999 rezultate për

fitimtare

89 fitimtarë e 9 rëndë, si paraqitet situata në dy spitalet COVID 19 Ka shkuar në 304 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend, ku prej tyre 16 kanë humbur jetën. Gjatë 24 orëve të f
Zëri i Amerikës për 30 qershorin: Opozita mund ta shohë veten fitimtare Në Shqipëri, procesi i votimit për 61 kryetarët e rinj të bashkive dhe këshillat e rinj bashkiakë, u mbyll sipas afatit
Skënderbeu me deklaratë zyrtare: Seanca në CAS më 16 prill, presim të dalim fitimtarë (FOTO LAJM) Klubi i Skënderbeut ka dalë me një qëndrim zyrtar për të sqaruar opinonin publik në lidhje me gjyqin në KAS për përjasht
Amerika do të dalë fitimtare në luftën tregtare me Kinën, deklaron Pompeo Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, u zotua se SHBA do të dalë fitimtare në çdo luftë tregtare me Kinën, një ditë
Nuk ka fitimtarë në krizën e qeverisë gjermane Pas disa javësh grindjeje brenda konservatorëve për politikën që duhet ndjekur ndaj azilit në Berlin, pak para pushimeve
Lojtarët e Iranit priten si "fitimtarë" në shtëpi (VIDEO) Kombëtarja e Iranit edhe pse u përpoq shumë nuk arriti ta kalojë grupin B, pasi përfundoi me vetëm një pikë më pak se dy
Gramoz Ruçi: Me ose pa LSI, PS do hyjë në zgjedhje Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Gramoz Ruçi nga Fieri ka deklaruar prerazi se PS-ja do të futet në zgjed
Ende s'ka strategji kundër migrimit ilegal Ikja e qytetarëve të Kosovës në drejtim të vendeve të Bashkimit Evropian po vazhdon çdo ditë, Ndërsa liderët instituc
LDK dhe PDK nisin festimet Simpantizantë të LDK-së dhe të PDK-së kanë nisur të festojnë nëpër rrugët e Prishtinës. Edhe pse ende nuk ka një re
Premier League, Top 10 trajnerët fitimtarë (FOTO LAJM) Jose Mourinho la Real Madridin për Chelsean dhe shifrat tregojnë se tekniku portugez ka bërë zgjedhjen e duhur. Në "Stam
Murdoch: “Me një gazetë fitimtare do t’ua mbyllim gojën atyre që na kritikojnë” Pikërisht kur po ngrohte motorrin e Ducatit të tij, kampioni i Moto GP-së, Valentino Rossi, tani duhet të mendojë edhe p