999 rezultate për

fitoren

Rinumërimi i votave në Wiskons, rikonfirmon fitoren e demokratit Joe Biden Uiskonsi përfundoi rinumërimin e votave të zgjedhjeve presidenciale të dielën, duke konfirmuar fitoren e demokratit Joe
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
"Ibra, Ibra, Ibra", Krudeli "çmendet" për fitoren e Milanit (VIDEO) Komentatori i njohur dhe i veçantë që është njëkohësisht edhe një nga tifozët më të flaktë të Milanit është duke parë ri
Flet Putin: Ja përse nuk ja uroj fitoren Joe Biden! Vladimir Putin ka folur më në fund për mungesën e reagimit zyrtar të Moskës në lidhje me fitoren e Joe Bien në zgjedhjet
Trump pati dyshime, rinumërimi i votave konfirmon fitoren e Biden edhe në Georgia Pas dyshimeve të Presidentit aktual Trump, për fitoren e Biden ka përfunduar rinumërimi i votave në Georgia, ku sërish k
Meta reagon për fitoren ndaj Bjellorusisë: Cikalleshi është i paparë! Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka uruar ekipin kuq e zi për fitoren ndaj Bjellorusisë, me rezultatin 3-2 në Air Albania. "
Shqipëria sonte ndaj Kazakistanit ka "detyrim" fitoren Shqipëria para provës së të vërtetës. Në orën 18:00, në “Air Albania”, kuqezinjtë e Edy Rejas do të përballën me Kazakis
Bashkimi Evropian përgëzon Joe Biden për fitoren Shefi i politikës së Jashtme, Josep Borrell, përgëzoi për fitoren historike, siç e quajti ai, të dyshes Biden-Harris. Ai
Nuk ia njeh fitoren, Biden i bën thirrje publike Trump: Unë po pres! Ndërkohë që zgjedhjet nxorrën fitues Biden, Trump ende nuk i pranon rezultatet, madje është shprehur i bindur për fitore
Harry Kane i jep fitoren Tottenhamit në minutat e fundit (VIDEO) Tottenhami në fund ka arritur të arkëtojë pikët e plota kundër West Bromwich Albion duke fituar me rezultat minimal 0 –
Merkel i uron fitoren Biden: Mezi pres të punoj me ju! Urimet për fitoren e zgjedhjeve në Amerikë nuk i kanë munguar aspak Joe Biden. Mes liderëve botërore bën pjesë edhe
Basha uron Joe Biden për fitoren: Shpresojmë që të vazhdojmë të punojmë bashkë! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas shpalljes fitues të zgjedhjeve presidenciale të Joe Biden. Pë
Festë, alkol e përqafime mes njerëzve! Shihni çfarë po ndodh në ShBA pasi Biden mori fitoren Festa ka nisur në pjesën më të madhe të qyteteve amerikane, ku njerëzit kanë dalë në rrugë duke brohoritur për fitoren e
Barak Obama uron Joe Biden për fitoren: Nuk mund të isha më krenar! Ish-Presidentit i SHBA-ve, Barack Obama ka uruar për fitoren Joe Biden, pasi ai u shpall fitues i zgjedhjeve presidencia
30 mijë vota epërsi! A mundet presidenti Trump të sfidojë fitoren e Bidenit në gjykatë? Gjatë ditëve të fundit, ndërsa numërimi i votave ka vazhduar, Donald Trump ka bërë vazhdimisht pretendime se procesi i n
Biden ia rrëmbeu fitoren nga duart, reagon ashpër Donald Trump Joe Biden është shumë pranë konfirmimit si president i SHBA. Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuar
The Guardian: Biden mund të deklarojë fitoren sonte! Reporteri senior për politikë i mediumit prestigjioz The Guardian, Daniel Strauss, duke sjellë më të rejat nga Wilmingto
Biden rrëmben fitoren në Georgia, nga cilat shtete varet fati i Trump? Kandidati për president në SHBA, Joe Biden ka marrë drejtimin në Georgia. Në Georgia, Trump dhe Biden ishin në barazi
Biden i bindur për fitoren ndaj Trump, bën premtimin e parë si President I bindur në fitore, kandidati Joe Biden bëri sot një premtim për ditën e tij të parë të punës në Shtëpinë e Bardhë. K
Po "nuhat" fitoren? Biden: Çdo votë duhet numëruar Ndërsa disa shtete të fushës së betejës vazhdojnë të numërojnë votat dhe kufijtë mbeten të hollë, kandidati demokrat pre