999 rezultate për

fisher

Çfarë i ndodh trurit tuaj kur jeni të izoluar me partnerin gjatë gjithë kohës? Karantina ka qenë një bekim dhe një mallkim për shumë çifte. Shtrohet pyetja: çfarë ndodh në trurin tënde nëse je me par
E quajti të birin "Gjenital", aktorja pendohet dhe ja ndryshon pas një viti (FOTO LAJM) Amy Schumer ka zbuluar se i ka ndryshuar zyrtarisht emrin djalit të saj Gene Attell, pasi kuptoi që tingëllonte si “Gjen
Sipas statistikave, kjo është arsyeja pse jeni akoma beqarë Ka shumë biseda këto ditë se si takimi në shekullin XXI është më i vështirë se kurrë. Aplikacionet e takimit na kanë dhë
Brenda lokalit të parë "të ligjshëm" ku konsumohet kanabis (FOTO LAJM) Michael Fisher hapi "Teesside Cannabis Club" katër vjet më parë dhe thotë se "bota është një botë ndryshe" që atëherë.
Izraeli do të investojë 100 milion euro në Kosovë Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Fatmir Limaj, priti në takim ambasadoren jorezidente të Izraelit për Kosov
10 foto prekëse të krijuara nga fansat për të ndjerën Carrie Fisher (FOTO LAJM) Artistë dhe fansa nga e gjithë bota kanë kryer homazhe për Carrie Fishee duke krijuar foto të dizajnuar nga vetë ata në
Shuhet një tjetër aktore, lamtumirë Carrie Fisher (FOTO LAJM) Aktorja Carrie Fisher, e cila u bë e famshme për rolin e princeshës Leia në filmin origjinal “Lufta e Yjeve”, ka ndërrua
Fisher: Gruevski do të jetë Kryeministër i Maqedonisë pas zgjedhjeve "Kam ardhur sot nga Gjermania që t'i mbështes shokët e mi të VMRO-DPMNE-së si dhe udhëheqësin e VMRO-së Nikolla Gruevski
Ambasadorja izraelite në Serbi: S'e njohim Kosovën Ambasadorja e Izraelit e sapoemëruar në Serbi, Alona Fisher, ka deklaruar se qeveria izraelite nuk ka ndryshuar qëndrim
Mundohet të keqtrajtojë macen por ja si e pëson (VIDEO) Një pesë vjeçar është filmuar duke goditur dhe shkelmuar një mace, para se ta hidhte atë në një shkurre. Videoja e f
A është ky krokodili më i madh në botë? (FOTO-LAJM) Një krokodil gjigant afro pesë metra i gjatë, me peshë prej 500 kilogramësh u kap dhe u vra nga pesë anëtarë të një fami
Fisher: Shqipëria në rrugë të mbarë për statusin Update- Në fjalën e tij gjatë një konference të përbashkët për shtyp me homologun austriak, Presidenti Bujar Nishani u s
Çeki, votohet për presidentin e ri Të premten dhe të shtunën cekët për herë të parë do të zgjedhin në mënyrë të drejtpërdrejtë, kren e ri të shtetit për p
Palos në tokë arbitrin, Luisao pezullohet për 2 muaj (VIDEO) Federata Portugeze e Futbollit ka vendosur dy muaj pezullim për mbrojtësin brazilian të Benficas Luisao pasi ky i fundit
Topalli në Vjenë, pritet nga Presidenti Fisher Në ditën e dytë të qendrimit të saj në Vjenë, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe kryeparlamentaret e tjera të Eu
Water borders still indeterminated in Pogradec The macedonian borders authorities arrested albanian fisherman in the lake of Pogradec.The reaseon of this arrestment is
Jan Fisher viziton Maqedoninë Në Maqedoni sot mbërrin për vizitë treditore nënkryetari i Bankës Evropiane për Përtëritje dhe Zhvillim (EBOR), Jan Fish
Austri, presidenti Fisher fiton zgjedhjet Në Austri u zhvilluan zgjedhjet presidenciale, ku sipas lajmeve të shpërndara prej mediave vendase presid
Fisher: Obama na dha siguri Kryeministri çek Jan Fisher ka përgëzuar firmosjen e traktatit mbi armët bërthamore mes Rusis
Fisher pro zgjidhjes sa më të shpejtë të statusit të Kosovës Ish Ministri i Jashtëm Gjerman, Joschka Fischer në një koment që kabër në lidhje me &ccedi