999 rezultate për

fisheries

A është ky krokodili më i madh në botë? (FOTO-LAJM) Një krokodil gjigant afro pesë metra i gjatë, me peshë prej 500 kilogramësh u kap dhe u vra nga pesë anëtarë të një fami