999 rezultate për

fitonim

Barazim befasues ndaj Crystal Palace, flet Guardiola Pep Guardiola nuk do të festojë ditëlindjen bashkë me një fitore të Man City-t teksa skuadra e tij barazoi 2-2 ndaj Crys
CR7: Interi është stimul, fituam mes ankthit dhe besimit Bëri gjithçka vetë në fund, fitoi penallti dhe e shndërroi në gol. Autor i golit që i dhuroi fitoren aq të vuajtur 2-1 t
Dështimi me negociatat, Meta: Të përfitonim nga avantazhi i Maqedonsë Presidenti i Republikës Ilir Meta në një konferencë shtypi të përbashkët me presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pe
Van Perise ironizon Juventusin: Ne fitonim me rezultatin 11-2 Robin Van Persie nuk e ka kursyer ironinë ndaj Juventusit, pak ditë pasi bardhezinjtë u eliminuan nga Champions League.
Hysaj: Ishte shumë e rëndësishme të fitonim sot Elseid Hysaj, kapiteni i Shqipërisë, ka komentuar fitoren 3-0 të marrë kundër Andorrës në eliminatoret e Euro 2020. Kë
Berisha: Arbitri na kërkoi të pastronim fushën, por në ato momente ndodhi ajo që nuk e prisja Intervista e portierit Etrit Berisha, dhënë për emisionin "Kuqezi", në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me re
Ylli i Reali: Merituam të fitonim ndaj Barcelonës Lucas Vazquez ka thënë se skuadra e tij meritoi të fitonte mbrëmë kundër Barcelonës në "Camp Nou". “Është një ndjenjë
Guardiola: Sikur të mos fitonim sot, gara për titull do të merrte fund Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, thotë se gara për titull e skuadrës së tij do të merrte fund nëse nuk do të
Enrique flet pas humbjes, meritonim të fitonim ndeshjen Humbja 3-2 në transfertë e Spanjës kundër Kroacisë, ka zbehur disi pritshmëritë e trajnerit Luis Enrique. Megjithatë
Panucci: Meritonim të fitonim ndeshjen Trajneri Christian Panucci në përfundim të ndeshjes tha se ishin të pafat përpara portës. • E dominuam takimin, por l
Rrëfehet Dzemaili: Po t’i shënoja Serbisë, nuk do bëja shqiponjën Futbollisti i njohur shqiptar i cili luan për kombëtaren e Zvicrës, Blerim Dzemaili, ka rrëfyer për Report TV, të gjitha
Toni Kroos: Do të ishte çmenduri nëse do të fitonim sonte Toni Kroos ka arritur të fitojë tri herë Champions Leaguen në karrierën e tij, ku një herë e ka fituar me Bayernin e Mun
Pacult: Arritëm të fitonim ndeshjen dhe zhvilluam një lojë shumë të mirë Trajneri i Kukësit, Peter Pacult uroi ekipin e Skënderbeut pasi sipas tij ata janë kampionë si dhe komplimentoi lojtarët
Ramos nuk feston: Prisnim të fitonim 0-3 Reali i Madridit mposhti në "Allianz Arena" Bayernin me përmbysje dhe shikohet me një këmbë në finale pavarësisht se gji
Sowe i lumtur me dy golëshin Ali Sowe me të drejtë u përzgjodh futbollisti më i mirë i takimit Kukësi – Skënderbeu 2-2. Sulmuesi i skuadrës korça
Starova: Bëmë një ndeshje të shkëlqyer, por nuk arritëm të fitonim Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova pas ndeshjes thotë se skuadra e tij bëri një paraqitje të shkëlqyer duke e domin
Rrëfehet futbollisti brazilian: Morëm urdhër të humbisnim Për tifozët kundërshtarë në futbollin italian, Juventusi është një skuadër që nuk do të pastrohet asnjëherë nga njolla e
Bernanrdeschi: Ne merituam të fitonim ndaj Tottenhamit Anësori italian, Federico Bernardeschi këmbëngul se Juventusi "meritoi të fitoj dhe është i bindur se torinezët shkojnë
Rama s'e fsheh besimin te vetja: Edhe ktë të dielë të ishin zgjedhje, prapë do fitonim Kryeministri Edi Rama i ftuar “Top Story” ka deklaruar pa modesti se edhe nëse këtë të dielë bëhen zgjedhje, PS do mar
Conte: Ne meritonim të fitonim Antonio Conte foli në media në një tjetër performancë të mirë nga skuadra e tij edhe pse nuk mori rezultatin e duhur kun