fitoi

Nuk fitoi Këngën Magjike, Elhaida nxjerr “armën” e fshehur (VIDEO) Anxhela Peristeri e mori cmimin e parë vetëm për shumë pak pikë më shumë se Elhaida Dani. “E ngrirë” e Elhaidës, pat
Gruaja e "Trumpit të Europës" po çmend botën, Zonja e Parë më e bukur (FOTO LAJM) Lëvizja qendrore ANO (YES) e udhëhequr nga miliarderi populist Andrej Babis, i quajtur "Donald Trump of Europe", fitoi z
Fitoi Këngën Magjike, zbulohet kujt i dedikohet kënga e Anxhela Peristerit Ka qenë këngëtarja Anxhela Peristeri ajo që fitoi ditën e djeshme cmimin e parë në Kënga Magjike 2017. Ndonëse vetëm
Si reaguan këngëtarët pasi Anxhela Peristeri fitoi (FOTO LAJM) Deri në votën e fundit askush nuk e merrte me mend se kush mund të fitonte mes Elhaida Danit dhe Anxhela Peristerit.
Begaj kthehet pasi fitoi medaljen: Ja dedikoj gjithçka Shqipërisë Romela Begaj ishte e vetmja sportiste shqiptare që mbajti lart flamurin shqiptar, në kampionatin botëror të peshëngritje
Historiku i 5 Topave të Artë që i ka fituar Cristiano Cristiano Ronaldo mbrëmë fitoi ‘Topin e pestë të Artë’ në karrierën e tij dhe kështu tani së bashku me argjentinasin Leo
Momenti ku Ronaldo fitoi Topin e Artë (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka mposhtur Leo Messin dhe Neymarin në garë për Topin e Artë Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronald
Historia e portierit rus që fitoi Topin e Artë dhe priti 151 penalti (FOTO LAJM) Kur u bë i ditur posteri i Kupës së Botës së vitit 2018, ajo shfaqi një imazh të një prej lojtarëve më të mëdhenj të Rus
Perez mbron Realin: Jam i vetëdijshëm se kam ekipin më të fortë në botë Real Madrid këtë sezon nuk po shkëlqen sikur sezonin e kaluar kur fitoi titullin në La Liga dhe Ligë të Kampionëve. P
Dhe e ëma e ndjen presionin ndaj Ronaldos, nuk dëshiron ta shikojë gjuajtjen e penalltisë (VIDEO) Dolores Aveiro, nëna e Cristiano Ronaldos, nuk deshironte ta shikonte djalin e saj duke goditur penalltinë në fitoren nd
Zgjedhjet në Prishtinë, ja kush i fitoi votat me kusht Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve ka përfunduar numërimi i votave me kusht në gjashtë tavolina për Prishtinën, 95 vo
Messi fitoi "Këpucë e Artë", por spektaklin e dhuroi Suarez me Thiagon Mjafton të kesh mbiemrin Messi dhe e ke spektaklin e sigurë. Edhe pse babai i tij ishte i pranishëm në marrjen e "Këpucë
Modric është ilaçi i Realit të Madridit, ja si ndryshoi loja kundër Malagas me futjen e tij në fushë (VIDEO) Real Madridi arriti që të mposhtë Malagan me mjaft vështirësi sot në Bernabeu me rezultat 3-2. Tekniku Zidane vendosi
Futbollisti shqiptar ndahet nga bashkëshortja: Boll përfitoi prej famës sime Futbollisti nga Gostivari por që luan në Zvicër, Blerim Xhemaili është ndarë nga bashkëshortja e tij Erjona Sulejmani.
Cabellos me transferimin tek Realin bëri realitet ëndërrën e tij Në verë ishte një luftë e madhe e Barcelonës dhe Real Madridit për t’i siguruar shërbimet e Dani Ceballos. Në fund fi
Vetëvendosjes i ndryshohen dy deputetë Lëvizjes Vetëvendosje do t’i ndryshojnë dy deputetë. Kjo për shkak se Mytaher Haskuka dhe Qëndron Kastrati do t’i lëshoj
Latifi i AAK-së: Nuk kam fituar prej Haradinajt Smajl Latifi nga AAK-ja, nga rezultatet preliminare nga KQZ-ja, me 10 mijë e 483 vota ose 50.69 për qind, e fitoi Rahove
Shpendi fitoi, por ja si do t'ja prishë festën LDK-ja Lidhja Demokratike e Kosovës thotë se do të jenë fitues në Komunën e Prishtinës. Sipas deputetit të kësaj partie, Lum
Mbyllet numërimi: Kush fitoi në komunën tepër të vështirë Ka përfunduar numërimi i votave për komunën e Rahovecit ku mësohet se ka fituar Smajl Latifi i AAK-së me 50.69 për qind
Mbyllet gjithçka në Mitrovicë: Me sa vota fitoi Agim Bahtiri Koalicioni me Vetëvendosjen duket se i ka dhënë fryte kësaj të fundit dhe AKR-së. Ndërkohe që VV-ja është duke udhëhe