999 rezultate për

fitosh

Aktori shpërthen ndaj Ramës: Të jesh i bindur që nuk do të fitosh, nuk ke parë gjë akoma Aktori i njohur, Neritan Liçaj është një prej artistëve që ka shprehur kundërshtinë e tij për mos prishjen e Teatrit Kom
''Bir, do të fitosh'', djali i Vuçiç infektohet me COVID 19 Djali i presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç ka rezultuar pozitiv ndaj pandemisë së koronavirusit. Mësohet se Dani
Oferta e pazakontë! Të fitosh 15 mijë euro, për të ndenjur shtrirë gjithë ditën! Të rrish shtrirë në krevat për 60 ditë ose në një vaskë plotë me ujë, për një javë. Është ky propozimi që bëhet në ku
Setien - Messit: Duhet të aktrosh pak që të fitosh penallti Quque Setien u shpreh mjaft i kënaqur që arriti të sigurojë tre pikë në një ndeshje shumë të vështirë për katalanasit;
Për Courtois të fitosh me Realin është gjithçka Edhe pse ka fituar dy tituj nw Premier League, portieri i Realit, Thibaut Courtois shprehet sw asgjë s’është më mirë ses
Ish-legjenda e Manchester United thirrje yllit të Tottenhamit: Largohu të fitosh trofe Rio Ferdinand i sugjeron sulmuesit të Tottenhamit, Harry Kane, të gjejë një skuadër tjetër nëse dëshiron të fitojë trofe
Flet ish-legjenda e Milanit: Më mirë të fitosh titullin, se sa një derbi Drejtori i Milanit dhe ish legjenda e klubit Paolo Maldini ka dhënë një intervistë në programin e ndeshjes përpara derbi
Allegri: Për të ardhmen time do flas me Agnellin Kohët e fundit është përfolur shumë në media se Masimiliano Allegri do të largohet nga Juventusi, aq sa në media kanë da
A mund të besohet legjenda, "Duhet të jesh korçar që të fitosh Lotarinë Amerikane"? Mund të themi se sajt-i më i kërkuar dy ditët e fundit është ai që tregon fituesit e “Lotarisë Amerikane”. Një nga le
Kloop: Merita e gjitha e lojtarëve Kloop në deklaratën e dhënë pas fitores historike me Barcelonën është shfqaqur i papërmmbajtur. "Kjo ishte e tepërt!
De Ligt: Luftojmë për 3 trofe, kur fillon të ndiesh presionin duhet të fitosh Kapiteni i Ajax-it Matthijs de Ligt, ka deklaruar për mediat holandeze se të qënurit favorit për të kaluar në finalen e
Valverde: Është e vështirë të fitosh në këtë atmosferë dhe kundër këtij ekipi Ernesto Valverde është i lumtur me fitoren e Barcelonës 1:0 kundër Manchester Unitedit në ndeshjen e parë çerekfinale në
Sa lekë duhet të paguash që të fitosh festivalin? Përgjigjet Jonida Jonida Maliqi është këngëtarja që do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në Eurosong me këngën “Ktheju tokës”. E ftuar në
Granit Xhaka: S’ka ndjenjë më të mirë se të fitosh në Emirates Për Granit Xhakën asgjë nuk matet me arritjen e fitores në stadiumin e Arsenalit “Emirates”. Zvicerani ishte lojtari
Ligji i ri në Gjermani, si mund të përfitosh "vizën për punë" Projektligji i ri i ardhjes së fuqisë punëtore nuk do ta shmangë nevojën e aplikimit për vizë pune. Lind pyetja se a do
Modric: Zidane 3 vite më parë, më tha se një ditë do ta fitosh Topin e Artë Luka Modric ka zbuluar se 3 vite më parë Zinedinë Zidane, i ka thënë se një ditë do ta fitosh Topin e Artë, shkruan Albe
Martesë me shtetas amerikan, si mund ta fitosh vizën për në SHBA Për çështjet e emigracionit në SHBA, avokati Kieran Both i ka dhënë sqarime një qytetari amerikan të martuar me një vajz
Vettel përfundon nën akuza Piloti i Formula 1, Sebastian Vettel ka përfunduar nën akuza nga Flavio Briatore i cili është një nga menaxherët e këti
“Kalo infarkt që ta përfitosh”, mjekët nën presion për të mos dhënë barna me rimbursim Mjekët e familjes dhe ata specialistë në qendra shëndetësore janë nën presion të vazhdueshëm për të mos lëshuar barna që
Zidane: Të fitosh La Ligan është më e vështirë sesa të fitosh Championsin Zinedine Zidane ka thënë se të fitosh La Ligan është më e vështirë se të fitosh Champions Leaguen, ku Real Madridi, përg