999 rezultate për

fitojne

Erion Braçe sulmon Veliajn: Shikoni ç'bëhet poshtë dritares sime, ndërtuesit na morën edhe trotuarin (VIDEO) Zv.Kryeministri Erjon Braçe është zgjuar nën zhurmën e mjeteve të rënda që punojnë poshtë dritares së tij për të ngritur
PS i merr 49 milionë lekë KQZ-së, sa do përfitojnë partitë e tjera Në mbledhjen e saj të miratimit të tabelës përfundimtare për zgjedhjet e 30 qershorit, KQZ shpërndau edhe fondet për par
Shqipëria dhe Kosova bëjnë mirë edhe kur nuk luajnë, fitojnë pozicione (FOTO LAJM) FIFA ka publikuar renditjen e re për muajin korrik, aty ku me interes pritej për të parë pozicionet e Shqipërisë dhe të
Presidenti i Fiorentinës i hap "luftë" Juventusit: Nuk fiton kurrë Champions Roko Komizo po kthehet shumë shpejt në një anti-juventin të mirëfilltë. Presidenti i ri i Fiorentinës, i cili pak mua
Maliqi: Kur qeverisin maskarenjtë fitojnë horrat, po vjen diktatura Deputeti LEfter Maliqi nga kryesia e kuvendit ka vendosur të theksojë edhe një herë situatën politike në vend. "Kur
Protesta e opozitës, reagon Kryeministri Rama me një tjetër thënie Pas protestës së radhës së opozitës, Kryeministri Edi Rama reagon me një tjetër thënie. "Fituesit fillimisht fitojnë,
Turqit fitojnë dhe festojnë me prostituta, lajmi skandalizon Turqinë Nuk është hera e parë që dëgjojm një lajm të tillë dhe mesaduket ka filluar të bëhet modë. Ajo çka rrit përmasat e këtij
5 kanalet që fitojnë më shumë në YouTube Ndikimi i YouTube në kulturën pop nuk mund të shpërfillet, yjet më të mirë të platformës bëhen ndikuesit kryesorë të bot
Identik konkurs shqiptar, fëmijët dhe të afërmit e prokurorëve dhe gjyqtarëve fitojnë si oficerë Një komision i përbërë nga tre anëtarë nga Prokuroria e Përgjithshme, ka shpallur 27 fituesit e parë që konkuronin për O
Këto janë shenjat që do të fitojnë kënaqësi këtë fundjavë Ja cilat nga shenjat e horoskopit do ‘puthen nga yjet’ këtë fundjavë në aspektin sentimental të jetës. 1. GAFORRJA
Bosat e kontrabandës në veri fitojnë 40 milion euro në vit Sipas raportit të Iniciativës Globale Kundër Krimit të Organizuar në gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor, nga aktivite
Njihuni me njerëzit që fitojnë miliona nga idetë e çmendura (FOTO LAJM) Kush është ai që nuk është mërzitur një ditë në punë, e që nuk ka ëndërruar sikur të gjente një mënyrë që ia jep paratë
Serbët fitojnë komunat në veri, Vuçiç flet për unitet Zgjedhje normale dhe të qeta u zhvilluan të dielën në katër komunat veriore të Kosovës, Mitrovicë të Veriut, Zveçan, Lep
Allegri largohet i qeshur në prani të lojtarëve (VIDEO) Massimiliano Allegri doli para gazetarëve dhe lojtarëve të tij, përkrah presidentit Andrea Agnelli, ku foli për herë të
Tre lojtarë fitojnë "Këpucën e Artë" në Angli, mungon Aguero Mohamed Salah, Sadio Mane dhe Pierre-Emerick Aubameyang, janë që të tre fitues të ‘Këpucës së Artë’ në Ligën Premier për
Getafe një hap larg historisë, fitojnë dhe blindojnë zonën Champions (VIDEO) Getafe është surpriza e këtij sezoni në La Liga. Madrilenët e vegjël kanë fituar 2-0 në shtëpi ndaj Gironës duke hedhur
Nga Bonucci te Icardi, njihuni me lojtarët kurnacë që nuk lenë kurrë bakshish (FOTO LAJM) Edhe pse janë milionerë dhe fitojnë shumë para, ka një kategori futbollistësh të cilët kursejnë shumë. Akuzat ngrihen
Njihuni me murgeshat që fitojnë 1 milion dollarë në vit nga shitja e kanabisit (FOTO LAJM) Një manastir në Kaliforni fiton rreth 1 milionë dollarë në vit nga shitja e kanabisit. Motrat e nisën biznesin në vitin
TABELAT/ Pagat e reja për mësuesit, policët dhe ushtarakët (FOTO LAJM) Vendimet e Këshillit të Ministrave për rritje page për kategori të caktuara të punonjësve shtetërorë janë publikuar në F
Veliaj dhe Shahini prezantojnë kartën e studentit, çfarë përfitojnë dhe si të aplikojnë Bashkia e Tiranës është e para në rang vendi që ka gati Kartën e Studentit. Nga Ministria e Arsimit ku prezantoi modelin