999 rezultate për

fisheke

Kapen 4 të rinjtë që terrorizuan Korçën (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar katër të rinj që ishin kthyer në makthin e qytetarëve të Korçës duke qëlluar në ajër herë pas here
Policia kap babë e bir të armatosur me automatik e çifte Policia e Mirditës ka arrestuar dy persona, babë e bir pasi janë kapur me armë zjarri. Sipas informacioneve zyrtare, një
LISTA/ Armë moderne amerikane, çfarë u vodh në bazën e Pashalimanit Zbulohen disa të dhëna nga dosja hetimore për vjedhjen e armëve në bazën e Pashalimanit. Mes armatimit të vjedhur ës
"Skuqet" Australia, mbërrin 2019-ta (FOTO LAJM) Pas Zelandës së Re, Viti i Ri ka trokitur edhe në Austalinë e largët, ku spektakli i fishekëzjarreve dhe dritave shumëng
Kapet burri me 250 fishekë në aeroportin "Adem Jashari" Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person në Aeroportin ‘Adem Jashari’ në Prishtinë për armëmbajtje pa leje.
Dron, armë luftarake, këto gjëra u gjendën në Veri te serbët (FOTO LAJM) Policia ka dhënë detaje shtesë në lidhje me arrestimin e katër personave për vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Olive
Me kallash dhe 950 fishekë, kush është dibrani i arrestuar (FOTO LAJM) Policia ka bërë të ditur se është arrestuar një shtetas, i cili posedonte një armë zjarri automatik dhe 950 copë fishekë
Minë me telekomandë dhe mijëra euro, arrestohet një pjestar i fisit Çapja Një aksion blic në ditën e sotme ka vnë në pranga disa persona në Elbasan. Burimet nga policia raportojnë se janë sek
Avokati i Burdushi komenton akuzat për fishekët dhe veturat “Aktvendimi është në drejtim të pesë veprave penale: fajde, mashtrim, armëmbajtje, ushtrim i paligjshëm i veprimtarisë m
EMRI/ I gjendet arsenal armësh në shtëpi, kapet mat krutani (VIDEO) Një aksion blic në Krujë ka zbuluar në një banesë armë zjarri, tritol, krëhëra dhe 390 fishekë. Policia bën me dije s
Iu gjetën municione në banesë, arrestohet vlonjati Policia ka vënë në pranga një 58-vjeçar në Vlorë. Kjo pasi gjatë një kontrolli i janë gjetur disa armë dhe municione
E spiunuan komshinjtë, kapet dibrani me armë pa leje në shtëpi Policia e Dibrës ka vënë në pranga një shtetas pasi mbante në shtëpi armë pa leje. Ka qënë një komshi i tij që ka la
500 euro copa, si u kap 32-vjeçari në Prrenjas Policia ka goditur një grup kriminal në fushën e Trafikimit të armëve të zjarrit dhe municioneve luftarake. Mësohet
Armë e fishekë në dasmë, shqiptarët mbeten shqiptarë dhe në Amerikë (VIDEO) "Na ka rrit tradita me pushkë e çifteli..." Një familje shqiptare nuk ka dalë aspak nga zakonet dhe ka festuare dasmë
Kapet me armë pa leje, arrestohet shkodrani Policia e shkodrës ka vënë në pranga një 32-vjeçar pasi u kap më një armë zjarri tip TT pistoletë më 5 fishekë. Shtet
100 fishekë për çifte në çantë, kapet shqiptarja në Itali Policia ka vënë në pranga një grua shqiptare në Itali. Mediat italiane shkruajnë se gruaja shqiptare e pajisur me do
Drogë, armë e fishekë, çfarë u gjet në stanin e vlonjatit në kërkim Një sasi e madhe drogë është kapur sot në Vlorë, gjatë një aksioni të policisë ku u sekuestruan edhe armë zjarri. Nd
Policia kryen bastisje në Lipjan, kapën armë Policia e Kosovës ka njoftuar se ka kryer sot një operacion bastisjeje në dy lokacione të ndryshme, në fshatin Janjevë,
Pastron gropën e gëlqerës, gramshioti gjen aty armë sa për të mbajtur një front Një 62-vjeçar në Gramsh është tronditur nga ajo që gjeti teksa po pastronte gropën e gëlqerës pranë shtëpisë së tij.
Armë e fishekë, shkrumbohet qëllimisht makina në Fier (VIDEO) Një makinë e shkrumbuar nga zjarri është gjetur sot në Fier. Siç mund t'a shihni në videon e bashkëngjitur makina ës