999 rezultate për

fitoje

PSG shkarkon Tuchel, Leonardo gjen zëvendësuesin e tij PSG po mendon që të largojë nga drejtimi trajnerin Thomas Tuchel. Tekniku gjerman ka probleme me drejtorin sportiv L
Prag derbi, Dede: Tirana "e dënuar" të fitojë gjithmonë Një humbje dhe dy barazime ka shënuar Nevil Dede në tre ndeshjet e par në stolin e Tiranës, ndërsa nesër në mbrëmje do t
Milani arrin marrëveshje me Thauvin, pranon francezi Milani thuhet se ka fituar garën për të nënshkruar me sulmuesin francez Florian Thauvin. Sulmuesi francez është futur
Edi Rama: Shqipëria do të dalë më e fortë nga këto dy sfida të rënda! "Shqipëria do të dalë më e fortë nga këto dy sfida të rënda, të cilat mund t’i përballojë e t’i fitojë vetëm kjo shumicë
Komentatori politik në SHBA: Mënyra se si Trump mund ende të fitojë Vetëm kolegji zgjedhor ose legjislaturat e ndryshme të shtetit mund të deklarojnë një kandidat fitues. Të bazosh këtë ve
Pjanic: Jam në klubin më të mirë në botë, dua të fitojë të gjithë titujt Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic është i lumtur të skuadra e re, teksa synon të fitojë të gjithë trofetë e mundsh
Pjanic i bindur: Jam në klubin më të mirë në botë Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic është i lumtur të skuadra e re, derisa synon të fitojë të gjithë trofetë e munds
Mungesat nuk e pengojnë PSG-në të fitojë bindshëm ndaj Rennes (VIDEO) PSG ka fituar në shtëpi kundër Rennes, me rezultat 3 – 0, ndeshje e vlefshme për javëb e 10-të të Ligue 1. Pavarësish
Bleona Qereti për Trump: Njeriu më i mirë që njoh Këngëtarja shqiptare me famë në SHBA, Bleona Qereti e ka shprehur gjithmonë mbështetjen e saj për Trump. Në një intervis
Mosmarrëveshjet Juventus - Dybala, Reali tenton të përfitojë Juventus janë duke hasur në mosmarrëveshje të mëdha për të arritur një marrëveshje me Paulo Dybalan për kontratën e re.
Kush do t'i fitojë zgjedhjet presidenciale në SHBA? Ndërsa kanë mbetur pak ditë nga zgjedhjet presidenciale të 3 nëntorit, kandidati demokrat për Shtëpinë e Bardhë Joe Bide
Wenger optimist: Arsenali mund të fitojë Premier League me Artetën Ish-menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenner thotë se Arsenali mund të fitojë Premierligën me Mikel Arteta. Wenger është
Cavani shumë pranë transferimit te Man.United, kaq do të përfitojë në sezon Edinson Cavani do të jetë përforcimi i radhës te Manchester United. Sulmuesi uruguaian është pa skuadër tash e pak ko
Erion Veliaj i bindur: Ja pse PS do të fitojë sërish në 25 prill Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj shprehet i bindur se PS do të fitojë edhe një mandat të tretë qeverises.veliaj
The Guardian: Trump shpreson të përfitojë në zgjedhje nga bisedimet Kosovë-Serbi Liderët e Kosovës dhe të Serbisë do të takohen në Shtëpinë e Bardhë të enjten dhe të premten, në një ndërhyrje që është
Ibra i prerë: Milani këtë sezon duhet ti fitojë të gjitha Zlatan Ibrahimovic ka thënë se është rikthyer te Milan sepse ndjehet si në shtëpi, duke shtuar se do të punojë për të ar
Messi larg Barcelonës, Rooney: Nëse transferohet te ky kampionat, mund ta fitojë përsëri "Topin e Artë" Wayne Rooney beson se Lionel Messi do të shkëlqejë në rast të transferimit në Premierligë. Wayne Rooney nuk heziton t
Kush do ta fitojë Championsin? Wenger shikon këto skuadra si favorite Garat e Ligës së Kampionëve kthehen gjatë kësaj jave. Kompeticioni më prestigjioz në futbollin evropian (me skuadra)
Ekipet e Milanos vihen pas Jesse Ligard Sipas medieve të shumta në Angli, Lingard ka folur me ish shokët e skuadrës së tij, Chris Smalling dhe Ashley Young.
A do ta fitojë sot Reali titullin? Real Madrid do të kurorëzohet kampion i La Ligas sot (e enjte) në mbrëmje nëse mposhtin Villarrealin ose nëse Barcelona