999 rezultate për

fituan

Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë, pjesë e stafit për fondacione Policia i ka dhënë fundn një grupi, pjesë e një stafi për dhënie kredie me qëllim përfitimi. Janë arrestuar 7 persona
Keta janë trajnerët më të mirë në botë që nuk e fituan kurrë Premier League Nga Sir Bobby tek King Kev, secili prej këtyre trajnerëve të Premier League ka pasur magji të shkëlqyera, por në fund të
Shqipëria e dyta pas Rusisë! Ky është numri i shqiptarëve që fituan Lotarinë Amerikane Departamenti i Shtetit Amerikan ka publikuar së fundmi të dhënat mbi Lotarinë Amerikane. Pothuajse 84 mijë aplikantë jan
Lotaria Amerika, ky është numri i kosovarëve që përfituan Departamenti i Shtetit amerikan ka publikuar së fundmi të dhënat mbi Lotarinë amerikane. Pothuajse 84 mijë aplikues j
7 yjet botërorë që nuk e fituan kurrë Ligën e Kampioneve Këta janë 7 lojtarët më të mirë që kurr nuk fituan Ligën e Kampionëve: 7. Romario Lojtari i dytë më i mirë në këtë
Nxënësit e Jahja Kemal, nga Bukureshti u kthyen me 3 vende të para, 8 të dyta dhe 2 të treta Arritjet e reja të nxënësve të shkollës fillore dhe të mesme “Jahja Kemal” në konkursin ndërkombëtar InfoMatrix 2019, në
Tsipras në vështirësi të mëdha, konservatorët korrin fitore të thellë në zgjedhje Kandidatët e Demokracisë së Re në Greqi fituan në 6 nga 7 rajonet ku u zhvilluan zgjedhjet. Konservatorët korrën suks
Fituan Championsin, këto janë përfitimet e Liverpoolit Liverpooli u shpall kampion Europe një natë më parë, teksa ngriti në qiell trofeun e UEFA Champions League pas fitores 2
Nga Ronaldo te Maradona, njihuni me 11 legjendat që nuk e fituan kurrë Champions-in (FOTO LAJM) Të fitosh Champions League nuk është e lëhtë. Shumë futbollistë yje i kanë shkuar shumë afër këtij kompenticoni por në f
Pendarovski: Sot fituan të gjithë qytetarët, do t’ju shërbej me përkushtim "Populli imë, faleminderit. Ju falënderohem gjithëve maqedonas, shqiptarë, serb, boshnjak, turq dhe të tjerë që në zgjed
Në katër grabitje fituan 15 milionë euro, si disa persona e gjunjëzuan shtetin (FOTO LAJM) Që prej vitit 2015 e deri më 9 prill të këtij viti, në 5 ngjarje të organizuara rezultojnë të jenë grabitur rreth 15 mil
38 mijë e 345 persona përfituan nga skema për veteranët e luftës Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Statistikat e Mirëqenies Sociale” për vitin 2018. Ky publikim
Sezoni i përmbysjeve në Champions Liga e Kampionëve është kompenticoni më prestigjoz për klube ku vërtet ka garë të fortë dhe se asnjë skuadër nuk toleron
Dalin emrat e 330 infermierëve të rinj që fituan të drejtën e punësimit në shtet Të gjithë ata që kanë konkurruar për një vend pune si punonjës të shkencave mjekësore teknike në portalin “Infermierë pë
Lista e plotë, këta janë fatlumët që fituan Oscar Ceremonia e ndarjes së çmimeve Oscar ka përfunduar dhe tashmë dihen fituesit në çdo kategori. Për të gjithë ju që e
Fituan Superkupën e Italisë, Ronaldo me shokë festojnë si të çmendur në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Juventus fitoi Superkupën e Italisë kundër Milanit me rezultatin 1-0 në Jeddah. Golin e fitores për Zonjën e Vjetër
Pse të gjithë do të donit të ishit të afërm të këtij çifti (FOTO LAJM) Ata fituan super çmimin e fundvitit prej 115 milion paund dhe tashmë janë numri katër i çifteve më të pasura në Irlandë.
Fituan llotarinë marramendëse, veprimi i çuditshëm i çiftit Një çift që ka fituar në lotari një vlerë prej thuajse 15 milion stërlinash e ka fshehur biletën e tyre fituese për dy j
U ndanë me barazim, por sa para fituan Fury dhe Wilder pas ndeshjes Deontay Wilder dhe Tyson Fury u ndeshën në Staples Centre për titullin kampion bote. Ndeshja midis tyre u ndal në ba
"Askush nuk kopjoi! Prapaskenat e anulimit të konkursit për Komisar" Konkursi për gradën "Komisar", është vendosur që të shtyhet për një datë tjetër por të pacaktuar. Kujtojmë se kjo ës