999 rezultate për

fishekzjarret

I plasin fishekzjarrët në duar, futbollisti i gjigantit turk rrezikon shikimin (VIDEO) Omar Elabdellaoui, futbollisti i Galatasaray, ka përjetuar një moment mjaft të keq në momentet e ndërrimit të viteve, pa
Kapsollat dhe fishekzjarret të ndaluara edhe këtë fundvit, procedohen penalisht dy pronarë dyqanesh Në Dibër janë sekuestruar 70 pako kapsolla dhe janë proceduar penalisht dy pronarë dyqanesh. Policia e Dibrës ka shtu
BDl nis festën në Çair, plasin fishekzjarret BDI ka nisur festën në Çair me fishekzjarre edhe pse rezultatet zyrtare ende nuk kanë dalë në këtë Zonën 1 dhe Zonën 2.
Pamje të frikshme! U hoqën fishekzjarret, shqiptarët festojnë me breshëri kallashi (VIDEO) Prej ditësh Policia e Shtetit ka ushtruar kontrolle të rregullta për të penalizuar dhe sekuestruar fishekzjarret që shit
Nata e ndërrimit të viteve, 6 të lënduar nga fishekzjarret në Kosovë Gjatë festimeve të vitit 2020, deri më tani në Qendrën Emergjente të QKUK-së, janë paraqitur gjashtë raste me lëndime të
SPANJË/ Këngëtarja vdes gjatë koncertit, u godit nga fishekzjarrët (VIDEO) Një tragjedi ka ndodhur gjatë koncertit të këngëtares së njohur spanjolle, Joana Sainz. Ajo ishte duke perfomruar në kon
Festimet në Tiranë, jehonë në mediet ndërkombëtare (FOTO LAJM) Tirana e priti ndërrimin e viteve kur akrepat e orës shënuan 00:00 me fishekzjarret shumëngjyrëshe që shkëlqyen në qiell
2 të vdekur në Holandë, ndërsa në Itali 216 të plagosur nga fishekzjarret Dy persona kanë vdekur në Holandë në aksidente nga përdorimi i fishekzjarreve gjatë natës së Vitit të Ri. Një person
Nuk ka të lënduar nga fishekzjarret, por disa e teprojnë me alkolin Gjatë natës së ndërrimit të viteve, Qendra Kombëtare e Urgjencave Mjekësore u përball me një fluks telefonatash nga qyte
Vetëm në një qytet lëndohen nëntë persona nga fishekzjarret Festimet e vitit të ri me fishekzjarre kanë lënduar shumë njerëz në Kosovë që në orët e para të këtij viti. Në Feriza
700 qytetarë kërkuan ndihmë mjekësore, 17 persona u lënduan nga fishekzjarret 3 ditë nga ndërrimi i viteve kanë dalë të dhënat zyrtare në lidhje me incidentet e ndodhur në natën e Vitit të Ri 2018.
Spektakli shkon keq, kaos në plazhin australian Spektakli i fishekzjarreve që shoqëron ndërrimin e viteve nuk ka shkuar ashtu siç pritej në plazhin Terrigal të Australi
Shqiptari në Laç ndoshta nuk vdiq nga fishekzjarret Një adoleshent është gjetur i vdekur në orët e para të mëngjesit në qytetin e Laçit. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes,
Temperaturat në minus nuk i ndal njerëzit të festojnë nëpër botë (FOTO LAJM) Më shumë se një milionë njerëz kanë parë në Time Square fishekzjarrët spektakolare në natën e dytë më të ftohtë të Vitit
DETAJET/ Fishekzjarret i shkaktojnë vdekjen të riut shqiptar Një ngjarje tragjike ka ndodhur në këtë natë të nderrimit te viteve. Një 16 vjecar ka humbur jetën në Sanxhak të Kurbini
2018 pritet edhe në Japoni, Tokio mbulohet nga fishekzjarret Pas Zelandës së Re dhe Australisë tashmë Japonia ka pritur Vitin e Ri 29018, nën një lumë fishekzjarresh. Ndërrimi
Viti i Ri 2018 mbërrin edhe në Australi Pas Zelandës së Re, Australia është vendi i dytë i cili ka pritur vitin e ri 2018. Ndërrimi i viteve u prit me një sp
PDK-AAK-Nisma përgatiten për festë, bëjnë gati fishekzjarrët Është Blerand Stavileci nga PDK-ja, i cili më herët bëri të ditur se skena e rregulluar te sheshi “Skënderbe” është bërë
E FRIKSHME/ Një person humb syrin nga fishekzjarrët natën e Vitit të Ri (VIDEO) Edhe dita e parë e këtij viti u shoqërua me incidente të rënda, nga përdorimi i fishekzjarrëve. Një person ka humbur
Ndërrimi i viteve në Kosovë, një i vdekur, dhjetra të plagosur nga fishekzjarret Stafi kujdestar i QKUK’së u ka ofruar ndihmë mbrëmë dhjetra personave, shumica e pacientëve u lënduan nga përdorimi i mj