999 rezultate për

fitoreve

Lazio i rikthehet fitoreve të sigurta, mposht Crotonen në transfertë (VIDEO) Lazio ka mposhtur Crotone në udhëtim me rezultat 2 – 0, në kuadër të xhiros së tetë të Seria A. Ciro Immobile ndrysho
Udhëhoqi Milanin drejt fitoreve, Ibrahimovic vlerësohet nga Serie A Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, është shpallur lojtari më i mirë i muajit tetor në Seria A. Bomberi suedez edhe
Manchester City i rikthehet fitoreve, mposht minimalisht Sheffield (VIDEO) Manchester City ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme nga udhëtimi te Sheffield United, duke e fituar 0-1 ndeshjen e zh
Ky është luftëtari i UFC-së që mund të thyejë rekordin e Khabib (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov arriti rekordin e tij më të lartë personal, pasi mposhti "luftëtarin" amerikan, Gaethje. Kampioni
Bayerni i kthehet fitoreve, "shkërrmoq" Armininë (VIDEO) Bayern Munich është kthyer në rrugën e fitoreve në Bundesliga. Kampionët e Gjermanisë kanë deklasuar skuadrën e Armin
Mjafton CR7 dhe Dybala, Juventus i rikthehet fitoreve (VIDEO) Juventusi u është rikhyer fitoreve dhe këtë e kanë bërë përballë Bolonjës në transfertë. Bardhezinjtë kanë fituar me
Ramiz Lladrovci pret Ali Ahmetin: Drejt fitoreve të reja Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sonte ka pasur takim pas pjesëmarrjes në shënimin e “Epopesë së UÇK-së”
Rekordi historik 9-0, Vardy tregon nga u motivua ekipi (VIDEO) Tri gola të shënuar, ashtu si Perez, dhe topi në shtëpi... Vardy ka kaluar një mbrëmje fantastike dhe të paharrueshme as
Osmani "hakmerret" ndaj Shkëndijës, i prish serinë e fitoreve Në fillim të këtij muaji Shkëndija largoi nga pankina trajnerin Qatip Osmani, për ta zëvendësuar me Erhan Selimin, ndërs
Inter-Lazio, formacionet zyrtare: Interi kërkon të vazhdojë serinë e fitoreve (FOTO LAJM) Interi e pret Lazion në derbin e mesjavës në Serie A, në përpjekje për ta ruajtur rekordin e përkryer në fillim të sezon
Florian Marku mposht me nokaout boksierin anglez në Londër (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku ka vijuar serinë e tij të fitoreve pasi pasditen e të shtunës ka triumfuar në duelin nd
Paqueta: Dua të fitoj trofe me Milanin Lucas Paqueta ka shprehur dëshirën e tij që të “ndihmojë Milanin që t’i kthehet rrugës së fitoreve dhe fitimit të trofev
Javë e fitoreve, goli në minutën e 91 i jep fitoren shqipërisë kundër Islandës Kombëtarja e Shqipërisë U-19 e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani mposhti 1-0 në miqësore Islandën U-19. Ishte pikër
Mposht Nimes në transfertë, PSG vazhdon serinë e fitoreve në Ligue 1 (VIDEO) PSG ka marrë një fitore me shumë vuajtje në transfertë ndaj skuadrës së Nimes në "Stade des Costieres". PSG shënoi d
Roma vazhdon serinë e fitoreve në Seria A (VIDEO) Roma ka marrë një tjetër fitore të rëndësishme sot ndaj Chievos me shifrat e përgjithshme 4-1 në "Stadio Olimpico", ndes
Reali do t'i dalë dhe në ëndrra Bayernit, 3 fitore radhazi në Allianz Arena Me lojë apo pa lojë Reali fiton. Bayern Munich ra sërish "viktimë" e madrilenëve në fushën e tyre. Marcelon dhe Asen
Immobile rebelohet me VAR-in: Nuk ekziston për Lazion Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile, pas barazimit 2-2 ndaj Cagliarit në Serie A, ka kritikuar gjyqtarët të cilët nuk përdo
Real Madrid mposht bindshëm Sociedadin dhe i rikthehet fitoreve në La Liga (VIDEO) Real Madrid ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Real Sociedadit me shifrat 5-2 në "Santiago Bernabeu", ndeshje
Bayern Munich fiton ndaj Schalkes dhe vazhdon serinë e fitoreve në Bundesligë (VIDEO) Bayern Munich vazhdon serine e fitoreve të njëpasnjëshme, pasi sot pasdite mposhti Schalken në “Allianz Arena”. Bavar
PSG i kthehet fitoreve në Ligue 1 (VIDEO) Paris Saint-Germain ka fituar sot në transfertë kundër Lilles duke e forcuar edhe më shumë kreun e tabelës në Ligë 1.