999 rezultate për

fitoreje

Biden në prag fitoreje, merr votat edhe në Pensilvani Fitorja e Joe Biden është thuajse e sigurt tashmë që ka marrë avantazhin edhe në Pensilvani. Bideon parakaloi Trumpin
Momente fitoreje, 11 pacientë me Covid-19 dalin nga spitali të shëruar Pavarësisht lajmeve të këqija, në këto kohëra të vështira ka edhe momente fitoreje. Nderkohe qe bilanci i te prekurve
Momente fitoreje: 10 persona me koronavirus shërohen dhe dalin nga spitali me këmbët e tyre Ditën e sotme një lajm i mrekullueshëm erdhi nga Infektivi. Dhjetë pacientë u shëruan nga koronavirusi dhe janë dërg
Zbulohet koincidenca e frikshme, që "Ia preu kokën" Ancelottit Carlo Ancelotti e ka mbyllur në mënyrën më të hidhur të mundshme eksperiencën si trajner i Napolit. Këtu e kemi fjalën p
Hazard: Sarri është i lumtur pas kësaj fitoreje Eden Hazard ka vlerësuar lartë paraqitjen e skuadrës së tij në duelin me Huddersfield Town. Belgu është shprehur i kë
Suedia mposht Meksikën, merr kryesimin e Grupit F (VIDEO) Suedia arriti të mposhtë Meksikën me shifrat e përgjithshme 0-3 në "Central Stadium", ndeshje e vlefshme për Grupin F të
Ervin Skela ia ka dhënë "divorcin" milionave, merr këtë shpërblim qesharak në rast fitoreje Pas lënjes së futbollit si profesionist, Ervin Skela mesa duket nuk po impresionohet më nga milionat. Vlonjati luan
Bayerni poker ndaj Freiburgut, 20 pikë larg vendit të dytë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur 4-0 Freiburgun në "Schwarzwald-Stadoin", ndeshje e vlefshme për javën e 25-të në kampionatin g
Super Griezmann, Atletico Madrid poker Legansit (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar sonte me shifrat 4-0 ndaj Leganes në "Wanda Metropolitano" ndeshje e vlefshme për javën e 26-t
Genoa fiton ndaj Interit (VIDEO) Genoa ka fituar sonte ndaj Interit me shifrat 2-0 në "Luigi Ferraris", ndeshje e vlefshme për javën e 25-të të Serie A.
Napoli fiton lehtësisht ndaj Beneventos dhe merr kreun e Serie A (VIDEO) Skuadra e Mauricio Sarrit ka shënuar fitore të pastër prej 0:2 ndaj Beneventos në udhëtim, ndeshje kjo në kuadër të javë
Liverpooli shkatarron Swansea dhe renditet në vendin e katërt (VIDEO) Liverpool u është kthyer fitoreve në Premier League, duke mposhtur Swansean me rezultatin e thellë 5-0 në "Anfield Road"
Reali në rast fitoreje thyen rekordin e Barçës së Guardiolës Real Madrid do të mundohet të shënojë fitoren e tretë rresht në La Liga. Los Blancos do të jenë mysafirë të skuadrës e p
Xhaka e Llullaku mungojnë kundër Italisë, kush janë tre lojtarët që rikthehen Barazimi 1-1 i Italisë me Maqedoninë mbrëmjen e shkuar, ka komplikuar akoma më shumë situatën e “axurrëve” për kualifiki
Vazhdon rekordi i frikshëm i Juves ndaj Chievos (FOTO LAJM) Kampioni i Italisë, Juventus ka shënuar fitore të pastër prej 3:0 ndaj Chievos, në javën e tretë të Serise A. Golat p
PAN feston edhe pse me tkurrje votash Koalicioni PDK-AAK-Nisma tashmë ka nisur festën e fitores, në sheshin "Skënderbe", në Prishtinë. Ndonëse rezultati pë
Andi Bejta kritikon listën e Bashës: Listë hakmarrje, jo fitoreje Gazetari dhe analisti Andi Bejtja është radhitur nën kritikët e Bashës mbi listën e publikuar mbrëmë dhe dorëzuar në KQZ
Takaj përgatit "çekun" në rast fitoreje ndaj Kukësit Skënderbeu kërkon t'i shkaktojë humbjen e parë Kukësit për këtë sezon, teksa presidenti i korçarëve do t’u komunikojë lo
Arsenali fiton në fund Skuadra e Arsenalit ka vazhduar me fitore në Premierligë, pasi në Emirates Stadium ka mposhtur Leicesterin me rezultat 1
Barcelona mposht Sevillan, merr kryesimin në La Liga (VIDEO) Skuadra e Barcelonës ka treguar forcën e saj ndaj Sevillas, të cilën e mposhti me rezultat të lartë 3:0. Golat për Ba