999 rezultate për

firmosur

Vendoset data, ja kur nis viti i ri akademik Mbrëmjen e sotme është vendosur data e nisjes së vitit akademik. Viti i ri akademik 2020-2021 do të nisë më 2 Nëntor
Luajti si të kishte firmosur për bardhezinjtë, gazetari shpërthen ndaj Dzekos: T’i hiqet rroga (VIDEO) Juventusi arriti të barazonte në shifrat 2-2 kundër Romës mbrëmjen e djeshme, pavarësisht se në fushë qendronte me një l
Rossi nuk pensionohet, do të garojë me Petronas Petronas, skuadër satelite e Yamahas dhe italiani Valentino Rossi, nëntë herë kampion bote në MotoGP, kanë nënshkruar zy
Hap i madh në karrierë, Keidi Bare niset drejt Barcelonës për të firmosur me klubin e ri Keidi Bare bëhet gati për etapën e re të karrierës së tij. Mesfushori i përfaqësueses shqiptare, sot u ka dhënë lamtumir
Skandali 44 milion dollarë, Kryemadhi tregon kush ka firmosur për rrugën Tiranë-Elbasan Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur në emisionin ‘Open’, mbi deklaratën e Ministrisë së Transporteve në lidhje me
Befason David Silva, firmos zyrtarisht me skuadrën e njohur të La Ligas David Silva i ka surprizuar të gjithë me skuadrën e re. Ylli spanjoll, u largua nga Mançester Siti, pas aventurës 10 vje
Kukësi nuk ndalet në merkato, zyrtarizon Bruno Telushin Nga ushtar i Partizanit, në ushtar i Kukësit. Bruno Telushi është zyrtarisht futbollist i klubit verilindor.
Gianni De Biasi zyrtarisht trajner i Azerbajxhanit Gianni De Biasi rikthehet në krye të një përfaqësueseje futbolli. Ish-trajneri i Shqipërisë ka firmosur kontratën me Fed
Leroy Sane mbërrin në Munich për të firmosur me Bayern (VIDEO) Tashmë është pothuajse e kryer. Leroy Sane është një lojtar i Bayern Munich. 24 vjeçari sapo ka mbërritur në Munich,
Talenti francez mbërrin në Itali për të firmosur me Milanin Pas testeve mjekësore të kryera pak orë më parë, mbrojtësi francez Pierre Kalulu sapo ka mbërritur në Casa Milan për të
Bën një jetë bariu, por kjo është paga e çmendur që kërkon Cavani për të firmosur me një skuadër Kosit barin dhe bën shëtitje në kalë, por jo për këtë arsye ka hequr dorë nga karriera e tij si bomber. I larguar moment
U tërhoq?! Hajdari rrëfen pse nuk do të votojë marrëvshjen e firmosur ditë më parë Pak ditë pas nënshkrimit të marrëveshjes për reformën zgjedhore, kryetarja e Këshillit Kombëtar të Integrimit Rudina Haj
Nuk shkuan për t'a firmosur, Yuri Kim thirrje Bashës: E ke ti topin në dorë! (VIDEO) Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka dhënë një deklaratë për mediat pas mbledhjes 9 orëshe në Këshillin Politik. Ambasad
Detajet/ Zbulohet skuadra ku ka firmosur Albi Doka Albi Doka zgjedh Kroacinë për të vazhduar karrierën. Edhe pse është munduar të mbajë gjithçka të fshehtë, pasi i mbeten
U futën emrin në listën për shembjen e teatrit, Ema Andrea dhe Kozeta Kurti: S'kemi firmosur asgjë! Peticioni i ri i artistëve që kërkojnë Teatër të ri, te godina aktuale, të publikuar në mënyrë të beftë dje në media, du
Robert Ndrenika nxjerr bllof Bashkinë: Nuk kam firmosur për shembjen e teatrit! Ditën e djeshme Bashkia e Tiranës shpërndau në faqen e saj një peticion nga aktorë dhe njerëz të artit të cilët shprehes
I futën emrin në listë, aktori i humorit: Nuk kam firmosur për shembjen e teatrit! (FOTO LAJM) Ndërkohë që Bashkia e Tiranës ka vendosur shembjen e Teatrit Kombëtar pasi e mori atë në pronësi, në faqen e bashkisë u
Hapi i fundit! Del vendimi, Veliaj vulos shembjen e teatrit (FOTO LAJM) Pavarësisht kritikave dhe protestave, Teatri Kombëtar është drejt shembjes. Kreu i Këshillit Bashkiak të Tiranës ka f
Edhe bluzën e firmosur nga CR7, Georgina nxjerr në shitje veshjet e saj (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez ka gjetur një mënyrë perfekte për të mbledhur para për të ndihmuar në luftën me koronavirusin. Aj
Mourinho futet fuqishëm në garë për të firmosur me Kumbullën Marash Kumbulla padyshim është një nga zbulimet më të mëdha në Serie A këtë sezon, ku ka treguar paraqitje të shkëlqyera