999 rezultate për

fisi

Operacioni i RENEA-s në Elbasan, shoqërohen anëtarë të fisit Çapja Nga operacioni i RENEA-s mëngjesin e sotëm behët e ditur se janë shoqëruar disa antarë të fisit Çapja. Siç raporton
Dasma mbaroi, Gaz Paja publikon foton me "fisin e nuses" (FOTO LAJM) Dasma e Gaz Pajës dhe Irës, mbizotëroi në mediat rozë. Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre disa vjeçare me një dasmë të
"Jam nip i topiajve": Bamir Topi çudit me prejardhjen e tij nga fisi i njohur Bamir Topi mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka folur rreth librit të tij të sapo p
Berisha thotë se Rama urren veriun si diktatori, harron që Hoxha nuk kurseu as fisin e tij Ish-Kryeministri Berisha deklaroi në emisionin Pressing se Edi Rama, ashtu si Enver Hoxha, urrejnë veriun e Shqipërisë d
Arditi bën pyetje të sikletshme për gruan që ka vuajtur nga burri dhe fisi i saj (VIDEO) Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të “E Diela Shqiptare” ishte një çift nga një fshat i Durrësit, të cilët prej
Viti 2019 dhe kjo pamje, fisi i prapambetur që jeton në mjerim (FOTO LAJM) Fotografët Carol Beckwith dhe Angela Fisher kanë kaluar më shumë se 30 vite duke iu bërë foto ceremonive, ritualeve dhe
Fisi reagon ndaj Haradinajt: Kur më folën për të në luftë thashë " M’ha leshi kush asht" Deputeti i Partisë Social Demokrate, Fisnik Ismaili ka reaguar ndaj disa deklratave të Nasim Haradinajt dhe Milaim Zekës
Masakra ndaj fisit Çapja, detaje dhe inskenim i ngjarjes Në 3 shkurt të vitit 2016, një sulm pa precedent duket se synonte asgjesimin e familjes Çapja, një familje kjo me rekord
Tribuja "dan", fisi i çuditshëm në Indonezi që ngre të vdekurit nga varri (FOTO LAJM) Këto fotografi japin një paraqitje të shkurtër të jetës me tribunë indoneziane ‘Dani’, praktikat e të cilit përfshijnë g
Habit Kejvina: Që kur dola me fustanin e kuq nuk e kam takuar më fisin I ftuar në “Xing me Ermalin” është politikani Eduart Ndocaj të cilin velina e emisionit, Kejvina Kthella e ka kushëri. N
Atentate dhe makina të blinduara, çfarë po ndodh me bandën e frikshme të Selenicës Plagosja e mikut të Llanajve, Mikel Mehmetajt, mbrëmjen e së hënës në Vlorë, është ngjarja më e fundit kriminale e një k
Hanë mish majmuni dhe të vdekurit i varrosin në këmbë, njihni fisin më të çuditshëm në botë (FOTO LAJM) Ata hanë mish majmuni dhe i varrosin njerëzit në këmbë dhe jo shtrirë. Fisi Raute në Nepal është një ndër më të çudi
"Acarohet" Rama: Ikni nga PS... Kryeministri Edi Rama prej disa minutash po mban fjalimin hapës të Asamblesë së Partisë Socialiste, ku ka patur edhe mom
Fisi tallet me Albin Kurtin, krenohet që ju bashkua dialogut me Serbinë Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili p
Minë me telekomandë dhe mijëra euro, arrestohet një pjestar i fisit Çapja Një aksion blic në ditën e sotme ka vnë në pranga disa persona në Elbasan. Burimet nga policia raportojnë se janë sek
Mina dhe armë, çfarë u kapi FNSH fisit të Çapjave në Elbasan Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zhvilluar një aksion "blic" pasditen e sotme në Elbasan. Operacioni u zhvillua p
FNSH rrethon edhe rivalët e Çapjave në Elbasan, ka shumë arrestime FNSH dhe Forcat Operacionale janë duke kryer një aksion të gjerë aktualisht në Elbasan duke ushtruar kontrolle të shumta
Aksioni ndaj Çapjave, FNSH u kap një bombë gati për shpërthim Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë po zhvilllojnë një operacion "blitz", në Elbasan ku opbjektivi kryesor është fisi Çapja.
Terapia jonormale për dhimbjen e kokës që përdor fisi i prapambetur (VIDEO) Në këtë video mund ta shikoni se në çfarë mënyre ‘mjeku’ në këtë fis afrikan e aplikon terapinë e tij kundër dhimbjes së
Denoncim me emër e mbiemër: Kush janë fiset që drejtojnë drogën në Krujë Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një denoncim të ri në faqen e tij të Facebook. "Kreu i Bashkisë së Krujës Ar