999 rezultate për

fituara

E paralajmëroi, Tayson bën gjestin e rrallë me 8 milion eurot e fituara Boksieri Tyson Fury ka bërë një gjest të madh me paratë ë fituar nga ndeshja me Deontay Wilder në fundvitin e kaluar.
Emocionuese, çfarë do të bëjë Ervini me paratë e fituara nga "Hell's Kitchen" I ftuar së fundmi në emisionin e pasdites "Ftesë në pesë" ishte fituesi i emisionit më të famshëm të gatimit në Shqipëri
Me rekord prej 124 medalje të fituara në 16 vende, Jahja Kemal mbylli vitin e kaluar shkollorë Flamuri i Maqedonisë ka valëvitur në mesin e shumë të tjerëve botërorë në olimpiadën botërore, 39 të arta, 30 të argjend
Ja çdo bëjë Mbappe me paratë e fituara në Botëror Franca është shpallur Kampione Bote pas 20 vitesh dhe tashmë e gjithë skuadra janë në festë. Sigurisht që ky Botëror
Harrojeni Neymar-in, këto vajza vodhën sot show-n e Brazilit (FOTO LAJM) Yjet e Sambas mposhtën Kosta Rikën në minutat shtesë të takimit me rezultat 2-0, me golat e Coutinho dhe Neymar. Pas
Britania ngrin nga i ftohti, Rusia del e fituara Britania e Madhe është përballur me një dimër të ashpër veçanërisht këtë muaj, duke rritur ndjeshëm konsumin e lëndëve d
TOP 10 trajnerët më të mirë në botë, dominim absolut nga Italia Janë zgjedhur trajnerët më të mirë në bazë të suksesevë të deri tanishme me ekipin e tyre. Në vlerësim llogaritet çdo re
Ronaldo i falenderon të githë për mbështjetjen duke nxjerrë trofetë e fituara Cristiano Ronaldo ka postuar një foto nga vendi i lindjes, Madeira në Portugali së bashku me të gjitha trefetë individua
Të gjithë duhet të dimë këto karakteristika për grupin e gjakut Siç e dimë të gjithë, ekzistojnë 4 grupe gjaku: A, B, AB dhe O. Secili grup gjaku ka karakteristikat e veta, të cilat
Këto janë komunat e fituara nga LDK Koalicioni LDK-AKR-Alternativa, ka arritur që të fitojë katër komuna. Sipas hartës së publikuar nga Demokracia në Ve
Numërimi në Prizren drejt përfundimit, kjo është renditja e subjekteve politike Deri më tani janë numëruar 99.08 për qind të votave në Komunën e Prizrenit, nga të cilat koalicioni PDK-AAK-NISMA (PAN)
Barcelona dominon për penalltitë e fituara në Champions, ja lista (FOTO) Champions League padyshim është kompeticioni më i bukur në botë. Kjo është dëshmuar edhe në takimin e mbrëmshëm mes Barc
KSHZ: Pas rivotimit në Tearcë nuk ka ndryshime në mandatet e fituara Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ka shpallur në mesnatë rezultatet fillestare nga rivotimi në vendvotimin 2011 në Tearcë
Lojë me numra dhe mandate: 51:51, 51:49 ose 51:50? Kush do të formojë qeverinë? Edhe pse KSHZ ka bërë publike numrin e votave të fituara (VMRO 452.709 vota ose 38,06% dhe LSDM ka 436.469 vota ose 36,6
FOXNEWS / Trump kryeson me 76 vota ndaj 68 të Clinton Pas lajmeve për përmbysjen e rezultatit nga Hillary Clinton, FOXNEWS sapo ka publikuar disa rezultate të reja sipas së c
Shikoni supergolin e Hykës ndaj Baselit (VIDEO) Jahmir Hyka po kalon një formë të shkëlqyer me ekipin e tij të Luzernës në Zvicër këtë fund sezoni. 27-vjeçari ka realiz
Bie edhe paraburgimi i dytë, Gjyqësia lëshon pe nën akuzat e PSP-së Edhe masa për paraburgimin e dytë në akuzat e PSP, u soll respektivisht pas rastit “Fortesa”. Tani ka paraburgim edhe në
Rekord te ardhurash, ja 10 yjet më të paguar në botë (FOTO LAJM) Lionel Messi është futbollisti më i paguar në planet. “France Football” e përpiloi këtë renditje duke u bazuar te paga b
Ky është rivali i ri i Gjetan Ketës Pas tërheqjes që sulltanit, boksieri kampion Gjetan Keta ka mësuar kundërshtarin e ri turk për ndeshjen që do të zhvilll
Allegri ka barazuar Conten, ja sfidat e fituara (FOTO) Rrugëtimi i Massimiliano Allegrit në krye të Juventusit po shkon përtej pritshmërive të tifozëve dhe të drejtuesve të kë