999 rezultate për

fiqiri

E mërkura e zezë, 3 persona humbën jetën nga thika mbrëmë në vend Mbrëmja e djeshme paska qenë një natë e zezë për Shqipërinë. Tre persona janë vrarë me thikë, në ngjarje të ndryshme
Gjyshja tregon si e gjeti Nazime Visha burrin bullgar: Shtatë herë në Shqipëri për të gjetur nuse Nazime Visha, vajza që vrau përndjekësin e saj, Fiqiri Muça, pas daljes nga burgu ka ndërtuar një jetë të re. nayime
Minatorët shkojnë të protestojnë te Rama por përfundojnë duke u zënë me njëri-tjetrin Në ditën ndërkombëtare të punës, minatorët janë mbledhur përpara kryeministrisë për të kërkuar miratimin sa më shpejt të
EMRI/ Në aksidentin tragjik të Maqedonisë edhe një kuksian Pak ditë më parë një aksident tragjik trondit Maqedonin dhe rajonin për shkak të përmasave të mëdha të humbjeve në jetë
Bashkia e Tiranës përfundon asfaltimin e rrugës “Fiqiri Basha” në Laprakë Banorët e rrugës “Fiqiri Basha” në zonën e Laprakës i kanë thënë lamtumirë baltës në dimër e pluhurit në verë. Bashkia e
Plas sherri në studio, gazetarja dhe kameramanët hyjnë t'i ndajnë (VIDEO) Një përplasje fizike ka ndodhur mes dy drejtues sindikatash në një emision live në televizionin Scan. Fiqiri Xibri d
Skandali, policia prangos 4 banorë pas arratisjes së të prangosurit Skandal në komisariatin e Sarandës, ku katër persona janë arrestuar nga policia me dyshimin se kanë ndihmuar të arratise
Dasma lukzose e vajzës së Fatmir Mediut me djalin e Fiqiri Ismailit (FOTO) Dasma e vajzës së deputetit Fatmir Mediu dhe djalit të kryebashkiakut të Vorës Fiqiri Ismaili ka qenë një nga më të përf
Familja e Fiqiri Muçës mes katër rrugëve, 5 ditë afat për shlyerjen e kredisë Familja e Fiqiri Muçës rrezikon të mbesë mes katër rrugëve për shkak të kredisë së pashlyer. Banka u ka dhënë vetëm pesë
Gruaja e Fiqiri Muçës i shpall "luftë të hapur" Nazimes: Ne s'kemi bukë të hamë Pas përcjelljes së lajmit se Nazime Visha ishte kërcënuar, një reagim i menjëhershëm ka ardhur nga e veja e Fiqiri Muçës
Familjarët e Fiqiri Muçës kundër faljes së Nazimes: Do bëjmë vetëgjyqësi! Djali i Fiqiri Muçës ka reaguar ashpër për dekretin e Presidentit për faljen e pjesës së mbetur të dënimit për Nazime Vi
Motra nuk fal Nazime Vishën: "E vraftë Zoti, e bëftë copa” Një rrjedhë tjetër ka marrë historia e Nazime Vishës, e cila u fal nga Presidenti Bujar Nishani. Motra e saj nuk ka ndër
Rebelohet familja e Fiqiri Muçës për faljen e Nazimes: Shtet kriminel! Menjëherë pas vendimit të presidentit Nishani për faljen e Nazime Vishës, një reagim i ashpër ka ardhur nga familja e Fi
Lubonja: Rama i çmendur, i ka ikur fiqiri Analisti i njohur Fatos Lubonja ka “goditur” ashpër Edi Ramën, teksa ka komentuar ndryshimet që po bën kreu i qeverisë n
Lubonja është i bindur se Ramës i ka ikur fiqiri Hyrja e godinës së Kryeministrisë ka pësuar një ndryshim, gjë e cila ka shkaktuar mjaft reagime në media dhe rrjete soci
Vorë, fiton në kutinë e fundit Fiqiri Ismaili i PD Mbyllet numërimi për Bashkinë e Vorës dhe fitues ka dalë Fiqiri Ismaili i Partisë Demokratike me një diferencë prej 239
Garë e ethshme në Vorë, kryetari del nga kutia e fundit Një garë jashtëzakonisht e fortë po zhvillohet në Bashkinë e Vorës ku duket se rezultati do të vendoset në kutinë e fund
Dorëzohet në Prokurori padia për Fiqiri Ismailin Sa i takon akuzës për blerje vote, tashmë blutë e Tiranës kanë dorëzuar në Prokurori padinë për Fiqiri Ismailin, i cili
I ati i Nazimes: Vajza s’është penduar, më tha do bëj 101 vite burg, mora hakun tim Një vit kohë, duket se nuk ka mjaftuar për ta zbutur mllefin që familja e Nazime Vishës ka ndaj Fiqiri Muçës, 45-vjeçari
Gjykata dënon me 300 mijë lekë babain e Nazime Vishës Sikur të mos mjaftonte dënimi i 18 vjeçares Nazime Vishës, një tjetër pjesëtar i famlijes Visha ka probleme me drejtësin