999 rezultate për

fiton

Bayern Munich fiton me përmbysje ndaj PSG (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të fitoj me përmbysje ndaj PSG në International Champions Cup me shifrat 3-1 në stadiumin "Wört
Cristiano Ronaldo fiton çmimin e parë individual tek Juventusi Kristiano Ronaldo i ka shtuar një tjetër trofe individual koleksionit të tij. Portugezi ka fituar çmimin “Lojtari më i m
Kylian Mbappe fiton çmimin si lojtari më i ri i Kupës së Botës Kylian Mbappe është shpallur Lojtari më i mirë i Ri i Kupës së Botës 2018 në Rusi, duke i ndihmuar Francës ta fitojë tit
Enca tregon shumën që fiton, zbulon diçka interesante E dimë tashmë që këngëtarja shqiptare, Enca ka një admirim për vajzat e familjes Kardashian-Jenner, sidomos për Kim, të
Tre arsyet përse Franca fiton Kampionatin Botëror Dy fjet pas finales së Europianit, Franca përgatitet për një tjetër finale, me shpresën se përfundimi do të jetë i ndrys
Januzaj bëhet shqiptari i dytë që fiton medalje të bronztë në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Belgjika ka fituar vendin e tretë në Kupën e Botës “Rusi 2018”, pasi mposhti Anglinë me rezultatin 2-0 në "finalen e vog
Çmenduri, a e dini sa fiton Kim Kardashian nga një postim në Instagram? (FOTO LAJM) E keni menduar që me një copy-paste në Instagram të fitoni 500 000 dollar? Kaq duket se ka fituar Kim Kardashian nga mar
Kante mblidhte plehra kur “Gjelat” fitonin Botërorin në vitin 1998 Një nga më të mirët në fushën e lojës këtë Botëror për Francën, edhe pse nuk pikaset shumë gjatë 90 minutave, ka qenë pa
Efekti i Botërorit, Rusia fiton një shumë marramendëse të ardhurash Rusia si organizatore e Botërorit ka pasur detyrën e vështirë që të bëjë që të gjithë të pranishmit për këtë kopmeticion
E shkarkoi Rama live, ish-drejtori fiton 10 milion lekë në gjykatë Ish-kryetari i Hipotekës së Korçës, Klajdi Terova është shpërblyer me 10 milion lekë të vjetra nga Gjykata e Apelit.
Rrëfehet Dzemaili: Po t’i shënoja Serbisë, nuk do bëja shqiponjën Futbollisti i njohur shqiptar i cili luan për kombëtaren e Zvicrës, Blerim Dzemaili, ka rrëfyer për Report TV, të gjitha
Premier League “fiton” Botërorin "Rusia 2018" Tashmë jemi në fazën gjysmëfinale të Botërorit dhe kanë mbetur vetëm katër skuadra për tu ndeshur, Franca, Belgjika Kroa
Beckham fiton bastin, a do e mbajë premtimin Ibrahimovic ? Një ditë më parë Ibrahimovic kishte vënë një bast me ish-kapitenin e Anglisë, David Beckham. Në rast se fiton Anglia,
Ibrahimoviç "sherr" dhe baste në instagram me David Beckham (FOTO LAJM) Sëedia dhe Anglia do të përballen sot në orën 16:00 për çerekfinalet e Botërorit, ku kjo ndeshje pritet të sjellë shumë
Ish-trajneri Eriksson: Anglia më lehtë fiton ndaj Brazilit sesa ndaj Suedisë Ish trajneri i Anglisë Sven – Goran Eriksson beson se “për Anglinë më lehtë është të mposht Brazilin” sesa Suedinë në çe
Përmbysje historike, Belgjika fiton në sekondat e fundit ndaj Japonisë (VIDEO) Belgjika ka fituar me përmbysje të madhe sot ndaj Japonisë me shifrat 3-2 në "Rostov Arena", ndeshje e vlefshme për 1/8-
Kroacia fiton penallti, shikoni se çfarë shansi ka hmbur Modric (VIDEO) Kroacia kishte shansin e artë për të kaluar në avantazh ndaj Danimarkës në "Nizhny Stadium". Nga pika e bardhë e pen
Santos fiton bastin për një pyetje: Ronaldo nuk duhet të luaj vetëm Sot në mbrëmje do të luhet sfida e dytë për fazën e 1/8-ve, ku në fushë do të zbresin Uruguaji dhe Portugalia. Tashm
Shpendi fiton betejën e parë kundër Albin Kurtit Ministria e Zhvillimit Ekonomik (MZhE), me një opinion ligjor i ka dhënë të drejtë Komunës së Prishtinës lidhur me pozit
Luiza Gega "mbretereshë" në atletikë, fiton medalje ari në Lojërat Mesdhetare "Tarragona 2018" (VIDEO) Atletja shqiptare Luiza Gega ka triumfuar në Lojërat Mesdhetare ‘Tarragona 2018’ duke fituar medalje ari në disiplinën 3