999 rezultate për

firmino

Duket e pabesueshme, por Firminio nuk ka shënuar akoma në "Anfield" Firmino po vuan ta gjejë golin e parë në ‘Anfield’ në Premierligë për sezonin 2019/20. Ai s’ka shënuar në ‘Anfield’ që n
Formacionet zyrtare: Liverpool-Tottenham, Shaqiri nga stoli Liverpool dhe Tottenham do të përplasin brirët në orën 17:30, për javën e 12 të Premier League. Të dyja skuadrat vij
Brazili ndalet nga kombëtraja e Peter Olayinka-s (VIDEO) Miqësoret ndaj kombëtareve afrikane kthehen në tabu për Brazilin. Kombëtarja Selecao u ndal sërish në barazim 1-1, këtë
Salah dhe Firmino kthehen në stërvitje te Liverpooli Dy yjet e Liverpoolit Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë përfunduar pushimet dhe janë kthyer në stërvitje. Egjipt
Firmino e Coutinho festojnë së bashku në clab, po rikthehet braziliani te Liverpooli? (FOTO LAJM) Philippe Coutinho ka qenë i ftuari special mbrëmë në një festë të organizuar nga Roberto Firmino. Sulmuesi i Liverpooli
"Ta thyej nofullën derr", Firmino i kthehet keq ylllit të Interit (VIDEO) Brazili fitoi 2-0 ndaj Argjetinës në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës duke siguruar një vend për në finale ku do të pr
Liverpooli kthehet në shtëpi, Firmino bëhet "i kuq" Skuadra e Liverpoolit ka ateruar në shtëpi pas triumfit në Ligën e Kampionëve kundër Tottenhamit. Duke bartur trofeun
Lajm i madh për Liverpool para finales së Champions League Liverpool ka marrë një lajm shumë të mirë në prag të finales së madhe të Ligës Champions Leagues. Sulmuesi brazilian,
Valverde: Ndeshja akoma e hapur Trajneri i Barcelonës gjatë konferencës së ditëss së sotme para ndeshjes së kthimit përballë Liverpool mendon se cdo gjë
Mungojnë Firmino e Salah, Klopp kthen sytë nga Shaqiri Në pritje të komfirmimit zyrtar për mungesën e Firminos, por edhe të Mohamed Salah në gjysmëfinalen e kthimit të Champio
Tërmet te Liverpooli, dëmtohet ylli i ekipit Liverpoolit ka marrë një lajm të keq para duelit me Barcelonën në Champions League. Ylli i Liverpool, Roberto Firmino
Dalin formacionet: Liverpool-Tottenham, Shaqiri e nis nga stoli Liverpooli dhe Tottenhami do të përplasen pas pak në Anfield Road. Të kuqtë do të kërkojnë kreun ndërsa Spërsat luftojnë
Liverpool nuk i ndahet kreut, bën detyrën kundër Burnley-t (VIDEO) Liverpool fiton me përmbysje, 4-2 ndaj Burnley, ku përcaktuese ishte dopjeta e Firmino dhe Mane. Me këtë fitore skuadra
Zbulohet arsyeja pse Firmino mungoi në stërvitje Roberto Firmino është në dyshim për përballjen me Bayern Munichun. Roberto Firmino ka munguar në stërvitjen e fundit
Real Madrid ka gati mega ofertën për yllin e Liverpoolit Florentino Perez duket se e dëshiron Roberto Firminon me çdo kusht në skuadrën e tij. Liverpool është raportuar se do
Firmino me statistikë të frikshme kundër Arsenalit Roberto Firmino shkëlqeu sot në fitoren 5-1 të Liverpool ndaj Arsenalit. Sulmuesi brazilian realizoi tri herë për sku
Firmino realizon "HAT-TRICK" ndaj Arsenalit (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e 5 ndaj Arsenalit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është Boby Firmino në minutë
Coutinho rikthehet në Liverpool, për të festuar ditëlindjen e bashkëshortes së Firminos (VIDEO) Philippe Coutinho është rikthyer në Liverpool, por jo për të luajtur në Anfield, por për të festuar ditëlindjen e bashkë
Hysaj e nis nga stoli, formacionet zyrtare: Liverpool - Napoli Liverpool dhe Napoli do të ndeshen sonte në "Anfield Road", për të siguaruar një vend në fazën tjetër të Championsit.
Liverpooli përmbys Burnleyn (VIDEO) Liverpool ka përmbysur Burnleyn në "Turf Moor". Ai që ka shëuar është sulmuesi brazilian, Firmino në minutën e 69'.