999 rezultate për

fitores

U friksuan pas fitores së Trump, vjen lajmi i shumëpritur për myslimanët Pritet që myslimanët të bëhen grupi i dytë më i madh fetar i Amerikës deri në vitin 2040, thuhet ne një vlerësim te ri.
Mazzarri rikthehet në punë si trajner, falë fitores së mbrëmshme të Juventusit Tashmë është zyrtare. Walter Mazzarri është trajneri i ri i Torinos. Vetëm pak orë pasi shkarkoi nga detyra serbin S
Pas fitores së parë, Tahiri ia merr këngës me të birin (VIDEO) Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka korrur fitoren e para në Gjykatën e Apelit ku mori sërish pasaportën dhe të dr
City pas fitores me Tottenhamin tallet keq me Unitedin: Parkoje autobuzin ti (VIDEO) Mançester Siti mposhti dhe Totenhemin ditën e djeshme me rezultatin 4-1, duke vazhduar në këtë mënyrë rrugën drejt titul
Gremio finalsti i parë i Kupës së Botës për Klube (VIDEO) Skuadra braziliane, Gremio ka kaluar në finale të Kupës së Botës për Klube, pas fitores me rezultat minimal 1-0 ndaj sku
Rroca i lumtur pas fitores: Na pa Zoti, arbitri ma tha veçmas punën e penalltisë Rroca pas ndeshjes U shpreh i lumtur për fitoren dhe mirënjohës ndaj fatit që sipas tij me në fund u shërbeu një herë pë
Mezani i vetëdijshëm për fuqinë e Skënderbeut edhe pas fitores: Ndikoi lodhja Laçi i shkaktoi Skënderbeut humbjen e parë, ndërsa trajneri Mezani nuk e fsheh lumturinë, teksa thekson se skuadra e tij
Hysen Dedja pas fitores kundër Kukësittregon problemin e Lushnjes Shijon më në fund fitoren e parë në krye të Lushnjës shkodrani Hysen Dedja. Trajner i “lagunarëve” shpjegon se skuadrës
Chapecoense i rikthehet lavdisë një vit pas aksidentit ku humbën jetën lojtarët e ekipit, shikoni festën (VIDEO) Një vit pas atij aksidenti tragjik me avion, ku pothuajse i gjithë ekipi ndërroi jetë, tashmë ka ardhur një arritje e ja
VIDEO +18 / Festë e çmendur në kampin zikaltër, festojnë nudo pas fitores dhe marrjes së vendit të parë Interi arriti të ngjitej sot në krye të klasifikimit në Seria A, pas fitores 5-0 kundër Chievos. Fitorja i ka ekzalt
Mezani jashtëzakonisht i lumtur pas fitores, por i kërkon ekipit të qëndrojë me këmbë në tokë Gentian Mezani në njëfarë mënyrë u “hakmorr” ndaj Vllaznisë, duke e mundur në krye të Laçit, madje me përmbysje. "Jem
Batha shprehet i bindur pas fitores kundër Lushnjës se Starova do vazhdojë të nxjerrë maksimumin nga futbollistët Mesfushori Idriz Batha deklaroi pas suksesit me Lushnjën se trajneri i të kuqve e njeh mirë ambientin dhe di t’u marrë m
Ahmeti pas fitores: Jam i hapur për koalicione me secilën parti Kryetari aktual i Prishtinës, Shpend Ahmeti, e ka fituar edhe një mandat në krye të Kryeqytetit. Fitorja e tij është kon
Icardi pas fitores i mbyll derën Realit të Madridit Kapiteni i Interit së bashku me drejtuesit e Interit dhe trajneri Luciano Spalletti shpresojnë që ai të qëndrojë gjithmo
Daja: Ajo që më bën të ndihem mirë, është se nuk kemi luajtur në mbrojtje me asnjë kundërshtar Në intervistën pas ndeshjes, trajneri Daja u shpreh I kënaqur me ekipin, pas fitores së parë në grup. Ai tha se do t’I v
Lika i mërzitur nga mungesa e tifozëve edhe pas fitores Kapiteni Gilman Lika ishte një nga më të dalluarit në takimin e Vllaznisë përballë Lushnjës, ndërsa shënoi edhe golin që
Gjoka pas fitores ndihet i lumtur me atë që dhuroi ekipi Mjaft i kënaqur është shfaqur edhe trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka, për fitoren e arritur nga shkodranët, përballë Lu
Matoshi i gëzohet fitores së Vetëvendosjes Zëdhënësi i Qeverisë së Republikës, Halil Matoshi i është gëzuar fitores të kandidatit të Lëvizjes “Vetëvendosje” në Kam
Daja: Objektivi që ka Skënderbeu është gjithmonë marrja e fitores Trajneri i Skënderbeut Ilir Daja u shpreh i shqetësuar për barazimin e sotëm ndaj Kamzës dhe për formën sesi erdhi ai go
Djemtë e Kosovës duke festuar në dhomat e zhveshjes pas fitores së madhe kundër Letonisë (VIDEO) Kosova ka shënuar fitore të madhe ndaj Letonisë me rezultat 4:3 në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë Futbollistët