999 rezultate për

firmosur

Gramos Ruçi firmos urdhrin e shkarkimit të Metës (FOTO LAJM) Kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi, ka firmosur pak më parë dokumentin zyrtar për urdhrin e shkarkimit të presidentit Me
Kuvendi voton të enjten për shkarkimin e Metës Pas hedhjes së idesë për shkarkimin e presidentit Meta, është mbledhur konferenca e kryetarëve të cilët kanë vendosur se
PS: Fusim në punë çdo militant që mbledh vota për ne (FOTO LAJM) Partia Socialiste ka firmosur marrëveshjen me 24 parti të tjera të vogla sipas të cilit ato do të hyjnë bashkë në zgjedh
Partia e re, Basha takon urgjentisht aleatët opozitarë Lulzim Basha po i merr më seriozisht aleatët e tij opozitarë pas nismës së Patozit dhe Hajdarit për ngritjen e një parti
Trembet Juventusi, Manchester City ofron 120 milion euro për Joao Felix uventusi dhe Reali i Madridit mund të mbeten me duar në xhepa përsa i përket garës për të firmosur me talentin 19-vjeçar
Mediat në Spanjë e bëjnë të sigurtë, Hazard ka firmosur për Realin Eden Hazard pritet të zyrtarizohet si nënshkrimi i tretë i Real Madridit para sezonit 2019/20, pas Rodrygo Goes dhe Eder
Liverpool merr kryesimin për të firmosur me francezin Referuar raportimeve të "Daily Mirror", Liverpool ka përmbysur situatën lidhur me destinacionin e ardhshëm të futbollist
Bomba nga Spanja: Rabiot tradhëton Barcelonën, ka firmosur për Realin Një lajm bombë vjen nga Spanja teksa gazeta "AS" bën me dije se Rabiot ka firmosur per Realin, shkruan Albeu.com. Fu
ZYRTARE/ Pato firmos me Sao Paulon Alexandre Pato kthehet në atdhe dhe firmos për një ndër klubet më të mëdhenj në Brazil, Sao Paulo. "O Tricolor" kisht
Një tjetër deputet opozitar djeg mandatin e tij Burime pranë kreut të PDK-së kanë konfirmuar se menjëherë pas kthimit të tij nga Brukseli, deputeti Nard Ndoka ka firmos
Kur punon Edi Rama? Faktet që konfirmojnë se kryeministri bën "pallë ariu" (FOTO LAJM) Edi Rama erdhi në vitin 2013 me premtimin se do të ndryshonte jetën e shqiptarëve duke rilindur Shqipërinë. Ishte nj
Shifra marramëndëse që do t’i kushtojë Realit nëse shkarkon Lopeteguin Skuadra e Real Madrid nuk po kalon një moment të mirë pasi rezultatet nuk janë aspak pozitive. Kjo ka bërë që drejtuesit
Barcelona apo Kroacia? Braktiset fanella historike (FOTO LAJM) Ashtu si çdo klub edhe Barcelona, historikisht i ka qëndruar besnike formës dhe modelit të fanellave që ka veshur. M
Bledian Koka sulmon keq Gaz Pajën: O lolo e Lali Erit! Dy aktorët e njohur Arben Derhemi dhe Robert Ndrenika janë thyer dhe kanë pranuar shembjen e Teatrit. Ndërkohë që listën
Valon Berisha: Jam shumë i lumtur që kam firmosur për Lazion Valon Berisha tashmë zyrtarisht është pjesë e klubit italian të Lazios, që ka konfirmuar transferimin e tij nëpërmjet nj
I ndihmoi për të firmosur trashëgiminë, kujdestarja zhvat 1/4 e pasurisë së tij Një kujdestare që 'e drejtoi dorën' e një milionari që po vdiste, pasi nënshkroi mbi gjysmën e gjysmës së pasurisë së ti
375 milion lekë për tavolina, beton dhe karrige, "çmendet" Dritan Leli (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli sapo ka firmosur një tender prej 37.5 milion lekësh, i cili parashikon ndërtimin e n
Vuçiç nuk kënaqet, kërkon Asociacionin sipas asaj që ka firmosur Hashimi Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka thënë se Asociacioni i Komunave me shumicë Serbe do të themelohet në përputhje me Ma
Goretzka është i Bayernit, mbyllet gjithçka Leon Goretzka sezonin e ri me të gjitha mundësitë do të veshë fanellën e Bayern Munich. Mesfushori pëlqehet prej koh
E FUNDIT / Gjici flet për trajnerin serb, por ky i fundit akoma nuk ka firmosur zgjidhjen e kontratës Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, në prezantimin e trajnerit të ri, Peter Pakult, ndër të tjera komentoi edhe divorcin