999 rezultate për

fitoj

Chelsea dhe Tottenham fitojnë bindshëm (VIDEO) Tottenham dhe Chelsea, të dyja ekipet e kishin nisur sezonin në mënyrë jo të mirë, por kjo javë ishte e tyre. Tottenh
Deklarata shokuese e trajnerit: Njerëz pranë klubit më kërkonin të mos fitoja trofeun “Ishte një rrufe në qiell të pastër. Nuk e prisja, por jam i sigurt që shkak i divorcit është fakti që fituam Kupën e Mb
"Nëse fitojmë ndaj Anglisë, për Kosovën do të flasin edhe në Korenë e Veriut" Trajneri i njohur kosovar, Arsim Prepolli beson se në rast se Kosova shënon fitore ndaj Anglisë, atëherë e gjithë bota d
Pse Vjosa Osmani mund t'i fitojë zgjedhjet, dhe pse Vetëvendosje duhet ta krijojë fitoren absolute!? nga Idriz Morina* Kandidimi i Vjosa Osmanit për kryeministre, po ia del të zgjojë një pjesë të ashtuquajturve votues
Adelina Ismaili flet hapur: Këngëtarët e Kosovës asnjëherë nuk fitojnë çmime në Shqipëri (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Adelina Ismaili ishte e ftuar në emisionin “Pressing” në televizionin “T7” për të rrëfyer më shumë de
Besojeni ose jo, kjo është shuma marramendëse që fitojnë këngëtarët shqiptarë në dasma Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës. Ata janë të ftuar n
Chelsea nuk di të fitojë, ndalet në barazim nga Licester (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja e xhiros së dytë në Premier Ligë, në mes të Chelsea dhe Leicester. Djemtë e Frank Lampard nuk kanë
"Pogba do të largohet që të fitojë Championsin": Deklarata që shqetëson jo pak Manchester United Mtthijas Pogba ka folur sërish mbi të ardhmen e vëllait të tij Paul Pogba, i cili përflitet për një kalim tek Real Madri
Liverpool super-kampion i Europës nëpërmjet penalltive (VIDEO) Liverpool ka arritur ta fitoj finalen e Superkupës së Evropës duke e mposhtur Chelsean. U deshën 120 minuta plus pena
Suprizon Mourinho: Ky është ekipi që do të fitojë Championsin këtë sezon Jose Mourinho beson që Atletico Madrid këtë sezon mund të fitojë çdo titull të mundshëm, madje edhe Champions Leaguen.
Erion Braçe sulmon Veliajn: Shikoni ç'bëhet poshtë dritares sime, ndërtuesit na morën edhe trotuarin (VIDEO) Zv.Kryeministri Erjon Braçe është zgjuar nën zhurmën e mjeteve të rënda që punojnë poshtë dritares së tij për të ngritur
Fitoi kampionatin botëror, konsumoi 8 kg Hithra Konkursi vjetor ekscentrik Dorset sheh konkurrencë të ashpër midis ngrënësve të hithrave me disa teknika të fshehta për
PS i merr 49 milionë lekë KQZ-së, sa do përfitojnë partitë e tjera Në mbledhjen e saj të miratimit të tabelës përfundimtare për zgjedhjet e 30 qershorit, KQZ shpërndau edhe fondet për par
Lajm "bombë" nga Spanja, Bale shkon në Kinë Një lajm i bujshëm vjen nga Spanja. Gareth Bale më në fund është ka vendosur të largohet përfundimisht nga Reali i Madri
Shqipëria dhe Kosova bëjnë mirë edhe kur nuk luajnë, fitojnë pozicione (FOTO LAJM) FIFA ka publikuar renditjen e re për muajin korrik, aty ku me interes pritej për të parë pozicionet e Shqipërisë dhe të
Presidenti i Fiorentinës i hap "luftë" Juventusit: Nuk fiton kurrë Champions Roko Komizo po kthehet shumë shpejt në një anti-juventin të mirëfilltë. Presidenti i ri i Fiorentinës, i cili pak mua
"Interi duhet të fitojë Serinë A" Jose Mourinho ka shtuar presionin ndaj Antonio Contes, duke insistuar se Interi duhet te fitoje Serine A. "Zikalt
Maliqi: Kur qeverisin maskarenjtë fitojnë horrat, po vjen diktatura Deputeti LEfter Maliqi nga kryesia e kuvendit ka vendosur të theksojë edhe një herë situatën politike në vend. "Kur
Protesta e opozitës, reagon Kryeministri Rama me një tjetër thënie Pas protestës së radhës së opozitës, Kryeministri Edi Rama reagon me një tjetër thënie. "Fituesit fillimisht fitojnë,
Brazil-Peru, cila do ta fitojë Kupën e Amerikës Kombëtarja e Brazilit dhe ajo e Perusë do të vihen sonte përballë njëra tjetrës në finalen e Kupës së Amerikës 2019.