999 rezultate për

fitonte

"Po të fitonte Kosova do më bënte krenar", Enis Bardhi kërkon mbështetjen e shqiptarëve: Gëzohuni pak me ne Maqedonia e Veriut ka mposhtur me shifrat 2-1 Kosovën në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve. Ëndrra për një vend në Eu
U njohën kur punonte si asistente shitjesh dhe fitonte 9.5 paund! Kjo është historia si në përralla e Georginas dhe Ronaldos Ajo udhëton me avion privat, merr 80,000 paund në muaj dhe mban një unazë prej 615,000 paundësh në gisht. Por nëntë v
Missi që nuk di të plaket, sa vite duhet të kalojnë? (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
HISTORIA/ Zivkovic u flak nga Benfica sepse fitonte shumë, ai i hoqi nga Champions “Obrigado, Zivkovic “. Benfica e falënderoi kështu në 26 gusht. Publikisht, në Tëitter. Tanie shikon duke brohoritur. Sh
Fitonte lirinë për 20 ditë, koronavirusi i merr jetën një tjetër të dënuari në burgun e Drenovës Një i i dënuar që po vuante dënimin në burgun e Drenovës ka humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus. Bëhet
Zidane e kishte paralajmëruar Modricin se një dite do ta fitonte "Topin e Artë" Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, i kishte thënë Luka Modricit se ai ishte lojtar me tipare për ta fituar "Topi
Serwer: Hoti nuk rrezikon për zgjedhje të reja, të cilat Kurti do t’i fitonte Daniel Serwer është deklaruar së fundi lidhur me takimin e Washington-it, ku tha se nuk është plotësisht i sigurt nëse d
Nuk arriti të fitonte betejën me COVID-19, ndërron jetë gazetari shqiptar Gazetari dhe shkrimtari nga Kosova, Musli Berisha, ka ndërruar jetë sot, në Qendrën Klinike dhe Universitare të Prishtin
Lokomotiva e Zagrebit në Champions, Uzuni dhe Kastrati largohen me nder Me 4 shqiptarë në fushë dhe Indrit Tucin në stol Lokomotiva e Zagrebit shkruajti historinë. Skuadra kryeqytetase arriti
Sipas statistikave, Messi do të fitonte Topin e Artë, ndërsa Ronaldo do të mbetej jashtë top treshes Sipas asaj që thonë statistikat, Lionel Messit i është "grabitur" Topi i Artë i shtatë në karrierë. Ceremonia e famsh
Tifozi i Manchester United vuri bast 60 mijë euro se Liverpooli do fitonte Premier League Shumë prej tifozëve të Manchester United nuk e kanë pritur mirë që Liverpooli është shpallur kampion i Ligës Premier.
30 vite për titullin e Liverpool, si ka ndryshuar futbolli dhe bota këto 3 dekada U desh të kalonin 30 vite që Liverpool të fitonte përsëri titullin kampion në Angli, të parin që prej krijimit të Premie
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Iniesta: Me Messin në ekip, Barça është dashur të fitonte më shumë trofe në Champions Andres Iniesta beson se Barcelona është dashur të fitonte më shumë tituj në Ligën e Kampionëve, duke marrë parasysh fakt
Lojtarët më të mirë: Kush do të fitonte Evropa vs Amerika e Jugut? Julio Maldini, kanë ngjallur debate pasi ai zgjodhi më të mirët nga historia për të ndërtuar një ekip evropian dhe një a
Kush do të fitonte në përballjen Ali - Tyson? Djali i Muhammad: Babai im do ta kishte marrë me shkelma në prapanicë Djali i Muhammed Ali është përfshirë në debatin se kush do ta fitonte përballjen reale të peshave të rënda midis babait
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Futbollistët e Chelseat parashikuan "El Clasicon", ja kush e qëlloi rezultatin (FOTO LAJM) Lojtarët e Chelsea e kanë parashikuar rezultatin e ndeshjes mes Real Madridit dhe Barcelonës, që u zhvillua të dielën në
SKANDAL! I punësuar brenda burgut, si do të fitonte lirinë shumë shpejt edhe Shullazi Në morinë e personave të dënuar për krime të rënda, të cilët po lirohen një nga një, nuk është çudi që së afërmi të liro
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18