999 rezultate për

fitore

Fitore Pacolli pyet Molliqajn: Pse nuk po largohesh nga Vetëvendosje Deputetja e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli, ka thënë se grupi i të dorëhequrve nga kjo parti bashkohet vetëm rreth kërkes
STATISTIKË / Valverde thyen rekordin e Guardiolas, tani synon atë të Enriques 29 ndeshje pa humbje. Barcelona e Ernesto Valverdes ka thyer rekordin e Guardiolas, që tani synon atë të Luis Enriques.
Guardiola: Pas golit të dytë ishte vështirë të merrnim veten, dhe prandaj pësaum ato tre gola Pep Guardiola në përfundim të ndeshjes ka folur për ndeshjen si dhe për rezultatin e sfidës. City pësoi humbjen e pa
U friksuan pas fitores së Trump, vjen lajmi i shumëpritur për myslimanët Pritet që myslimanët të bëhen grupi i dytë më i madh fetar i Amerikës deri në vitin 2040, thuhet ne një vlerësim te ri.
Allegri bën historinë si trajner, 100 fitore brenda 3 viteve me Juventusin Me suksesin e arritur ndaj Cagliarit, Massimiliano Allegri shënoi fitoren e 200-të të karrierës së tij në Serinë A, 100
Messi me shokë i japin fitoren Barçës, -17 gradë nga Reali (VIDEO) Barcelona ka fituar sot ndaj Levantes me shifrat e pastra 3-0 në "Camp Nou". Ai që hapi sfidën ishte Messi në minutë
Juventus fiton minimalisht në Sardegnë ndaj Cagliarit, dhe rivalizon Napolin për titullin kampion (VIDEO) Juventus ka arritur të marrë një fitore të vështirë në fushën e Cagliaritme shifrat minimale 1-0. Golin e vetëm në k
Milan gjen fitoren pas tre ndeshjeve të tmerrshme, këtë herë mposht Crotonen (VIDEO) Milani ka fituar me rezultatin minimal 1-0 ndaj Crotones në "San Siro", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të në Seri
Fitore Pacolli rrëfen kush janë me të vërtetë këta që dorëhiqen Deputetja e Kuvendit të Republikës, Fitore Pacolli nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje ka reaguar ndaj zhvillimeve të fun
Mazzarri rikthehet në punë si trajner, falë fitores së mbrëmshme të Juventusit Tashmë është zyrtare. Walter Mazzarri është trajneri i ri i Torinos. Vetëm pak orë pasi shkarkoi nga detyra serbin S
Manchester City nuk gabon këtë herë, dhe i rikthehet fitoreve në Premier League (VIDEO) Manchester City i është rikthyer fitoreve në Premier League, duke mposhtur Watfordin me rezultat 3-1, ndeshje kjo e vlef
Mançesteri e nis mbarë vitin e ri, gjen fitoren pas 3 barazimesh radhazi Mançesteri Junajdit e nisi me fitore vitin e ri kalendarik. Pas 3 barazimesh radhazi, skuadra e Murinjos mposhti Everton
Fitore në ekstrem, Liverpuli merr 3 pikë me vështirësi ndaj Bërnlit Premier Liga angleze e futbollit nuk di të pushojë, as në ditën e parë të vitit 2018. Në javën e 22-të të kampionatit, L
Strakosha i pakënaqur me barazimin ndaj Interit: Meritonim fitore Inter dhe Lazion nuk shkuan më shumë se një barazim pa gola me njëri-tjetrin.Ku Srakosha arriti ta mbajë portën sërsih t
HISTORIKE / Benevento merr fitoren e parë pas 19-të javëve në Serie A (VIDEO) Pas shumë dështimesh në kampiont Benevento ka bërë suprizën e vitit të ri duke marrë fitoren e parë në Serie A. Skua
Pas fitores së parë, Tahiri ia merr këngës me të birin (VIDEO) Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka korrur fitoren e para në Gjykatën e Apelit ku mori sërish pasaportën dhe të dr
Spalleti tregon se çfarë i mungon Interit të rikthehet tek fitoret Trajneri i Inter, Luciano Spalletti e ka pranuar se skuadra e tij ka humbur vetëbesimin, pas humbjes 1-0 nga Milani në C
Basha: Fitoren Tahirit ia dha kryeprokurorja e Ramës ​Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha në Lezhë se vendi ndodhet në një udhëkryq vendimtar, ku shumica
Gattuso me këmbë në tokë: Nuk i zgjidhëm problemet me fitoren kundër Interit Gennaro Gattuson nuk po e zinte vendi ditën e djeshme në fitoren minimale të kuqezinjve kundër Interit. Ai pas ndeshjes
Cutrone: Ëndërra ime është të qëndrojë në Milano Patrick Cutrone në fund të ndeshjes i shpëtuan lotët pasi shënoi golin e fitores në derbin e Kupës së Italisë ndaj Inter