999 rezultate për

fitojĂ

Deklarata shokuese e trajnerit: NjerĂ«z pranĂ« klubit mĂ« kĂ«rkonin tĂ« mos fitoja trofeun “Ishte njĂ« rrufe nĂ« qiell tĂ« pastĂ«r. Nuk e prisja, por jam i sigurt qĂ« shkak i divorcit Ă«shtĂ« fakti qĂ« fituam KupĂ«n e Mb
Mourino i hedh benzinë zjarrit: Bayern? Pse jo? Jose Mourinho është në kërkim të rikthimit si trajner. Portugezi i cili është i papunë që prej muajit dhjetor të vit
Messi: E dija qĂ« kĂ«tĂ« vit nuk do e fitoja Topin e ArtĂ« Ylli i BarcelonĂ«s, Lionel Messi, ka zbuluar se ai e ka ditur se nuk do ta fitonte Topin e ArtĂ« kĂ«tĂ« vit. “Kam dĂ«gjuar
PSV befason Interin PSV ka befasuar interin duke shënuar një super gol në minutën e 26 me anë të Rosario. Zikaltërit duhet të fitojnë p
Këngëtarja shqiptare e thotë troç: E bëra që të fitoja famë e lekë Xhesika Polo është një nga këngëtaret shqiptare, e cila pikasi me talentin e saj në talent shoë "XFactor". Ajo është
Kapiteni i Nigerisë: Jam i pikëlluar, mendova se do fitoja ndaj Messit John Obi Mikel ishte i bindur se më në fundë do të kishte mundësinë të merrte një fitore kundër Lionel Messi, por kjo gj
Kinezi mĂ« i pasur nĂ« botĂ«: Isha mĂ« i lumtur kur fitoja 12 dollarĂ« nĂ« muaj Jack Ma, themeluesi i kompanisĂ« Alibaba, Ă«shtĂ« kinezi mĂ« i pasur dhe njĂ« ndĂ«r njerĂ«zit mĂ« tĂ« pasur nĂ« botĂ«. Ai ‘peshon’
Musa rrĂ«fen jetĂ«n para BB: Si fitoja 5000 euro pĂ«r dy orĂ« Jeta e MusĂ«s ka qenĂ« jo e lehtĂ«, ai duhet tĂ« bĂ«nte punĂ« tĂ« ndryshme pĂ«r t’ia dalĂ« mbanĂ« qĂ« tĂ« mbijetonte bashkĂ« me famil
Mziu flet hapur: Trumpit ia dhashë titullin që të fitoja vëmendje se më kishit harruar Kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu ditën e sotme ka pritur gazetarët me rastin e fundvitit, ku kryetema ka qenë titulli
Paralajmëron Kameron: Fitoja Le Pen në Francë, goditje e paparë për Evropën Ish-kryeministri britanik, David Kameron ka deklaruar se fitorja e Marine Le Pen në Francë do të ishte një goditje e rën
Shqiptari kapet me gjysmĂ« kile drogĂ« nĂ« Itali: Do fitoja 800 euro Çështja e drogĂ«s nĂ« Itali Ă«shtĂ« sjellĂ« sĂ«rish nĂ« fokus, ku protagonistĂ« janĂ« bĂ«rĂ« sĂ«rish shqiptarĂ«t. BĂ«het fjalĂ« pĂ«r 33
Hyka: Edhe nëse do të fitoja "Topin e Artë", De Biasi s'do më ftonte Jahmir Hyka ka kaluar një sezon fantastik me Lucernën duke qenë protagonistë absolutë në ekipin e tij, por kjo nuk ka mj
Zhernovski: Po mos tĂ« ishte CĂ«rvenkovski, nuk do tĂ« fitoja “Po mos tĂ« ishte CĂ«rvenkovski, nuk do tĂ« fitoja nĂ« QendĂ«r”. KĂ«shtu ka deklaruar kryetari i komunĂ«s QendĂ«r, Andrej Zherno
Ibra: Dikush më ndaloi që të fitoja Championsin në 2010-ën Zllatan Ibrahimoviç është shprehur se Pep Guardiola është përgjegjësi kryesor që Barcelona nuk arriti të fitontë Champio
Messi nuk e ka ndërmend të lëvizë nga Barcelona Ylli i blaugranave Lionel Messi nuk e ka ndërmend të lëvizë nga Barcelona për asnjë çmim. Sulmuesi argjentinas gjatë një
Hamilton: Mos prisni titull me Mercedes Lewis Hamilton e ka përjashtuar mundësinë për të fituar titullin botëror që në debutimin me Mercedesin, duke thënë se do
Messi në kërkim të sukseseve me Argjentinën Pas sukseseve individuale dhe atyre me Barçën, "pleshti" kërkon të fitojë trofe edhe me kombëtarenLionel Mesi është rikt
Shpat Kasapi: Nuk ishte e lehtë të fitoja zemrën e Afërditës Lidhja e tyre akoma është e fortë. Deri më tani nuk kanë pasur kriza dhe zënka duke pasur parasysh që Afërdita Dreshaj e