999 rezultate për

fiorentines

U dëmtua në ndeshjen ndaj Fiorentinës, vjen lajmi i keq për Sarrin Juventusi luajti ditën e djeshme kundër Fiorentnës në fushën e këtyre të fundit, në ndeshjen që u mbyll me barazimin 0-0
Juventus publikon listën e lojtarëve ndaj Fiorentinës, Sarri lë sërish jashtë yllin e ekipit Juventusi do të udhëtojë në Firence, për tu përballur me Fiorentinën, në stadiumin Artemio Franchi në orën 15:00. “Ba
"Agnellit nuk ia jap dorën as për 2 miliardë euro", ndizet supersfida mes Fiorentinës e Juves Më shumë sesa prezantimi i brazilianit Pedro nga ana e Fiorentinës, ai që ka bërë bujë me deklaratën e tij ka qenë Xho B
Tifozët e Fiorentinës tërbohen pas përkthyeses së Riberisë (FOTO LAJM) Franck Ribery ka ndezur entuziazmin e Firences dhe, mes konferencës për shtyp dhe prezantimit në stadiumin "Franchi" par
Ribery dhe modelja seksi vjedhin vëmendjen e tifozëve të Fiorentinës (FOTO LAJM) Fiorentina së fundmi ka transferuar mesfushorin francez Ribery. Me ardhjen e tij, Fiorentina synon që të bëjë një sezon
Ribery gati ti bashkohet Fiorentinës Raportet nga Gjermania shkruajnë që Franck Ribery është qartësuar tërësisht dhe është gati ti bashkohet Fiorentinas si l
Presidenti i Fiorentinës i hap "luftë" Juventusit: Nuk fiton kurrë Champions Roko Komizo po kthehet shumë shpejt në një anti-juventin të mirëfilltë. Presidenti i ri i Fiorentinës, i cili pak mua
Juventus pas yllit të Fiorentinës Juventusi mbetet shumë i interesuar në Federico Chiesa të Fiorentinës, i cili i impresionoi shumë këtë sezon. Sidoqof
Juventusi jep dy futbollistë për yllin e Fiorentinës Federico Chiesa, sulmuesi i ri i Fiorentina-s është një nga objektivat e Juvenus-it për sezonin e ardhshëm. Klubi vjollc
Inter nuk dorëzohet për ylllin e Fiorentinës, zbulohet oferta Interi më shumë mundësi për sezonin e ardhshëm do të tentojë të transferojë yllin e Fiorentinës Federico Chiesës. Dre
Juventusi nuk humb kohë, ofertë zyrtare për yllin e Fiorentinës Juventusi nuk heq dorë ngaFederico Chiesa . Ylli i Fiorentinës është një nga objektivat kryesorë dhe Fabio Paratiçi ka b
Milani zhbllokon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Milani ka arrritur të zhbllokojë rezultatin përballë Fiorentinëas në minutën e 36’ me sulmuesin anësor Calhanoglu. Mi
5 skuadra në garë pas yllit Italian, Juventus mbetet favorit Paraqitjet fantastike me Fiorentinën dhe kombëtaren italiane e kanë kthyer, Federico Chiesa në një nga futbollistët më t
Atalanta-Fiorentina përballen sot për të përcaktuar finalisten e dytë Pas Lazios, Kupa e Italisë do të mësojë mbrëmjen e sotme edhe finalisten tjetër, që do të përcaktohet në sfidën mes Atal
Juventus "madhështor", hyri në histori duke siguruar titullin e 8 rradhazi (VIDEO) Pritjes i erdhi fundi, pikërisht në javën 33 të Seria A plot 5 javë nga fundi kampionatit “zonja e vjetër” siguron titul
Juventusi nuk fal, kalon në avantazh përballë Fiorentinës (VIDEO) Pjesa e parë mes Juventusit dhe Fiorentinës u mbyll me rezultatin e barabartë 1-1 ku Fiorentina meritonte ndoshta më shu
Juventusi barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Edhe pse "Alliaz Stadium" nuk shpërthen si herët e tjera goli i barazimit përballë Fiorentinës ka ndryshuar disi klimën.
Juventusi gati 120 milion euro për dyshen e Fiorentinës Skualifikimi i Juventusit nga Ajaksi, ka bërë që drejtuesit e skuadrës të zgjohen dhe të kërkojnë lojtarë të rinj dhe me
Zyrtare: Ish-trajneri i Milanit, ulet në stolin e Fiorentinës Vicenzo Montella është zyrtarisht trajneri më i ri i Fiorentinës. Italiani ka nënshkruar një kontratë deri në vitin
Juve rrit presionin për yllin e Fiorentinës Sipas "Tuttosport", Juventusi po rrit presionin për Federico Chiesa, duke u përpjekur ta bindë babanë e tij Enrico. C