999 rezultate për

fisnik

Këshilltarja e Haradinajt ia mëshon Halimit Meliza Haradinaj, këshilltarja e kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj, ka reaguar ndaj një komenti të analistit, Fi
Iu vdes djali, familja bën një gjest mjaft fisnik Familjarët e një vogëlushi që vdiq sapo kishte bërë gjashtë muaj si pasojë e një sëmundje të rëndë, e kanë bërë një gjes
STUDIM/ Mbiemri ndikon në suksesin ose mos suksesin tuaj Jo, ne nuk po flasim për kronizëm dhe nepotizëm, por është fakti se nëse mbiemri juaj ka një tingull "fisnik", kjo mund
Ismaili nuk pranon dënimin e gjykatës Gjykata Themelore në Prishtinë e ka shpallur fajtor deputetin Fisnik Ismaili, për posedim të armëve. Gjykata Themelor
Deputeti Fisnik Ismaili dënohet me gjashtë muaj burg Deputeti i PSD-së, Fisnik Ismaili, i akuzuar nga Prokuroria për posedimin e armëve (bombolave të gazit lotsjellës) është
Protestuesit bëjnë gjestin fisnik ndaj policëve (FOTO LAJM) Mijëra protestues janë mbledhur sot para Kryeministrisë. Qytetarë nga të gjitha rrethet e vendit me pankarta dhe vuv
Përleshet Fisnik Ismaili dhe burri i Albulena Haxhiut Në debatin për listat e fryra të veteranëve është përfshirë edhe deputeti i PSD-së, Fisnik Ismaili, i cili dje ka deklar
Fëmija shpërthen në lot, shikoni gjestin fisnik të Ronaldos (VIDEO) Kristiano Ronaldo është padyshim futbollisti me më shumë fans në botë, teksa e gjithë vëmendja është tek ai. Mbështetësi
Sot, ish-gjyqtarja del para togave të zeza Ish-gjyqtarja, Safete Tolaj, e akuzuar për keqpërdorim të detyrës zyrtare do të përballet sërish para Gjykatës në Feriza
Fisniku shpërthen ndaj Albin Kurtit, mësoni si e quan Deputeti i Partisë Social Demokrate, Fisnik Ismaili ka publikuar një fotografi në profilin e tij në “Facebook” me bashkë
Dëshmitari rrëfen rastin e korrupsionit të djalit së ish-gjykatëses Dëshmitari Agim Bajraktaraj, ka deklaruar se djalit të ish-gjykatëses Safete Tolaj, Fisnik Tolaj, ia kishte dhënë 2500 e
Zbardhet dinamika e aksidenti me 3 të vdekur në Fier Hetuesit kanë zbardhur rrethanat e aksidentit të rëndë, ku humbën jetën dy kushërinjtë Agustin dhe Fisnik Murataj dhe e
Kush është francezja në makinën e tragjedisë? Dalin emrat e dy vëllezërve shqiptarë Policia e Fierit ka identifikuar më në fund tre viktimat e aksidentit tragjik në Fier që shkaktoi vdekjen e tre personav
Shkrimtari shqiptar flet në protestë: S'janë terroristë, por malësorë fisnikë Tirana ka marrë situatën në dorë sot dhe ka nisur protestat kundër arrestimit të 24 protestuesve kuksianë. Në mesin e
Fisnik Ismaili nxjerr të palarat e Vetëvendosjes, si po ia nxin faqen Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, i radhitur në krahun e të pakënaqurve, ka zbuluar arsyetimin që ka për
Fisnik Ismaili thotë se janë afër ndarjes së VV Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka thënë se status-quo në të cilën ndodhet kjo lëvizje prej muajsh duh
"Armiqtë" Milaim Zeka dhe Fisnik Ismaili bëhen bashkë në fotografi Një vizitë në Tuz të Malit të Zi e një grupi të deputetëve, ka bërë bashkë Milaim Zekën dhe Fisnik Ismailin, të cilët sh
Fisnik Ismaili shpjegon pse e respektoi himnin e Kosovës në Parlament (FOTO) Ngritja në këmbë e disa deputetëve të dorëhequr të Lëvizjes Vetëvendosje, ngjalli shumë reagime, sidomos pasi dihej qënd
Fisnik Ismaili tregon se kur do të kthehet NEWBORN Monumenti i cili u bë simbol i shpalljes së Pavarësisë së Kosovës para dhjetë viteve, NEWBORN, do të rikthehet në vendin
Aksidentohet deputeti Fisnik Ismaili Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, është përfshirë në një aksident trafiku sot rreth orës 11:00 te Fakulteti Tekn