999 rezultate për

fiorentinas

Interi triumfon ndaj Fiorentinës dhe avancon më tej në Kupë (VIDEO) Interi ka fituar 2-1 ndaj Fiorentinas në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Ekipi i Conte kaloi në avantazh ndaj Fior
Barazim dramatik, Interi ngec në transfertë ndaj Fiorentinas (VIDEO) Interi është ndalur në një barazim dramatik ndaj Fiorentinas në stadiumin "Artemio Franchi". Ndeshja zhbllokohet që
Interi shënon edhe golin e tretë ndaj Fiorentinas (VIDEO) Inter ka shënuar edhe golin e 3 ndaj Fiorentinas në stadiumin "Artemio Franchi". Ai që ka shënuar është Ivan Perisic
Kjo është nota e Elseid Hysaj sot ndaj Fiorentinas Elseid Hysaj ka luajtur titullar sot, në ndeshjen që Napoli barazoi me Fiorentinën, pa gola. Mbrojtësi i Kombëtares shqi
Napoli i Elseid Hysaj barazon pa gola ndaj Fiorentinas (VIDEO) Fiorentina dhe Napoli kanë ndarë pikët në stadiumin “Artemio Franchi”. Të dyja skuadrat luftuan shumë që të shënonin
Këto janë fjalët e Monchit pas turpërimit kundër Fiorentinas Roma është eliminuar nga Fiorentina në kuadër të çerek-finales së Kupës së Italisë të mërkurën në “Artemio Franchi” me r
Roma ngushton rezultatin ndaj Fiorentinas (VIDEO) Roma ka ngushtuar rezultatin ndaj Fiorentinas në stadiumin "Artemio Franchi". Ai që ka shënuar është mbrojtësi serb,
Trajneri i Fiorentinas flet për faktet tronditëse të vdekjes së Astorit Hetimet për vdekjen e Davide Astorit kanë shkuar në një fazë tjetër. Është zbuluar se megjithëse mbrojtësi kishte pasur
Shënoi gol ndaj Fiorentinas, kjo është nota e Ronaldos pas ndeshjes Juventus mori një fitore të rëndësishme sonte ndaj Fiorentinas me rezultatin 0-3 në stadiumin "Artemio Franchi". Në
Juventus dyfishon rezultatin ndaj Fiorentinas (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Fiorentinas në stadiumin "Artemio Franchi". Ai që ka shënuar është mbrojt
Juventus kalon në avantazh ndaj Fiorentinas (VIDEO) Juventus ka kluar në avantazh ndaj Fiorentinas në stadiumin "Artemio Franchi". Ai që ka shënuar është mesfushori Rod
Formacionet zyrtare: Inter - Fiorentina Inter do të përballet sonte kundër Fiorentinas në "San Siro", ndeshje e vlefshme për kampionatin italian. Pas fitores
Astori luan akoma? 31-vjeçari lejohet të jetë pjesë e Fiorentinas në FIFA 18 EA Sports ka njoftuar se, pas konsultimeve me Fiorentinën, ata do të mbajnë Davide Astori në skuadrën e tanishme për nde
Si u pasqyrua vdekja e Astorit në shtypin italian Shtypi sportiv italian është fokusuar tek vdekja e Davide Astorit. Ai gjendet në të gjitha faqet e para ta gazetave spor
Juventusi i "vë" syrin mesfushorit të Interit Drejtuesit e Juventusit janë në kërkim të një mesfushori, pasi kjo është kërkesa e trajnerit Massimiliano Allegri. Si
Del Piero komenton golin më të bukur të karrierës (VIDEO) Legjenda e Juventusi, Alessandro Del Piero, ka komentuar ndeshjen mes Fiorentinas e Juventusit, që zhvillohet këtë fundj
Inzaghi i zhgënjyer me barazimin Pippo Inzaghi thotë se ka zhgënjime te Milani pas barazimit 1-1 ndaj Fiorentinas, por shton se “ata kanë arsye për të qe
Juventusi fiton ndaj Fiorentinas (VIDEO) Takimi i cili hapi javën e 8-të në Serie A ishte derbi ndërmjet ekipit të Juventusit dhe asaj të Fiorentinës. Për miqtë
Akrobaci perfekte në futboll (VIDEO) Gjithçka ka ndodhur në kampionatin italian të U-21 nga ku sulmuesi Senegalez i ekipit të Fiorentinas ka shënuar një gol
Chelsea mendon për Jovetiçin e Fiorentinës Sulmuesi Malazez i Fiorentinas, Jovetiç ka qenë i lidhur me Chelsean edhe përpara merkatos së janarit, por ai këmbëngul