999 rezultate për

firmes

Ambasadore e firmës italiane, Marina Vjollca bëhet e famshme edhe jashtë Shqipërisë (FOTO LAJM) Prej disa muajsh moderatorja e njohur Marina Vjollca është ambasadore e markës së njohur të stilistes Elisabetta Franchi
Ndahet nga jeta ish-presidenti i firmës piramidale "Gjallica" Është ndarë nga jeta në moshën 70-vjecare Fitim Gërxhalliu, i cili njihet si kreu i firmës piramindale “Gjallica”. Mësoh
Imazh i firmës së njohur, njihuni me vajzën super yll të Monica Belluccit (FOTO LAJM) Deva Cassel vajza e Monica Belluccit është protagoniste në fushatën e re reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë "
Conte përballë Realit: Isha pranë firmës me ta, e kuptova menjëherë që Zidan do bëhej trajner Sfida e nesërme mes Interit dhe Real Madrid do të jetë mjaft e veçantë për Antonio Konten. Trajneri do të ketë mundë
Fjalët e para të Thiagos pas firmës me Liverpool Liverpooli ka njoftuar të premten pasdite se ka kompletuar transferimin e Thiago Alcantaras nga Bayerni. Mesfushori i
Prishtina nuk ndalet, pas Sabien Lilajt pranë firmës me Dejvi Bregun Prishtina është duke bërë një merkato të bujshme në këtë dritare transferimesh. Bardheblutë siguruan firmën e një lojtar
25 vjeçari u aksidentua teksa punonte: Arrestohet inxhinieri, çfarë ndodhi me pronarin e firmës Policia e Tiranës ka arrestuar një inxhinier për shkelje të rregulave të punës si dhe procedohet penalisht pronari i fir
Shpërthimi i gazit në Elbasan, arrestohet administratori i firmës Policia e Elbasanit vë në pranga administratorin e firmës ku u plagosën tre punëtorë, si pasojë e shpërthimit të gazit.
Ra nga skela, humb jetën 35 vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme, ku një 35 vjeçar ka humbur jetën, teksa po punonte në ndërtimin e një pa
Fati tragjik i punëtorit 63 vjeçar, policia arreston dy inxhinierët e firmës (VIDEO) Policia e Tiranës ka arrestuar dy punonjës të kompanisë “AK Group”, ku ditën e djeshme, teksa punonte në ndërtimin e një
Mbetje kancerogjene? Del raporti për kamionin që u kap në Vlorë Vetëm dy ditë më parë u kap një kamion në Vlorë me një sasi materialesh që u konsideruan si mbetje kimike dhe kacëerogje
Mbetjet kancerogjene në tragetin Brindisi-Vlorë, PD publikon foton e Ramës me pronarin e firmës Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli ka reaguar në lidhje me kapjen e lëndëve kimike të rrezikshm
Ra prej frikës së tërmetit? Si humbi jetën punëtori në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona pas aksidentit ku një punëtor u rrëzua nga pallati teksa punonte. Bëhet e
Punëtori ra nga pallati e humbi jetën, policia arreston administratorin dhe inxhinierin Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona pas aksidentit ku një punëtor u rrëzua nga pallati teksa punonte. Bëhet e
Dalin detajet e transferimit në Spanjë, Suso shumë pranë firmës me ekipin e njohur Versioni "online" i Marca ka dhënë një azhornim të fundit sa i përket tratativave mes Milanit dhe Sevilla për Suso.
Kumbulla pranë firmës me Interin? Menaxheri i tij shfaqet në selinë zikaltër Telenovela e merkatos për Marash Kumbullën duket se nuk ka fund. Mbrojtësi i kombëtares sonë po ndiqet me shumë interes
"Më vranë dritën e syve", nëna e 35 vjeçarit nga Korça akuza firmës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e së premtes në qytetin e Korçës, ku një 35 vjeçar humbi jetën pas një incidenti
Digjet kabina e rojeve të firmës së HEC-ve në Mirditë Vendqëndrimi i rojeve të firmës që po ndërton hidrocentralet në Kurbnesh të Mirditës dhe Zall Gjocaj të Matit është shkr
Dejan Kulusevski flet pas firmës me Juventus Dejan Kulusevski është zyrtarisht lojtari i Juventus. Pasi nënshkroi me bardhezinjtë suedesi ka bërë të ditur se nuk u m
Modelja e njohur shqiptare bëhet pjesë e firmës elitë për modën në botë (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Dorina Gegiçi ka treguar me anë të një postimi në Instagram se është bërë pjesë e një projekti të rënd