fitore

Buffon zbulon sekretin e rinisë së tij Në një lidhje direkte me faqen “Randstad Italia” në Instagram, portieri legjendar i Juventusit, Gianluigi Buffon, foli p
Formacionet zyrtare: Milani synon fitoren e tretë radhazi në ndeshjen ndaj Spalit Janë publikuar formacionet e takimit të kampionatit italian SPAL-Milan. Në krahun e kuqezinjve, Ante Rebiç merr sëris
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
I pastër nga COVID-19? E vërteta e hidhur pas "fitores" së sotme në Durrës Ministria e Shëndetësisë nuk ka raportuar asnjë rast të ri pozitiv për Covid-19 në qytetin e Durrësit. Gjatë raportim
Berisha: Largimi i Thaçit nga negociatat, fitore e shqiptarëve Në një lidhje Skype me “Tempora” nga Sonila Meço, ish-kryeministri Sali Berisha tha se largimi i Thaçit nga negociatat,
Barcelona - Atletico Madrid, formacionet e mundshme: Katalanasit kanë detyrim fitoren (FOTO LAJM) Sot në orën 22:00 Barcelona do të presë në "Camp Nou" skuadrën e Atleticos në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në L
Plagoset me armë të ftohta shoku i skuadrës së Rooney Mbrojtësi i Derby County, Andre Wisdom, shok skuadre me Wayne Rooney, është shtruar me urgjencë në spital pasi u plagos
Bayern Munchen e mbyll kampionatin me fitore (VIDEO) Ashtu siç edhe i ka hije, kampionët e Bundesligës, Bayern Munich, kanë mbyllur sezonin me fitore 0:4, kundër Wolfsburg.
Arsenali gjen fitoren ndaj Southampton (VIDEO) Arsenali i falet talenteve, kthehet te fitorja në Ligën Premier pas 180 minutave lojë Arsenali është rikthyer te fito
Barcelona kërkon fitoren medoemos, ndaj Bilbaos ka harruar të fitojë Skuadra e Barcelonës sonte do të luaj kundër Athletic Bilbao në kuadër të La Ligas. Katalunasit nuk guxojnë të humbin
Mjafton CR7 dhe Dybala, Juventus i rikthehet fitoreve (VIDEO) Juventusi u është rikhyer fitoreve dhe këtë e kanë bërë përballë Bolonjës në transfertë. Bardhezinjtë kanë fituar me
Barcelona ka vërejtje në përdorimin e sistemit VAR Sistemi VAR nuk është duke u përdorur në mënyrë korrekte në La Liga, ka thënë trajneri i Barcelonës, Quique Setien të hë
"VARdrid", tërbohet mediat katalanase pas fitores së Realit (FOTO LAJM) Real dhe Barcelona, tani kanë numrin e njëjtë të pikëve, 68, por ‘Los Blancos’ mbajnë vendin e parë falë rezultateve të
Formacionet zyrtare: Everton-Liverpool, "The Reds" duan fitoren për t'u afruar me titullin Në Goodison Park zhvillohet derbi i qytetit ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit. Redsat do ta kërkojnë fitoren, në mën
"Tronditet" Arsenal, Brighton i merr fitoren në minutat e fundit (VIDEO) Arsenali nuk po kalon një formë të mirë pas rikthimit nga pandemia. Pas humbjes së pranueshme deri diku ndaj City, merr
Tifozi më i çmendur i Napolit, shikoni si feston pas triumfit në Kupën e Italisë (VIDEO) Një festë e jashtëzakonshme për t’i dhënë fund një dite të paharruar. Në fillim rinovimi i kontratës me Napolin e më
"Do mbjell 3000 pemë për çdo fitore të Arsenalit", premtimi i mbrojtësit spanjoll Hektor Bejerin i është bashkuar grupit ambientalist global “Një Pemë e Mbjellë” dhe ka premtuar se për çdo fitore të Ars
Barcelona bën detyrën, Messi shënon sërish (VIDEO) Barcelona ka vijon rezultatet pozitive. Kanë mjaftuar golat e Semedos dhe Messit me 11-metërsh që katalanasit të mpo
Bayern e mbyll pjesën e parë në avantazh ndaj Werderit, në rast fitore shpallet kampion (VIDEO) Bayern po udhëheq 0:1 pas pjesës së parë të ndeshjes ndaj Werderit në Bremen. Robert Lewandowski ka realizuar në min
Macron shpall "fitoren e parë" ndaj koronavirusit ​Presidenti i Francës Emmanuel Macron tha sonte se ai kishte nevojë për të ndërtuar një Evropë të pavarur nga Kina