloi koncesionin e rrugës Milot-Balldren, firma fituese e nxjerr bllof Zëvendëskryeministri Erion Braçe sugjeroi se një nga kontratat më kontroverse koncesionare të qeverisë së tij, ajo për n
Skandal në RTSH, Elvana Gjata shpallet fituese akoma pa filluar Festivali? Duket sikur festivalet e muzikës shqiptare gjithmonë shoqërohen me dyshime përsa i përket mënyrës sesi shpallet fituesi.
Fituan lotarinë marramendëse, por veprimi i këtij çifti habiti rrjetin Një çift që ka fituar në lotari një vlerë prej thuajse 15 milion stërlinash e ka fshehur biletën e tyre fituese për dy j
John Travolta nuk i ndahet gafave, i jep trofeun fitueses së gabuar (VIDEO) Pesë vite pasi prezantoi gabimisht Idina Menzel si Adele Dazeem në Oskar, John Travolta ka gabuar sërish në ndarjen e çm