999 rezultate për

firmosur

Gazetarja firmos "live" në studio për partinë e Blushit (FOTO&VIDEO) Gazetarja Eni Vasili ka firmosur sonte në mbrëmje live në studion e emisionit të saj për partinë e Ben Blushit, LIBRA që
Lufta ndaj ekstremizmit dhe rindërtimi i ushtrisë, dy urdhrat e tjerë ekzekutivë të firmosur nga Trump Presidenti amerikan, Donald Trump ka nënshkruar këtë të premte dy dokumente ekzekutive gjatë ceremonisë së betimit në Pe
Ahmeti: Shteti federal nuk është pjesë e dokumentit të firmosur në Tiranë Kreu i BDI-së, Ahmeti i i cili ditën e djeshme ishte i pranishëm në takimin e iniciuar nga Kryeministri Rama me liderët
Berisha: Rama ka firmosur vjedhjen më të madhe në historinë e shtetit shqiptar Ish-kryeministri Sali Berisha, pasi ka ndjekur dëshminë e kreut të Qeverisë para komisionit hetimor për marrëveshjen që
Zyrtare/ Pioli merr drejtimin e Interit Tashmë është edhe njoftimi zyrtar, Stefano Pioli është t rajneri i ri i Interit. Gjatë ditës së sotme ai ka rregulluar t
Ronaldo befason të gjithë: Ja në cilën moshë do ta lë futbollin Cristiano Ronaldo ka firmosur kontratën e re, që do ta bashkojë me Real Madridin deri në vitin 2021. Mesditën e sotme yl
Tek cili televizion do ta shohim Adi Krastën? U përfol për një rikthim të Adi Krastës në ekranin e vogël, por për fat të keq edhe ky lajm ka qënë në kuadrin e thashet
Hysaj ka firmosur, mbetet vetëm zyrtarizimi për mediat Elseid Hysaj tashmë zyrtarisht ka firmosur zgjatjen e kontratës së tij me Napolin dhe nesër klubi do të bëjë publik deta
Xhafaj: Drafti për drejtësinë është mbyllur dhe firmosur! Kreu i Komisionit të Reformës në Drejtësi, Fatmir Xhafaj akuzoi Partinë Demokratike se është ajo e cila ka muaj të tërë
Nejmar rinovon kontratën për 5 vite me Barcelonën Për pesë vitet e ardhshme, Nejmar ka rinovuar kontratën e tij me Barcelonën. Shtypi spanjoll dhe ai ndërkombëtar kanë fo
Hafizi: Vendimi për referendum i firmosur nga Ruçi të shpallet i pavlefshëm Deputetja socialiste Mimoza Hafizi, e cila ka dalë në krah të Ben Blushit, është shprehur kundër referendumit në PS për
Një tjetër shqiptar transferohet në Itali Vazhdon transferimi i lojtarëve shqiptarë në futbollin italian. I fundit që ka firmosur në Itali është futbollisti i Vll
Robinho me fat, prezanton uniformat e reja me modele (FOTO LAJM) Atletico Miniero ka zgjedhur një mënyrë të vecantë për të prezantuar fanellat e reja. Ylli brazilian, Robinho ka qenë më
Bluzat e bardha në protestë: Mos mbyllni Urgjencën! Mjekët e Urgjencës së Tiranës sot kanë firmosur një peticion të cilën ia kanë dërguar kryeministrit Rama, ku kundërshtoj
Zyrtare / Eder është i Interit (FOTO LAJM) Eder eshte zyrtarisht nje futbollist i Interit. Italo-braziliani le keshtu ekipin e Sampdorias per t'iu bashkuar atij te
Zyrtare/ Roma emëron trajnerin e ri Roma shkarkon zyrtarisht Rudi Garcian nga drejtimi i skuadrës. Në vend të tij është emëruar Lucciano Spalleti. Strategu
Bayerni 4 super goditje brenda ditës (FOTO) Ditë rinovimesh në shtëpinë e Bayernit. Sot klubi bavarez ka njoftuar zgjatjen e kontratës së katër yjeve të kësaj skuad
Kosova rrezikon MSA-në nëse nuk zbatohen marrëveshjet me Serbinë Nëpërmjet ratifikimit të Marrëveshjes së Stabilizim-Asociimit (MSA), Kosova zotohet të zbatojë të gjitha marrëveshjet që
200 mijë euro për analizën për Marrëveshjen e Ohrit, ku shkuan paratë?! Dy tenderë nga 100 mijë euro janë përfituar nga një kompani e njejtë për përpunimin e një analize cilësore të implementi
Nishani sfidon Bushatin për ambasadorin Një shkresë e dërguar nga Nishani drejt ambasadorit Spiro Koci vërteton se ai nuk ka firmosur asnjë dekret për ta liruar