999 rezultate për

firmosjes

Real Madrid një hap larg firmosjes me portierin nga Premier League Real Madrid është prej javësh në kërkim të një portieri, megjithëse portieri aktual Navas ka bërë një paraqitje mjaftë t
Interi shumë pranë firmosjes me "yllin" e PSG Sipas mediave sportive, Interi është shumë pranë transferimit të mesfushorit të PSG, Angel Di Maria. “FOX Neës Argen
United shumë pranë firmosjes me "yllin" e Realit Manchester United tashmë prej disa muajsh është në tratativa me Real Madrid për të marrë shërbimet e sulmuesi uellsian,
Momenti i firmosjes së Marrëveshjes së 2 Qershorit Ky është momenti i firmosjes së Marrëveshjes së 2 Qershorit nga liderët e katër partive politike në Maqedonisë në reside
Testi i parë për Guardiolën...është gjermanishtja Testi i parë i Pep Guardiolës në stolin e Bayern Munchen nuk do të jetë as Superkupa e Gjermanisë dhe as ajo e Europës,
Koalicioni qeveritar pranë firmosjes Kryeministri i i Maqedonisë Nikolla Gruevski pas kthimit nga Brukseli do të formalizojnë marrëveshjen për formimin e Qev