999 rezultate për

firmos

Ramës nuk "i dridhet syri" nga presioni i Metës: Firmose sa më parë Kodin Zgjedhor Pavarësisht thirrjeve të presidentit Meta që të respektohet marrëveshja e 5 qershorit, kryeministri Rama, mbetet i vendo
Firmoset memorandumi me BERZH, Rama: Hap i rëndësishëm drejt anëtarësimit në BE Ditën e sotme, Shqipëria firmosi me Bankën Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim, marrëveshjet e investimeve për turizmi
Mario Gotze bëhet me ekip të ri, firmos me skuadrën legjendare Mario Gotze provon të kthehet përsëri protagonist në futbollin e luajtur, pas një problemi shëndetësor që i ka shhkatërr
ZYRTARE/ Bakayoko firmos me ekipin e njohur të Serie A Napoli ka arritur marrëveshje për huazimin e Tiemoue Bakayokos nga Chelsea. Mesfushori francez sezonin e kaluar ishte
ZYRTARE/ Ergys Kace firmos me kundërshtarët e PAOK Ergys Kaçe është edhe zyrtarisht futbollist i Arisit të Selanikut. Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kaçe, ka ve
Zyrtare: Dinamo shton radhët, firmos me ish-sulmuesin e Partizanit Dinamo ka bërë një tjetër lëvizje në merkato. Klubi kryeqytetas i ka vënë në dispozicion stafit teknik edhe një sulmues
Rama jep lajmin: Nesër firmosim marrëveshjen për Skavicën, do financohet nga ShBA Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të rëndësishëm në lidhje me hidrocentralin e Skavicës, e cila do të financohet n
Trump letër Ramës: Firmos memorandumin e sigurisë për rrjetin 5G Kryeministri Edi Rama ka publikuar një letër që i ka dërguar presidenti amerikan Donald Trump, e cila mban datën 1 Tetor
Vendoset data, ja kur nis viti i ri akademik Mbrëmjen e sotme është vendosur data e nisjes së vitit akademik. Viti i ri akademik 2020-2021 do të nisë më 2 Nëntor
Luajti si të kishte firmosur për bardhezinjtë, gazetari shpërthen ndaj Dzekos: T’i hiqet rroga (VIDEO) Juventusi arriti të barazonte në shifrat 2-2 kundër Romës mbrëmjen e djeshme, pavarësisht se në fushë qendronte me një l
Rossi nuk pensionohet, do të garojë me Petronas Petronas, skuadër satelite e Yamahas dhe italiani Valentino Rossi, nëntë herë kampion bote në MotoGP, kanë nënshkruar zy
Letra e Opozitës drejtuar OSBE/ODIHR, Gjiknuri nuk pranon të firmosë Përfaqësuesi i PS në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri e ka konsideruar letrën e PD drejtuar OSBE/ODIHR si të njëanshme
Hap i madh në karrierë, Keidi Bare niset drejt Barcelonës për të firmosur me klubin e ri Keidi Bare bëhet gati për etapën e re të karrierës së tij. Mesfushori i përfaqësueses shqiptare, sot u ka dhënë lamtumir
Zyrtare: Arijanet Muric firmos me ekipin e njohur spanjoll Arijanet Muric është portieri i Gironas, ku shkon si huazim nga Manchester City. Muric ka bërë karrierë edhe tek NAC
Ç'po ndodh në ministrinë e Brendshme, Lleshaj nguron të firmosë dorëheqjen e Ndrecas Sekretari i përgjithshëm i ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca ka dhënë dorëheqjen, teksa kjo shkresë vijon të mbhet
Ponari realizon ëndrrën shqiptare të basketbollit, firmoset marrëveshja historike ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës Ëndrra e të gjithë komunitetit mbarëshqiptar të basketbollit në dy trevat shqipfolëse u bë realitet, me firmosjen e marr
Ndarje e bujshme, Cardi B firmos dokumentet e divorcit nga Offset Reperja e njohur, Cardi B ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti i saj Offset, pas 3 vitesh së bashku. Cardi ka firm
Djali i Cassanos firmos kontratën e parë më këtë klub italian Djali i Antonio Cassano është lidhur kontraktualisht me Virtus Entella. Christopher, djali i madh i ish-futbollistit të
Vidal te Interi si lojtar i lirë, kiliani firmos kontratë 2-vjeçare Arturo Vidal do të jetë lojtar i skuadrës së Inter. Lojtari kilian, Arturo Vidal, ka arritur të shkëpus kontratën me
ZYRTARE/ Hap i madh në karrierë, Cikalleshi firmos me ekipin e ri Sokol Cikalleshi është lojtari më i ri i Konyaspor në Turqi . Zyrtarizimi ka ardhur vetëm pak momente më parë. Sulmuesi