999 rezultate për

fitues

Fituan lotarinë marramendëse, por veprimi i këtij çifti habiti rrjetin Një çift që ka fituar në lotari një vlerë prej thuajse 15 milion stërlinash e ka fshehur biletën e tyre fituese për dy j
Jam i lumtur që serbët u gëzuan për mua: Reagon për herë të parë fituesi i Nobelit në Letërsi Dhënia e çmimit Nobel për Letëri shkrimtarit austriak Peter Handke ka shkaktuar debat të madh në Europë për shkak të qen
Habit fituesi i Nobelit për shkencë: Pas 30 vitesh do takohemi me alienët Një ‘gjuetar planeti’ që fitoi çmimin Nobel në fushën e shkencës, i cili zbuloi planetin e parë jashtë sistemit tonë die
Kandidat për "Nobel", si e priti Kadareja shpalljen e fituesve (FOTO LAJM) Ismail Kadare ka vijuar rutinën e tij të përditshme duke pirë kafe pranë Parkut të Liqenit me botuesin dhe mikun e tij B
Ndiqni LIVE ceremoninë e çmimeve Nobel, a do të fitojë Kadare? Sot do të jepen dy çmime Nobel në letërsi, ndikuar nga skandali seksual që shtyu me një vit ceremoninë e 2018-s. Ndër
Numërohen të gjitha votat në Pejë, kush u shpall fitues Në komunën e Pejës janë numëruar 100 % e votave apo 138 vendvotime sa kanë qenë në këtë komunë. Në këtë komunë ka fit
Vetëvendosja kryeson bindshëm, votat që e shpallin fitues Albin Kurtin Në bazë të dhënave të publikuara në faqen e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 197.966 vota ose 25,79%. E dyta ësh
Reuters "shpall" fituesin e zgjedhjeve në Kosovë Agjencia botërore e lajmeve, "Reuters" në një artikull kushtuar këtij procesi i ka shpallur fituespartitë opozitare, VV-
Përfundon votimi për vendin vakant në KLP, kush është fituesi Prokurorja Esmeralda Cami Keshi ka fituar vendin për anëtare të KLP-së, përkundrejt rivalit të saj prokurorit Vladimir M
Vëmendje! Kërkohet fituesi i 227 milion dollarëve Nëse keni blerë një biletë llotarie në Teksas, duhet të kontrolloni mirë ku e keni hedhur pasi mund të jeni fituesi i 22
300 mijë euro libra të blera nga Zyra e Kryeministrit, mësohet arsyeja Zyra e Koordinatorit Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport ka shpallur tender në vlerë prej 300 mijë euro për të furnizua
Magjike! 23-vjeçari autik shpallet fitues i "America’s Got Talent" (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar është zhvilluar finalja e spektaklit “America’s Got Talent” dhe fituesi është një 23-vjeçar super i ta
LISTA E PLOTË/ Shpallen fituesit e konkursit për policë Pas përfundimit të katër fazave të testimit në qarqe, kanë fituar të drejtën për vijim e garës drejtën 1040 kandidatë ng
Nga 1 tetori, shqiptarët do të përgjohen me dedektivë në Zvicër Në Zvicër, midis viteve 2009 dhe 2016, detektivët u përdorën në rreth 220 hetime në vit. Dy të tretat e atyre që u përsh
Shala: Koalicioni Nisma-AKR-PD do të jetë fitues i zgjedhjeve (VIDEO) Anëtari i kryesisë së Nismës, Endrit Shala pak minuta më parë në KQZ e dorëzoi koalicionin Nisma-AKR-Partia e Drejtësisë
Shorti i Champions, Sneijder ngjitet në skenë: Fillojnë të "dridhurat" (VIDEO) Kanë nisur furishëm emocionet për shortin e grupeve për Champions League. Tashmë në skenë është ngjitur Uesli Sneijd
John Travolta nuk i ndahet gafave, i jep trofeun fitueses së gabuar (VIDEO) Pesë vite pasi prezantoi gabimisht Idina Menzel si Adele Dazeem në Oskar, John Travolta ka gabuar sërish në ndarjen e çm
Dalin rezultatet, këta janë maturantët fitues në Fakultetin e Ekonomisë Është publikuar lista e plotë e rënditjes së maturantëve që kanë fituar të drejtën për të studiuar në Fakultetin e Ekono
"Bien" inxhineritë: Degët më të preferuara këtë vit nga studentët Të dhënat e studentëve që duan të vijojnë studimet e larta në Shqipëri u kanë kaluar universiteteve. Mjekësia dhe Eko
Ahmeti: Ne jemi koalicioni fitues, Haradinaj udhëheqës i listës Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Sodcialdemokrate sot kanë nënshkruar marrëveshjen për koalicion parazgjedhor