999 rezultate për

fiorentina-s

Icardin dhe një tjetër "big", Milan ëndërron goditjen e dyfishtë në janar Milan po vazhdon të fluturojë mes kampionatit dhe Europa League. Skuadra e Pioli-t nuk po gabon asnjë ndeshje dhe ta
Juventusi jep dy futbollistë për yllin e Fiorentinës Federico Chiesa, sulmuesi i ri i Fiorentina-s është një nga objektivat e Juvenus-it për sezonin e ardhshëm. Klubi vjollc
Nuk shkon më shumë se barazim 1-1 ndeshja Fiorentina - Lazio (VIDEO) Ndeshja mes Fiorentina-s dhe Lazio-s është mbyllur në barazim 1-1. Nuk ka nisur mirë ndeshja për vendasit, të cilët
Fiorentina-Sassuolo e Napoli-Cagliari, formacionet e mundshme Futbolli nuk ndalet as në këtë të martë që sjell në mbrëmjen dy takimet përmbyllëse të javës së 36 të Serie A, ku impenj
Napoli eliminon kampionet (VIDEO) Napoli ka mposhtur Lazion me rezultatin minimal 1-0, dhe kualifikohet për në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Autori