999 rezultate për

fitorja

Shikoni si është festuar fitorja e Francës në Tiranë (FOTO LAJM) Shumica e shqiptarëve sot kanë qenë tifozë të Kroacisë në finalen e kampionatit Botëror të futbollit që u zhvillua në Ru
Trajneri i Belgjikës i thur elozhe Januzajt për super golin e shënuar Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, u shpreh i lumtur për fitoren e sotme ndaj Anglisë. Edhe pse me renditjen në ven
DRAMATIKE/ Gjermania e madhe eleminohet nga Botërori Ata ishin pretendentë, por tashmë duhet të mbledhin valixhet dhe të kthehen në Gjermania. Gjermania humbi turpshëm 0-
Gjermanët japin "shkëndijat" e para, u duhet me patjetër fitorja Sapo ka nisur sfida midis Koresë së Jugut dhe Gjermanisë. Gjermanët në këto minuta të para po ushtrojnë presion mbi
Me flamuj turq dhe shqiptar, fitorja e Erdoganit u festua edhe në Tiranë (FOTO LAJM) Përveç Prizrenit dhe Shkupit, ku disa qytetarë dolën në rrugë me flamuj turq dhe shqiptar, fitorja e Erdoganit u festua
Fitorja e shqiptarëve, VIP-at e bëjnë rrjetin kuqezi Fitorja e shqiptarëve të Zvicrës ka bërë që edhe VIP-at ta ngjyrosin Instagramin KUQEZI. Sot të gjithë kanë qenë me s
Fitorja e Japonisë barazon rekordin 44 vjeçar Japonia ka mposhtur Kolumbinë me rezultatin 2-1 dhe ka vendosur një rekord të veçantë. Që prej vitit 1974 nuk kishte
Fitorja e Suedisë fut në panik gjermanët Suedia arriti të marrë një fitore me një rezultat minimal ndaj Koresë së Jugut, por shumë të vlefshme për grupin F. T
Egjipt - Uruguai, kompanitë e basteve fiksojnë koefiçentët (FOTO LAJM) Sot do të luhet ndeshja tjetër ndërmjet Egjiptit dhe Uruguait të vlefshme për Grupin A në Kupën e Botës. Kompanitë e
Fitorja e parë, banorët e Dragobisë pezullojnë ndërtimin e HEC-eve Banorët e fshatrave në veri të Shqipërisë kanë shënuar fitoreën e para në betejën kundër HEC-eve në këto zona. Banor
Kraja: Është një nisje e mirë, nuk duhet të gëzohemi deri në ndeshjen e fundit Trajneri i Vllaznisë, Ervis Kraja në përfundim të ndeshjes tha se bën një paraqitje të mirë, dhe se nuk do të gëzohen de
Gazeta: Lacio, fitorja dhe Champions-i në duart e Strakoshës Bardhekaltrit dhe Interi do të diskutojnë këtë javë vendin e katërt në Serinë A, e cila iu garanton sukses dhe të ardhur
Rakitic nuk do t'ia dijë për triumfin e Realit në Champions: Trofetë tonë vlejnë më shumë Barca ka fituar La Ligën edhe Copa del Rey, dhe sipas shumë kritikëve do të eklipsohej nga fitorja e mundshme e Real Mad
Klopp: Fitorja ndaj Brightoni është e domosdoshme Jurgen Klopp në një konferencë për shtyp ka thënë se fitorja ndaj Brightoni është e domosdoshme , nëse duhet të jemi në
73 vite më pas, foto me ngjyra nga Dita e Fitores në Europë (FOTO LAJM) 73 vite më parë shënohej fitorja në Europë kundër nazizmit, një ditë e shumëpritur prej disa vitesh luftë e që patjetër
Moratti zbulon shumë të fshehta, nga pengu i merkatos deri tek fitorja dhe humbja që nuk i harron Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka zbuluar pendimin e tij më të madh në tregun e transferimeve, fitoren më të
Simeone: Do ta mposhtim Napolin Fiorentina do të presë Napolin në “Artemio Franchi”, ku do të kërkojë të rikthehet te fitorja, në një sfidë aspak të leh
Fitorja e Realit zë vendin kryesor në të gjitha mediat (FOTO LAJM) Fitorja e Realit në Munich po bën bujë të madh në të gjithë mediat e mëdha sportive në mbarë botën. Sipas shtypit, rezu
Flamurtari rikthehet tek fitorja, mposht në trasnfertë Lushnjën (VIDEO) Flamurtari është rikthyer tek fitorja pas tre javësh në kampionatin shqiptar. Vlonjatë mposhtën me shifrat 0-2 Lushn
Këto fjalë të Icardit do i kënaqin interistët më shumë se fitorja 0-5 Mauro Icardi la pas dëmtimin me një katërgolësh në ndeshjen me Sampdorian.Por vetëm golat u nuk mjaftojnë interistëve të