999 rezultate për

firmosi

Firmosi për shkarkimin e Rudina Hajdarit, deputeti bëhet pishman: Pavarësisht se në shkresën e publikuar figuron edhe emri i tij për shkarkimin e Rudina Hajdarit, Halit Valterit ka reagu
Firmosi për Shkëndijën e Tetovës, fjalët e para të Ernest Gjokës (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Shkëndijes së Tetovës do të jetë Ernest Gjoka. Një emër shumë i njohur për Kategorinë Superiore duke dit
"Elefantët po torturohen", 100 mijë mbështetës të kafshëve firmosin peticion kundër cirkut (FOTO LAJM) Elefantët janë detyruar të udhëtojnë 10,000 milje nëpër Siberi për të performuar në një cirk. Kjo ka shkaktuar zemëri
Nju Jork-u bën bashkë Vuçiç dhe Ramën: Në tetor firmosim "Shengenin" e vogël Në Nju Jork ku po merr pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Aleksandar Vuçiç ka deklaruar për mediat
Firmosi me Copenhagen, shitën për 17 orë të gjitha uniformat e Bendtner, bllokohet dhe faqja e Internetit (VIDEO) Dyqani i klubit danez Copenhagen ka shitur zyrtarisht të gjitha fanellat e të për shkak të nënshkrimit me Nicklas Bendtn
Firmosi për PSG-në, shpërthejnë "memet" kundër Icardit dhe Wandas (FOTO LAJM) Mauro Icardi u transferua djë orët e fundit të merkatos te Interi, duke i dhënë fund një maratone e cila zgjati jo pak p
Firmosi për Malagën, tifozët spanjollë shpërthejnë kundër Sadikut Armando Sadiku iu bashkua skuadrës së Malagës e cila militon në Segunda Divizon dhe këtë sezon pretendon të ngjitet në L
PDK dhe Lëvizja për Bashkim firmosin marrëveshjen për zgjedhjet e tetorit Partia Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja për Bashkim kanë nënshkruar sot Marrëveshje Koalicioni për zgjedhjet nacionale
PD:Shikoni kush firmosi për ndërtimin e ndërtesës te stadiumi (FOTO LAJM) Ditën e sotme, ndërtesa që ndodhej tepër pranë stadiumit është shembur me urdhër nga bashkia Tiranë. Lidhur më këtë fakt
Majko dhe Xhafaj refuzojnë të firmosin për shkarkimin e Metës (FOTO LAJM) Ashtu sikundër është raportuar edhe më herët, 55 deputetë të PS janë pro shkarkimit të presidentit Meta, ndërsa spikat m
Firmosi për Leicester, tifozët e Celtic parulla kundër Rodgers Bredgan Rodgers braktisi Celtic në mes të sezonit teksa firmosi në Premier League me Leicester City-n, edhe pse kishte n
EMRAT/ Dy deputetë të PD-së nuk firmosin lënien e mandatit Pjesa më e madhe e deputetëve të Partisë Demokratike e firmosën menjëherë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar kërkesën p
Nusja kërkon divorcin vetëm 3 minuta pasi firmosi martesën Një nuse është bërë virale në të gjithë botën pasi ka kërkuar divocin vetëm tri minuta pasi ka firmosur kontratën e mart
"Rama firmosi për kërkimin e naftës në parkun e Zagorisë" Në një dalje nga selia blu Jamarbër Malltezi thotë se deklarata e Ramës për kërkimet e naftës në Parkun Kombëtar të Zag
Karriera e Higuain, nga River Plate te Chelsea (FOTO LAJM) Vetëm gjashtë muaj teMilani, tashmë Higuain do të nisë tani një aventurë të re me Chelsea-n teksa do të ribashkohet me
Boateng firmosi për Barcelonën, por shikoni supergolin që i shënoi ai katalanasve (VIDEO) Boateng firmosi për Barcelonën vetëm 24 orë më parë. Por ka një arsye se përse Barcelona nuk u mendua gjatë për të
Emrat dhe fati që patën: Këta ishin 40 firmëtarët e Aktit të Pavarësisë Shqipëria u vetëshpall e pavarur në Vlorë më 28 Nëntor 1912. Në shpalljen e pavarësisë morën pjesë 83 delegatë nga të
Firmosi arrestimin e Fullanit dhe Gjikës, si është rritur pasuria e prokuror Trocit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit i rikthehet listës prioritare të vetingut me prokurorin Ramadan Troci, i cili del sot
Ramos, shkaktari që Conte nuk firmosi me Realin Sipas së përditshmes spanjollë “AS” dështimi i nënshkrimit të Antonio Conte me skuadrën e Real Madrid ka të bëjë me një
Ibra lavdëron talentin që firmosi me Bayernin Sulmuesi i La Galaxy, Zlatan Ibrahimoviç ka vetëm fjalë të mira për lojtarin më të ri të Bayern Mynih, Alphonso Davies.