999 rezultate për

firmosur

Super Alban Meha, tjetër gol në Turqi (VIDEO) Super Alban Meha i jep fitoren e parë për Koniasporit. Mesfushori shqiptar ishte ai që frymëzoi ekipin drejt përmbysjes.
Basha u ndërpret pushimet deputetëve, urdhër i prerë për 1 shtatorin Lulzim Basha u ka ndërprerë pushimet deputetëve të vetë pasi do të angazhohen në një aksion të ri opozitar nga 1 shtator
Vendi ku “ndalohet të vdesësh” drejt zhdukjes Banorët janë në largim të vazhdueshëm dhe mes atyre pak që kanë ngelur, gjashtë nga dhjetë janë mbi moshën 60 vjeçare.
Ahmeti kishte hallin e Gruevskit: S'doja që të poshtërohej Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në një intervistë për programin “Zigzag” të Televizionit Art t
Skënderbeu zyrtarizon rinovimet me dy lojtarë (FOTO LAJM) Kampionët e Shqipërisë, Skënderbeu, kanë zyrtarizuar dy rinovimet e para për sezonin e ri. Presidenti Ardjan Takaj ka ko
PD: Lejet për klinikën e doktor Kosovës i ka firmosur Rama (FOTO LAJM) Sot PD ka reaguar rreth akuzave të adresuara ndaj kandidatit të saj për Tiranën, nga rivali i majtë Erion Veliaj, për nj
Mbi 40 parti në koalicionin e majtë PS ka firmosur marrëveshjen me aleatët, ku mbi 40 parti janë në koalicionin e majtë. Meta deklaroi në një prononcim të s
Xavi mohon gjithçka: Nuk kam firmosur me Al Sadd Mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka hedhur poshtë raportimet se ai ka firmosur një kontratë me skuadrën nga Kata
Agjenti i Alves: Jemi duke firmosur me... Vështirë se e ardhmja e Dani Alves do të vazhdojë të jetë te Barcelona. Agjenti i mbrojtësit brazilian, të cilit i skado
Një miliard nga Tajlanda, Berlusconi shet Milanin Pas 29 vitesh presidencë të Silvio Berlusconit (përvjetori më 20 shkurt) Milani duket se ndryshon pronësi. Sipas asaj që
Firma me Chievon, gjobë për Berishën? E ardhmja e Etrit Berishës mbetet ende e paqartë për shkak të një hetimi që është nisur nga Gjykata Federale Kombëtare p
Edgar Çani tashmë lojtar i Leeds United Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Edgar Çani është sulmuesi më i ri i Leeds United. Mediat angleze kanë njoftuar për tran
Vukçeviç dhe Adili, përforcimet e reja të Shkëndijës (FOTO LAJM) Mbrojtësi 30-vjeçar nga Mali i Zi, Nikolla Vukçeviç dhe 21 vjeçari shkupjan Mevlan Adili janë përforcimet e fundit të Sh
Fitorja me Interin, Nainggolan bën DJ-in (VIDEO) "Ninja" superstar në diskotekë. Radja Nainggolan ka festuar fitoren e Romës përballë Interit duke bërë rolin e DJ-it në
Prapaskena e Beckenabuer: Në 1966-ën firmosa për Interin Franz Beckenbauer rrëfen një prapaskenë interesante të shumë viteve më parë, duke zbuluar se karriera e tij mund të kish
11 pika mbi vendimin e UEFA-s Përtej padrejtësisë që Komisioni Disiplinor i UEFA-s bëri ndaj Kombëtares shqiptare, është koha të shohim edhe defektet
Putini që firmos aneksimin e Krimesë vlen miliona dollarë Të shohësh Putinin duke firmosur aneksimin e Krimesë mund të duket si një shaka, por se nuk duket të jetë tamam kështu.
Lauda konfirmon: Fernando Alonso te McLaren "Fernando Alonso do të garojë me McLaren". Zyrtarizimi i kalimit të pilotit spanjoll te skuderia britanike e Woking viti
Shifra të një tjetër epoke për Ronaldon Cristiano Ronaldo ka shënuar 10 gola në 6 javët e para të La Ligas, (plus dy finalizime në Superkupën e Europës dhe nj
Mamaja e Kim Kardashian firmos divorcin Familja Kardashian është në fokusin e mediave rozë, teksa mamaja e bukuroshes ka firmosur divorcin, pasi ka një vit që k