999 rezultate për

fiori

Fiori Dardha: Mami po lufton me sëmundjen më të tmerrshme në botë (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar me postimet e ndryshme në rrjetet sociale se gjendet gjatë gjithë kohës pran
Fiori Dardha ndan momentet e vështira: Mami është e shtruar në spital (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar shpesh herë se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me mamanë e saj. Edhe në
Shtyrje dhe orar i çuditshëm rifillimi, gallatë në ndeshjen e Herdi Prengës (VIDEO) Riga-Tre Fiori, 0-0 dhe ndeshja ndërpritet. Në fushë edhe një shqiptar, mbrojtësi Herdi Prenga. Sistemi i ndriçimit nisi
Gazetarja u jep fund pyetjeve: Nuk i heq dhe nuk do t'i heq kurrë sepse i dua (FOTO LAJM) Fiori Dardha është një nga gazetaret e njohura të ekranit shqiptar. Nisur nga pyetjet e shumta që i drejton në lidhje
"Kishe gjë me karantinën time?", Fiori Dardha zbulon ndryshimin drastik në peshë (FOTO LAJM) Me anë të një postimi ‘Instagram’, gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar se si ka shkuar karantina për të. Ajo
"40 vjetor në kohën e Koronavirusit"- ditëlindja e pazakontë e Fiori Dardhës (FOTO LAJM) “40 vjetor në kohën e Koronavirusit”, kështu e nis postimin e saj në Instagram moderatorja Fiori Dardha, e cila ditën e
Shoqe si Rozana, shtrihet në mes të rrugës për vetëm t’i bërë foto Fiorit (VIDEO) Të gjithë ne, sidomos vajzat, vuajmë për një shoqe që të na bëjë foton perfekte. Zakonisht është e vështirë për ta gj
“Dikur kisha ‘shpërthime’ xhelozie”, Fiori Dardha flet për marrëdhënien me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dy vite më parë Fiori Dardha kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me regjisorin, Donard Hasani. Në fakt ata të dy kanë s
Me siguri njërën e ndjeni dhe ju,Fiori Dardha përshkruan të gjitha ndjesitë kur sheh një foto të vjetër (FOTO LAJM) A ju ka ndodhur të bëheni nostalgjik dhe të hapni albumet tuaja të fotografive? Ndonjëherë është këndshëm të shfletosh f
Nuk e dinim, moderatorja e njohur vendoska çdo ditë paruke në emision (FOTO LAJM) Me anë të një videoje të postuar në Instastory, gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka zbuluar se prej disa kohësh shfaqet
Fiori Dardha feston ditëlindjen, pak e besojnë moshën që ka Moderatorja e njohur Fiori Dardha prej vitesh së bashku me Rozana Radin drejtojnë emisionin investigativ ‘Boom’ që ndiqe
Fiorin Durmishaj realizon supergol për Panionios (VIDEO) Fiorin Durmishaj, po kalon një formë të jashtëzakonshme me skuadrën e Panioniosit, në kampionatin grek. Sulmuesi vlon
Tone të ashpëra dhe ofendime, këto jane debatet më të ashpëra në ekran Gjithmonë në të tilla spektakle ka pakënaqësi dhe debate të vogla, për një pikë apo për një vlerësim që nuk pranohet nga
Askush nuk e dinte, por këta 2 VIP-a janë kushërinj Të dy janë të njohur dhe shumë aktivë në media por askush nuk e dinte deri më sot lidhjen e tyre farefisnore. Gazet
Fiori Dardha feston ditëlindjen dhe tregon moshën (FOTO LAJM) Gazetarja Fiori Dardha ka festuar së fundmi një ditë të veçantë për të. Ajo ka ditëlindjen dhe një foto të postuar n
Fiori flet për kolegun: Gent Zenelaj, personazhi më karizmatik i ekranit shqiptar E ftuar në thumb Fiori Dardha i është përgjigjur pyetjes se cilin nga kolegët e emisioneve investiguese vlerëson më shum
Fiori Dardha tregon çmendurinë: I çova bashkëshortit 118 mesazhe Rozana dhe Fiori kanë qenë këtë herë të ftuara në Thumb ku dhe kanë rrëfyer disa detaje nga jeta personale. Fiori Dar
Sherri mes dy moderatoreve, Fiori dhe Rozana tregojnë për kohën kur nuk flisnin Tashmë të gjithë e kanë marrë vesh se Fiori Dardha në kohën kur u martua, me miken e saj prej 24 vjetësh, Rozana Radin n
Fiori Dardha e pakënaqur: Burri me la vetëm 10 mijë lekë për Shën Valentin (FOTO LAJM) Dita e sotme është dita më e shënuar për të dashuruarit në të gjithë botën. Dhe kësaj feste, nuk i shpëton dot as gazeta
Fiori Dardha rrëfehet për dashurinë, si erdhi djali para martesës Duket se Fiori Dardha në dashuri ka vendosur të mos ecë me rregulla as renditje.